News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
26 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - წყალტუბო
იმედი სტუ - სამტრედია
27 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - სამტრედია
იმედი სტუ - წყალტუბო
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
28 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - ყვარელი
აჭარა - მამული
 
29 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - მამული
აჭარა - ყვარელი
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
22 ნოემბერი. გლდანი
გორი 7-25 სამტრედია
მამული 26-8 აჭარა
პეგასი 20-7 წყალტუბო
ყვარელი 23-15 ბათუმი
ქარიშხალა 18-22 ტყიბული
ფოთი 21-15 გორი
სამტრედია 27-20 მამული
აჭარა 7-34 პეგასი
წყალტუბო 7-16 ყვარელი
ბათუმი 16-13 ქარიშხალა
 21 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 7   7   0   0 175-64 14
  ყვარელი 6   6   0   0 191-100 12
  ტყიბული 7   5   0   2 133-94 10
  ფოთი 7   5   0   2 113-75 10
  მამული
6   5   0   1 140-114 10
  პეგასი 6   4   0   2 141-124 8
  ქარიშხალა 6   3   0   3 130-122 6
  BSG ბათუმი 7   3   0   4 103-111 6
  გორი 6   2   0   4 99-131 4
  წყალტუბო 7   2   0   5 85-136 4
  აჭარა 7   1   0   6 67-126 2
  თელავი 7   0   0   7 106-190 0
  ქუთაისი 7   0   0   7 2-98 0

ჭაბუკები 2004-05
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
7 დეკემბერი. ზესტაფონი
 17 ნოემ.
      სხვ  
  ფოთი 5   5   0   0 127-70 10  
  აჭარა 4   4   0   0 177-67 8  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  სამტრედია 5   3   0   2 124-108 6  
  ზუგდიდი 4   2   0   2 83-45 4  
  ქუთაისი 5   2   0   3 81-103 4  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 4   0   0   4 21-79 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal