სიახლეების კალენდარი

იანვარი 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2019-20 სეზონი
              18 დეკ. 2019   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       ქუთაისი 7       6       0       1       301-220       +81
      12  
      2       BSB ბათუმი 7       6       0       1       261-185       +76
      12  
      3       პეგასი 7       5       0       2       225-203       +22
      10  
      4       იმედი სტუ 7       4       0       3       196-182       +14       8  
      5       გორი 7       3       0       4       219-264       -45
      6  
      6       სამტრედია 7       3       0       4       218-246       -26       6  
      7       სპორტუნი 7       1       0       6       211-262       -51
      2  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       163-232       -69       0  
პირველი წრე
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
პეგასი 39-34 გორი 05.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა
იმედი სტუ 39-32 სპორტუნი 05.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
           
გორი 0-10 იმედი სტუ 06.11.2019      
სპორტუნი 27-38 პეგასი 06.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
გორი 44-36 სპორტუნი 07.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
პეგასი 23-18 იმედი სტუ 07.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 33-22 წყალტუბო 11.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 42-27 სამტრედია 11.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 23-37 BSB ბათუმი 12.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 47-26 წყალტუბო 12.11.2019 ევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
             
წყალტუბო 23-28 სამტრედია 13.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
BSB ბათუმი 31-32 ქუთაისი 13.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
სპორტუნი 35-20 წყალტუბო 26.11.2019      
იმედი სტუ 33-41 სამტრედია 26.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სპორტუნი 34-36 სამტრედია 27.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
იმედი სტუ 31-20 წყალტუბო 27.11.2019  გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 52-30 გორი 03.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 40-35 პეგასი 03.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი 1  /  2  
             
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი 04.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი 1  /  2  
ქუთაისი 62-42 გორი 04.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
             
BSB ბათუმი 45-28 სპორტუნი 17.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი  ნახვა  
ქუთაისი 38-40 იმედი სტუ 17.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
BSB ბათუმი 28-25 იმედი სტუ 18.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 40-19 სპორტუნი 18.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
გოგონები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
  გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   ფოთი
24       22       1       1       447-299       +148
      37  
  2   აჭარა 24       18       0       6       498-368       +130
      32  
  3   ქარიშხალა 24       16       1       7       584-476       +108
      26  
  4   სამტრედია 24       15       2       7       427-373       +54       25  
  5   ყვარელი 24       11       2       11       441-407       +34
      22  
  6   პეგასი 24       11       2       11       434-400       +34       18  
  7   ბათუმი 24       4       1       19       292-437       -145       7  
  8   წყალტუბო 24       3       1       20       298-481       -183       7  
  9   მამული
24       3       0       21       349-545       -196       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. გლდანი
მამული 16-12 წყალტუბო 08.05.2019  
აჭარა 21-23 ქარიშხალა 08.05.2019  
სამტრედია 19-13 ყვარელი 08.05.2019  
ფოთი 17-14 პეგასი 08.05.2019  
         
ყვარელი 13-17 ფოთი 07.05.2019  
წყალტუბო 13-24 ქარიშხალა 07.05.2019  
სამტრედია 21-18 პეგასი 07.05.2019  
მამული 17-24 აჭარა 07.05.2019  
ქარიშხალა 31-18 ბათუმი 07.05.2019  
         
ბათუმი 17-15 ყვარელი 06.05.2019  
აჭარა 13-20 პეგასი 06.05.2019  
ქარიშხალა 27-20 სამტრედია 06.05.2019  
ყვარელი 26-22 წყალტუბო 06.05.2019  
პეგასი 21-11 ბათუმი 06.05.2019  
ფოთი 21-9 მამული 06.05.2019  
         
ბათუმი  11-17   მამული 05.05.2019  
ყვარელი  15-17   აჭარა 05.05.2019  
წყალტუბო  9-17   პეგასი 05.05.2019  
მამული  15-21   სამტრედია 05.05.2019  
ფოთი  24-19   ქარიშხალა 05.05.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ფოთი  17-12   აჭარა 06.04.2019  
ბათუმი  12-14   წყალტუბო 06.04.2019  
აჭარა  19-20   სამტრედია 06.04.2019  
ბათუმი  9-23   ფოთი 06.04.2019  
წყალტუბო  12-13   სამტრედია 06.04.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ბათუმი  12-23   ქარიშხალა 27.03.2019  
პეგასი  12-11   ფოთი 27.03.2019  
         
ყვარელი  16-10   ბათუმი 26.03.2019  
პეგასი  13-18   აჭარა 26.03.2019  
მამული  14-18   ფოთი 26.03.2019  
სამტრედია  25-24   ქარიშხალა 26.03.2019  
         
აჭარა  19-15   ყვარელი 25.03.2019  
პეგასი  17-11   წყალტუბო 25.03.2019  
ქარიშხალა  13-17   ფოთი 25.03.2019  
წყალტუბო  14-30   ყვარელი 25.03.2019  
მამული  15-10   ბათუმი 25.03.2019  
         
წყალტუბო  20-14   მამული 24.03.2019  
პეგასი  17-17   სამტრედია 24.03.2019  
ფოთი  23-13   ყვარელი 24.03.2019  
სამტრედია  24-10   მამული 24.03.2019  
ქარიშხალა  23-25   აჭარა 24.03.2019  
         
აჭარა 
32-15   მამული
23.03.2019
ყვარელი 
18-12   სამტრედია
23.03.2019 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა 
29-15   წყალტუბო
23.03.2019  
ბათუმი 
11-23   პეგასი
23.03.2019  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა 
25-16   პეგასი
17.03.2019
მამული 
16-24   პეგასი
17.03.2019
ყვარელი  23-27   ქარიშხალა
17.03.2019  
         
მამული 
24-33   ქარიშხალა 09.03.2019
 
პეგასი  21-21   ყვარელი 09.03.2019  
ყვარელი  27-23   მამული 09.03.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი 
11-15   სამტრედია
10.03.2019  
წყალტუბო 
8-24   აჭარა
10.03.2019
ფოთი 
22-12   წყალტუბო 10.03.2019  
აჭარა  24-10   ბათუმი 10.03.2019  
სამტრედია 
14-22   ფოთი 10.03.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ყვარელი 
16-21   აჭარა
25.11.2018  
წყალტუბო 
13-21   პეგასი 25.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ბათუმი 
19-14   მამული
25.11.2018  
ფოთი 
21-18   ქარიშხალა 25.11.2018  
მამული  12-25    აჭარა 25.11.2018  
         
ქარიშხალა 
18-16   სამტრედია
24.11.2018
ბათუმი 
9-17   ყვარელი
24.11.2018  
აჭარა  21-20   პეგასი 24.11.2018  
ფოთი  24-7   მამული 24.11.2018  
სამტრედია  22-16   ყვარელი 24.11.2018  
         
პეგასი  11-23   ბათუმი 23.11.2018  
მამული  18-21   წყალტუბო 23.11.2018  
სამტრედია 
19-15   პეგასი
23.11.2018  
აჭარა  22-21   ქარიშხალა 23.11.2018  
ყვარელი  11-20   ფოთი 23.11.2018  
წყალტუბო  12-30   ქარიშხალა 23.11.2018  
         
ქარიშხალა  27-19   ბათუმი 22.11.2018  
ფოთი  19-18   პეგასი 22.11.2018  
ყვარელი 
21-8   წყალტუბო
22.11.2018
მამული 
12-25   სამტრედია
22.11.2018
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო   9-21   აჭარა 11.11.2018  
ბათუმი   7-15   სამტრედია 11.11.2018  
ფოთი  14-11   წყალტუბო 11.11.2018  
აჭარა  24-9   ბათუმი 11.11.2018  
სამტრედია   10-10   ფოთი 11.11.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  16-18   ყვარელი 10.11.2018  
მამული  26-32   ქარიშხალა 10.11.2018  
ყვარელი  26-14    მამული 10.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი  20-9   წყალტუბო 30.10.2018  
აჭარა  19-16   სამტრედია 30.10.2018  
ბათუმი  9-16   ფოთი 30.10.2018  
წყალტუბო  9-19   სამტრედია 30.10.2018  
ფოთი  16-13   აჭარა 30.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  24-25    პეგასი 27.10.2018  
ყვარელი  22-23    ქარიშხალა 27.10.2018   
მამული   13-23   პეგასი 27.10.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო  12-12   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  12-23   აჭარა 14.10.2018   
ფოთი  16-9   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  16-10   წყალტუბო 14.10.2018  
აჭარა  16-21   ფოთი 14.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  18-19   ქარიშხალა 13.10.2018   
პეგასი  26-19   მამული 13.10.2018   
ქარიშხალა  21-21   ყვარელი 13.10.2018   
         
ს ე ნ ა კ ი
აჭარა  29-12   წყალტუბო 30.09.2018  
სამტრედია  23-6   ბათუმი 30.09.2018  
წყალტუბო  10-16   ფოთი 30.09.2018  
ბათუმი  8-16   აჭარა 30.09.2018  
ფოთი  22-13   სამტრედია 30.09.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  30-21   მამული 29.09.2018   
ყვარელი  11-8   პეგასი 29.09.2018  
მამული  4-17   ყვარელი 29.09.2018   
ჭაბუკები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   აჭარა
12       9       2       1       357-284       +73
      20  
  2   სამტრედია 12       9       1       2       345-234       +111
      19  
  3   BSB ბათუმი 12       8       1       3       298-270       +28
      17  
  4   ფოთი
12       6       1       5       262-238       +24       13  
  5   ქუთაისი 12       3       3       6       259-235       +24
      9   
  6   ხელვაჩაური 12       2       2       8       268-317       -49       6  
  7   წყალტუბო
12       0       0       12       160-371       -211       0  
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ქუთაისი  23-25  BSB ბათუმი 09.03.2019  
აჭარა  23-20  სამტრედია 09.03.2019  
ხელვაჩაური  19-30  ფოთი 09.03.2019  
აჭარა  41-19  წყალტუბო 09.03.2019  
ხ ე ლ ვ ა ჩ ა უ რ ი
აჭარა  24-24  ქუთაისი 02.03.2019  
სამტრედია  19-15  ფოთი 02.03.2019  
ქუთაისი  27-20  ხელვაჩაური 02.03.2019  
BSB ბათუმი  28-22  წყალტუბო 02.03.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
აჭარა  38-28  ხელვაჩაური 09.02.2019  
ფოთი 17-17 ქუთაისი 09.02.2019  
BSB ბათუმი  27-25  სამტრედია 09.02.2019  
წყალტუბო  15-34  ფოთი 09.02.2019  
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი  23-25  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  19-21  ფოთი 02.02.2019  
წყალტუბო  12-35  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  30-30  ხელვაჩაური 02.02.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
წყალტუბო 16-30 ხელვაჩაური 19.01.2019  
აჭარა 24-32 BSB ბათუმი 19.01.2019  
წყალტუბო 16-23 ქუთაისი 19.01.2019  
ხელვაჩაური 9-34 სამტრედია 19.01.2019  
აჭარა 35-30 ფოთი 19.01.2019  
         
წყალტუბო 
14-36   აჭარა
15.12.2018
ფოთი 
23-17   ხელვაჩაური
15.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
BSB ბათუმი 
20-19   ქუთაისი
15.12.2018  
სამტრედია 
33-33   აჭარა
15.12.2018  
         
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი 
22-28   აჭარა
1.12.2018
ფოთი 
23-31   სამტრედია
1.12.2018
ხელვაჩაური 
21-21   ქუთაისი
1.12.2018  
წყალტუბო 
16-20   BSB ბათუმი
1.12.2018  
         
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ხელვაჩაური 
23-28   აჭარა
17.11.2018  
ფოთი 
27-9   წყალტუბო
17.11.2018
სამტრედია 
29-20   BSB ბათუმი
17.11.2018  
ქუთაისი 
11-14   ფოთი
17.11.2018  
         
ტ ყ ი ბ უ ლ ი
სამტრედია 
22-18   ქუთაისი
3.11.2018  
ფოთი 
13-24   BSB ბათუმი
3.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
სამტრედია 
36-13   წყალტუბო
3.11.2018  
ხელვაჩაური 
23-29   BSB ბათუმი
3.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ხელვაჩაური 
30-5   წყალტუბო
20.10.2018
ფოთი 
15-22   აჭარა
20.10.2018  
ქუთაისი 
31-3   წყალტუბო 20.10.2018  
სამტრედია 
36-18   ხელვაჩაური
20.10.2018
BSB ბათუმი 
24-25   აჭარა
20.10.2018

 

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
1   პეგასი 14 14 0 0 332-112 +220
28
2   ყვარელი
14 12 0 2 294-166 +128
24
3   ქარიშხალა
14 9 0 5 284-253 +31 18
4   რუსთავი
14 8 0 6 322-310 +12
16
5   ქარელი
14 6 0 8 271-299 -28 12
6   გორი 14 4 0 10 164-244 -80
8
7   თელავი
14 2 0 12 201-342 -141 4
8   ლაგოდეხი
14 1 0 13 65-207 -142 2
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 19-29 ქარიშხალა 10.03.2019  
რუსთავი  14-25  პეგასი 10.03.2019  
გორი  0-10  ყვარელი 10.03.2019  
ლაგოდეხი  0-10  თელავი 10.03.2019  
პეგასი  10-0  გორი 10.03.2019  
         
გორი  8-27  ქარიშხალა 10.02.2019  
რუსთავი  13-24  ყვარელი 10.02.2019  
თელავი  14-23  ქარიშხალა 10.02.2019  
ყვარელი  16-33  პეგასი 10.02.2019  
თელავი 27-44  ქარელი 10.02.2019  
ლაგოდეხი  0-10  გორი 10.02.2019  
         
გორი 18-23 ქარელი 03.02.2019  
ყვარელი 16-12 ქარიშხალა 03.02.2019  
პეგასი 40-12 თელავი 03.02.2019  
ქარიშხალა 25-24 რუსთავი 03.02.2019  
პეგასი 10-0 ქარელი 03.02.2019  
რუსთავი 10-0 ლაგოდეხი 03.02.2019  
         
ქარიშხალა 7-25 პეგასი 20.01.2019  
         
ქარიშხალა  
34-25   ქარელი
16.12.2018
პეგასი  
39-13   რუსთავი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ყვარელი  
22-9   გორი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
თელავი  
0-10   ლაგოდეხი
16.12.2018  
გორი 
13-23   პეგასი
16.12.2018  
         
თელავი  
16-28   რუსთავი 2.12.2018
ყვარელი  
21-8   ქარელი
2.12.2018
ქარიშხალა  
23-11   ლაგოდეხი
2.12.2018  
გორი  
22-19   თელავი 2.12.2018  
ყვარელი  
31-6   ლაგოდეხი 2.12.2018  
         
ქარელი  
33-20   თელავი
18.11.2018  
ქარიშხალა  
21-13   გორი 18.11.2018
ყვარელი  
28-17 რუსთავი 18.11.2018  
ქარიშხალა  
29-21   თელავი
18.11.2018  
გორი  
24-18   ლაგოდეხი
18.11.2018  
პეგასი  
17-12   ყვარელი
18.11.2018  
         
ქარელი  
15-18   გორი
4.11.2018  
ქარიშხალა  
7-20  ყვარელი 4.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარელი  
2-28   პეგასი
4.11.2018  
ლაგოდეხი  
20-39   რუსთავი
4.11.2018  
თელავი  
9-29   პეგასი
4.11.2018  
რუსთავი  
24-23   ქარიშხალა
4.11.2018  
         
პეგასი  
33-14   ქარიშხალა 21.10.2018
რუსთავი  
19-17   გორი
21.10.2018
ქარელი  
10-0   ლაგოდეხი
21.10.2018
ყვარელი  
21-8   თელავი
21.10.2018
ლაგოდეხი  
0-10   პეგასი
21.10.2018
ქარელი  
33-35   რუსთავი
21.10.2018
მეორე ეტაპი [ფინალურ ოთხეულში გასასვლელი შესარჩევი]
ა ჯგუფი გატ-გაშ
პეგასი 4     4     0     0   110-56   8    
სამტრედია 4     3     0     1   74-52   6    
ფოთი 4     2     0     2   86-87   4    
ქარიშხალა 4     1     0     3   69-92   2    
ქარელი 4     0     0     4   52-104   0    
ბ ჯგუფი გატ-გაშ
BSB ბათუმი 4     4     0     0   99-75   8    
აჭარა
4     3     0     1   85-62   6    
ყვარელი 4     2     0     2   70-71   4    
ქუთაისი 4     1     0     3   74-82   2    
რუსთავი 4     0     0     4   68-106   0    









თბილისი. არენა 2
ბათუმი  35-23  რუსთავი 21.04.2019  
აჭარა  22-12  ყვარელი 21.04.2019  
ქარიშხალა  14-21  ფოთი 21.04.2019  
პეგასი  22-15  სამტრედია 21.04.2019  
         
აჭარა  20-15  ქუთაისი 20.04.2019  
პეგასი  33-12  ქარელი 20.04.2019  
ყვარელი  25-15  რუსთავი 20.04.2019  
სამტრედია  25-17  ფოთი 20.04.2019  
აჭარა  17-21  ბათუმი 20.04.2019  
პეგასი  28-14  ქარიშხალა 20.04.2019  
ყვარელი  19-18  ქუთაისი 20.04.2019  
სამტრედია  10-0  ქარელი 20.04.2019  
         
რუსთავი  16-20  ქუთაისი 19.04.2019  
ფოთი  33-21  ქარელი 19.04.2019  
ყვარელი  14-16  ბათუმი 19.04.2019  
აჭარა  26-14  რუსთავი 19.04.2019  
სამტრედია  24-13  ქარიშხალა 19.04.2019  
პეგასი  27-15  ფოთი 19.04.2019  
ბათუმი  27-21  ქუთაისი 19.04.2019  
ქარიშხალა   28-19  ქარიშხალა 19.04.2019 ჭკუასელი, არაბული 
         
11 მაისი
A1 პეგასი  46-31   აჭარა B2 1/2 ფინალი ჭკუასელი გველესიანი 
B1 BSB ბათუმი  33-41   სამტრედია A2 1/2 ფინალი კევლიშვილი კევლიშვილი 
12 მაისი
აჭარა  36-32   BSB ბათუმი III ადგილი კევლიშვილი კევლიშვილი 
პეგასი  40-25   სამტრედია ფინალი  ჭკუასელი გველესიანი

 

 

 

 

 

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2018-19 სეზონი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   ყვარელი 7       7       0       0       260-208       +52
      14  
  2   ქარიშხალა
7       6       0       1       283-218
      +65
      12  
  3   სამტრედია ^
7       4       0       3       177-161
      +16       8  
  4   ფოთი 7       4       0       3       163-147
      +16
      8  
  5   აჭარა 7       3       0       4       170-177
      -7
      6  
  6   პეგასი
7       2       0       5       206-224       -18       4  
  7   მამული
7       1       0       6       198-254       -56
      2  
  8   წყალტუბო
7       1       0       6       134-202       -68       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
სამტრედია  32-37   ქარიშხალა 11.04.2019  
ფოთი  24-28   ყვარელი 11.04.2019  
აჭარა  29-25   მამული 11.04.2019  
წყალტუბო  17-16   პეგასი 11.04.2019  
ფოთი  24-38   ქარიშხალა 10.04.2019  
მამული  30-25   წყალტუბო 10.04.2019  
სამტრედია  24-30   ყვარელი 10.04.2019  
აჭარა  27-36   პეგასი 10.04.2019  
მამული  23-35   სამტრედია 9.04.2019  
აჭარა  31-34   ყვარელი 9.04.2019  
წყალტუბო  20-48   ქარიშხალა 9.04.2019  
პეგასი  19-28   ფოთი 9.04.2019  
ქარიშხალა  35-29   აჭარა 8.04.2019  
სამტრედია  31-23   პეგასი 8.04.2019  
ყვარელი  39-27   წყალტუბო 8.04.2019  
ფოთი  26-12   მამული 8.04.2019  
         
ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
ყვარელი  
41-33   პეგასი
1.12.2018
ქარიშხალა  
48-37   მამული
1.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა  
37-44   ყვარელი
30.11.2018  
პეგასი   47-39   მამული 30.11.2018  
მამული  
32-44   ყვარელი 29.11.2018  
პეგასი  
32-41   ქარიშხალა
29.11.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
         
ს ე ნ ა კ ი
სამტრედია  
11-17   აჭარა 14.11.2018 ჭკუასელი, არაბული
წყალტუბო  
13-26   ფოთი
14.11.2018
აჭარა  
21-18   წყალტუბო
13.11.2018  
ფოთი  
17-21   სამტრედია
13.11.2018
აჭარა  
16-18   ფოთი
12.11.2018
სამტრედია  
23-14   წყალტუბო 12.11.2018
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
ყვარელი 31-35 ფოთი
ქარიშხალა 36-24 სამტრედია
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
ყვარელი 30-25 სამტრედია
ფინალი
ფოთი 32-25 ქარიშხალა

ქვეკატეგორიები

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

ოლიმპიური სასახლე. თბილისი
27 იანვარი
12:00 სპორტუნი - იმედი სტუ
13:45 გორი - პეგასი
28 იანვარი
16:00 პეგასი - სპორტუნი
17:45 იმედი სტუ - გორი
29 იანვარი
16:00 სპორტუნი - გორი
17:45 იმედი სტუ - პეგასი
 18 დეკ.
                სხვ        
  ქუთაისი 7
6
0 1 301-220 12
 
  BSB ბათუმი 7
6
0 1 261-185 12
 
  პეგასი 7     5     0     2     225-203     10    
  იმედი სტუ 7 4 0 3 196-182
8  
  გორი 7 3 0 4 219-264 6  
  სამტრედია 7 3 0 4 218-246 6  
  სპორტუნი 7     1     0     6     211-262     2    
  წყალტუბო 7 0 0 7 163-232 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
ქუთაისის სპორტის სასახლე
23 იანვარი
სამტრედია 27-30 ქარიშხალა
აჭარა 17-24 პეგასი
24 იანვარი
სამტრედია 25-20 პეგასი
აჭარა 20-23 ქარიშხალა
 24 იან.
      სხვ
  ქარიშხალა 7   7   0   0 194-165 14
  ყვარელი 5   4   0   1 150-109 8
  სამტრედია 7   4   0   3 131-127
8
  ფოთი 5   2   1   2 96-81 5
  აჭარა
7   2   1   4 152-143 5
  მამული 5   2   0   3 112-124 4
  პეგასი 7   2   0   5 150-176 4
  წყალტუბო 5   0   0   5 69-129 0

გოგონები 2004-05
 25 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 12   12   0   0 301-138 24
  ყვარელი 12   11   0   1 294-168 22
  ტყიბული 12   10   0   2 239-171 20
  მამული
12   8   1   3 254-209 17
  პეგასი 12   8   0   4 252-196 16
  ფოთი 12   6   1   5 195-159 13
  BSG ბათუმი 12   6   1   5 200-201 13
  ქარიშხალა 12   5   1   6 225-223 11
  გორი 12   4   0   8 193-245 8
  წყალტუბო 12   3   0   9 160-235 6
  თელავი 12   2   0   10 191-276 4
  აჭარა 12   1   0   11 105-240 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0
მეორე წრე 2020 წელს

ჭაბუკები 2004-05
გაგრძელდება 2020 წელს
 8 დეკ.
      სხვ  
  აჭარა 7   7   0   0 304-115 14  
  ფოთი 7   6   0   1 177-111 12  
  სამტრედია 7   5   0   2 182-129 10  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  წყალტუბო 7   4   0   3 154-149 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  ზუგდიდი 7   3   0   4 125-120 6  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  ქუთაისი 7   2   0   5 102-140 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 7   1   0   6 77-217 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 7   0   0   7 45-185 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 2020 წელს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal