News Calendar

February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2019-20 სეზონი
              29 იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       იმედი სტუ 10       7       0       3       318-264       +54       14  
      2       პეგასი 10       7       0       3       329-303       +26
      14  
      3       ქუთაისი 7       6       0       1       301-220       +81
      12  
      4       BSB ბათუმი 7       6       0       1       261-185       +76
      12  
      5       გორი 10       3       0       7       321-395       -74
      6  
      6       სამტრედია 7       3       0       4       218-246       -26       6  
      7       სპორტუნი 10       2       0       8       308-374       -68
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       163-232       -69       0  
პირველი წრე
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
პეგასი 39-34 გორი 05.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა
იმედი სტუ 39-32 სპორტუნი 05.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
           
გორი 0-10 იმედი სტუ 06.11.2019      
სპორტუნი 27-38 პეგასი 06.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
გორი 44-36 სპორტუნი 07.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
პეგასი 23-18 იმედი სტუ 07.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 33-22 წყალტუბო 11.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 42-27 სამტრედია 11.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 23-37 BSB ბათუმი 12.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 47-26 წყალტუბო 12.11.2019 ევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
             
წყალტუბო 23-28 სამტრედია 13.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
BSB ბათუმი 31-32 ქუთაისი 13.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
სპორტუნი 35-20 წყალტუბო 26.11.2019      
იმედი სტუ 33-41 სამტრედია 26.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სპორტუნი 34-36 სამტრედია 27.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
იმედი სტუ 31-20 წყალტუბო 27.11.2019  გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 52-30 გორი 03.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 40-35 პეგასი 03.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი 1  /  2  
             
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი 04.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი 1  /  2  
ქუთაისი 62-42 გორი 04.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
             
BSB ბათუმი 45-28 სპორტუნი 17.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი  ნახვა  
ქუთაისი 38-40 იმედი სტუ 17.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
BSB ბათუმი 28-25 იმედი სტუ 18.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 40-19 სპორტუნი 18.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

ზესტაფონი
25 თებერვალი
14:00 წყალტუბო - სპორტუნი
15:30 სამტრედია - იმედი სტუ
26 თებერვალი
14:00 სამტრედია - სპორტუნი
15:30 წყალტუბო - იმედი სტუ
 18 თებ.
                სხვ        
  BSB ბათუმი 12
11
0 1 468-320 22
 
  ქუთაისი 12
10
0 2 518-385 20
 
  იმედი სტუ 10 7 0 3 318-264 14  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სამტრედია 10 4 0 6 298-360 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  სპორტუნი 10     2     0     8     308-374     4    
  წყალტუბო 10 0 0 10 241-346 0  

19-21 თებერვალი. სენაკი
19 თებერვალი
წყალტუბო 12-30 ფოთი
აჭარა 26-23 სამტრედია
20 თებერვალი
ფოთი 16-15 აჭარა
სამტრედია 33-11 წყალტუბო
21 თებერვალი
12:00 სამტრედია - ფოთი
13:30 წყალტუბო - აჭარა
 20 თებ.
      სხვ
  ყვარელი 10   9   0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10   9   0   1 299-258 18
  ფოთი 9   5   1   3 184-149 11
  სამტრედია 9   5   0   4 187-164
10
  აჭარა
9   3   1   5 193-182 7
  პეგასი 10   3   0   7 252-273 6
  მამული 10   3   0   7 219-267 6
  წყალტუბო 9   0   0   9 129-285 0

გოგონები 2004-05
გაგრძელდება 29 თებერვალს
15 თებერვალი. გლდანი
ქარიშხალა 34-23 თელავი
გორი 16-40 პეგასი
მამული 16-28 ყვარელი
გორი 26-23 ქარიშხალა
16 თებერვალი. სენაკი
BSG ბათუმი 29-13 აჭარა
წყალტუბო 14-29 სამტრედია
ტყიბული 31-12 აჭარა
BSG ბათუმი 16-21 ფოთი
 16 თებ.
      სხვ
  სამტრედია 13   13   0   0 330-152 26
  ყვარელი 13   12   0   1 322-184 24
  ტყიბული 13   11   0   2 270-183 22
  პეგასი 13   9   0   4 292-212 18
  მამული
13   8   1   4 270-237 17
  ფოთი 13   7   1   5 216-175 15
  BSG ბათუმი 14   7   1   6 245-235 15
  ქარიშხალა 14   6   1   7 282-272 13
  გორი 14   5   0   9 235-308 10
  წყალტუბო 13   3   0   10 174-264 6
  თელავი 13   2   0   11 214-310 4
  აჭარა 14   1   0   13 130-300 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება 22-23 თებერვალს
 8 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
5   5   0   0   58-27 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  ფოთი 5   4   0   1   59-21 8  
  გორი 3   3   0   0   31-17 6  
  ზუგდიდი 4   3   0   1   22-12 6  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  თელავი
2   2   0   0   36-8 4  
  ქარიშხალა 4   2   0   2   43-33 4  
  BSG ბათუმი
5   2   0   3   30-34 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 4   0   1   3   11-47 1  
  მამული 3   0   0   3   9-27 0  
  53 სკოლა 3   0   0   3   6-28 0  

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 23 თებერვალს
 2 თებ.
სხვ
  BSB ბათუმი 6 6 0 0 92-32 12
  სამტრედია
6 5 0 1 83-55 10
  ქარიშხალა 6 3 1 2 68-46 7
  პეგასი 6 3 0 3 51-61 6
  გორი 6 2 1 3 66-62 5
  ყვარელი 6 1 0 5 37-75 2
  ქუთაისი 6 0 0 6 20-86 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal