News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

ჭაბუკები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   აჭარა
12       9       2       1       357-284       +73
      20  
  2   სამტრედია 12       9       1       2       345-234       +111
      19  
  3   BSB ბათუმი 12       8       1       3       298-270       +28
      17  
  4   ფოთი
12       6       1       5       262-238       +24       13  
  5   ქუთაისი 12       3       3       6       259-235       +24
      9   
  6   ხელვაჩაური 12       2       2       8       268-317       -49       6  
  7   წყალტუბო
12       0       0       12       160-371       -211       0  
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ქუთაისი  23-25  BSB ბათუმი 09.03.2019  
აჭარა  23-20  სამტრედია 09.03.2019  
ხელვაჩაური  19-30  ფოთი 09.03.2019  
აჭარა  41-19  წყალტუბო 09.03.2019  
ხ ე ლ ვ ა ჩ ა უ რ ი
აჭარა  24-24  ქუთაისი 02.03.2019  
სამტრედია  19-15  ფოთი 02.03.2019  
ქუთაისი  27-20  ხელვაჩაური 02.03.2019  
BSB ბათუმი  28-22  წყალტუბო 02.03.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
აჭარა  38-28  ხელვაჩაური 09.02.2019  
ფოთი 17-17 ქუთაისი 09.02.2019  
BSB ბათუმი  27-25  სამტრედია 09.02.2019  
წყალტუბო  15-34  ფოთი 09.02.2019  
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი  23-25  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  19-21  ფოთი 02.02.2019  
წყალტუბო  12-35  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  30-30  ხელვაჩაური 02.02.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
წყალტუბო 16-30 ხელვაჩაური 19.01.2019  
აჭარა 24-32 BSB ბათუმი 19.01.2019  
წყალტუბო 16-23 ქუთაისი 19.01.2019  
ხელვაჩაური 9-34 სამტრედია 19.01.2019  
აჭარა 35-30 ფოთი 19.01.2019  
         
წყალტუბო 
14-36   აჭარა
15.12.2018
ფოთი 
23-17   ხელვაჩაური
15.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
BSB ბათუმი 
20-19   ქუთაისი
15.12.2018  
სამტრედია 
33-33   აჭარა
15.12.2018  
         
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი 
22-28   აჭარა
1.12.2018
ფოთი 
23-31   სამტრედია
1.12.2018
ხელვაჩაური 
21-21   ქუთაისი
1.12.2018  
წყალტუბო 
16-20   BSB ბათუმი
1.12.2018  
         
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ხელვაჩაური 
23-28   აჭარა
17.11.2018  
ფოთი 
27-9   წყალტუბო
17.11.2018
სამტრედია 
29-20   BSB ბათუმი
17.11.2018  
ქუთაისი 
11-14   ფოთი
17.11.2018  
         
ტ ყ ი ბ უ ლ ი
სამტრედია 
22-18   ქუთაისი
3.11.2018  
ფოთი 
13-24   BSB ბათუმი
3.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
სამტრედია 
36-13   წყალტუბო
3.11.2018  
ხელვაჩაური 
23-29   BSB ბათუმი
3.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ხელვაჩაური 
30-5   წყალტუბო
20.10.2018
ფოთი 
15-22   აჭარა
20.10.2018  
ქუთაისი 
31-3   წყალტუბო 20.10.2018  
სამტრედია 
36-18   ხელვაჩაური
20.10.2018
BSB ბათუმი 
24-25   აჭარა
20.10.2018

 

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
1   პეგასი 14 14 0 0 332-112 +220
28
2   ყვარელი
14 12 0 2 294-166 +128
24
3   ქარიშხალა
14 9 0 5 284-253 +31 18
4   რუსთავი
14 8 0 6 322-310 +12
16
5   ქარელი
14 6 0 8 271-299 -28 12
6   გორი 14 4 0 10 164-244 -80
8
7   თელავი
14 2 0 12 201-342 -141 4
8   ლაგოდეხი
14 1 0 13 65-207 -142 2
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 19-29 ქარიშხალა 10.03.2019  
რუსთავი  14-25  პეგასი 10.03.2019  
გორი  0-10  ყვარელი 10.03.2019  
ლაგოდეხი  0-10  თელავი 10.03.2019  
პეგასი  10-0  გორი 10.03.2019  
         
გორი  8-27  ქარიშხალა 10.02.2019  
რუსთავი  13-24  ყვარელი 10.02.2019  
თელავი  14-23  ქარიშხალა 10.02.2019  
ყვარელი  16-33  პეგასი 10.02.2019  
თელავი 27-44  ქარელი 10.02.2019  
ლაგოდეხი  0-10  გორი 10.02.2019  
         
გორი 18-23 ქარელი 03.02.2019  
ყვარელი 16-12 ქარიშხალა 03.02.2019  
პეგასი 40-12 თელავი 03.02.2019  
ქარიშხალა 25-24 რუსთავი 03.02.2019  
პეგასი 10-0 ქარელი 03.02.2019  
რუსთავი 10-0 ლაგოდეხი 03.02.2019  
         
ქარიშხალა 7-25 პეგასი 20.01.2019  
         
ქარიშხალა  
34-25   ქარელი
16.12.2018
პეგასი  
39-13   რუსთავი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ყვარელი  
22-9   გორი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
თელავი  
0-10   ლაგოდეხი
16.12.2018  
გორი 
13-23   პეგასი
16.12.2018  
         
თელავი  
16-28   რუსთავი 2.12.2018
ყვარელი  
21-8   ქარელი
2.12.2018
ქარიშხალა  
23-11   ლაგოდეხი
2.12.2018  
გორი  
22-19   თელავი 2.12.2018  
ყვარელი  
31-6   ლაგოდეხი 2.12.2018  
         
ქარელი  
33-20   თელავი
18.11.2018  
ქარიშხალა  
21-13   გორი 18.11.2018
ყვარელი  
28-17 რუსთავი 18.11.2018  
ქარიშხალა  
29-21   თელავი
18.11.2018  
გორი  
24-18   ლაგოდეხი
18.11.2018  
პეგასი  
17-12   ყვარელი
18.11.2018  
         
ქარელი  
15-18   გორი
4.11.2018  
ქარიშხალა  
7-20  ყვარელი 4.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარელი  
2-28   პეგასი
4.11.2018  
ლაგოდეხი  
20-39   რუსთავი
4.11.2018  
თელავი  
9-29   პეგასი
4.11.2018  
რუსთავი  
24-23   ქარიშხალა
4.11.2018  
         
პეგასი  
33-14   ქარიშხალა 21.10.2018
რუსთავი  
19-17   გორი
21.10.2018
ქარელი  
10-0   ლაგოდეხი
21.10.2018
ყვარელი  
21-8   თელავი
21.10.2018
ლაგოდეხი  
0-10   პეგასი
21.10.2018
ქარელი  
33-35   რუსთავი
21.10.2018
მეორე ეტაპი [ფინალურ ოთხეულში გასასვლელი შესარჩევი]
ა ჯგუფი გატ-გაშ
პეგასი 4     4     0     0   110-56   8    
სამტრედია 4     3     0     1   74-52   6    
ფოთი 4     2     0     2   86-87   4    
ქარიშხალა 4     1     0     3   69-92   2    
ქარელი 4     0     0     4   52-104   0    
ბ ჯგუფი გატ-გაშ
BSB ბათუმი 4     4     0     0   99-75   8    
აჭარა
4     3     0     1   85-62   6    
ყვარელი 4     2     0     2   70-71   4    
ქუთაისი 4     1     0     3   74-82   2    
რუსთავი 4     0     0     4   68-106   0    









თბილისი. არენა 2
ბათუმი  35-23  რუსთავი 21.04.2019  
აჭარა  22-12  ყვარელი 21.04.2019  
ქარიშხალა  14-21  ფოთი 21.04.2019  
პეგასი  22-15  სამტრედია 21.04.2019  
         
აჭარა  20-15  ქუთაისი 20.04.2019  
პეგასი  33-12  ქარელი 20.04.2019  
ყვარელი  25-15  რუსთავი 20.04.2019  
სამტრედია  25-17  ფოთი 20.04.2019  
აჭარა  17-21  ბათუმი 20.04.2019  
პეგასი  28-14  ქარიშხალა 20.04.2019  
ყვარელი  19-18  ქუთაისი 20.04.2019  
სამტრედია  10-0  ქარელი 20.04.2019  
         
რუსთავი  16-20  ქუთაისი 19.04.2019  
ფოთი  33-21  ქარელი 19.04.2019  
ყვარელი  14-16  ბათუმი 19.04.2019  
აჭარა  26-14  რუსთავი 19.04.2019  
სამტრედია  24-13  ქარიშხალა 19.04.2019  
პეგასი  27-15  ფოთი 19.04.2019  
ბათუმი  27-21  ქუთაისი 19.04.2019  
ქარიშხალა   28-19  ქარიშხალა 19.04.2019 ჭკუასელი, არაბული 
         
11 მაისი
A1 პეგასი  46-31   აჭარა B2 1/2 ფინალი ჭკუასელი გველესიანი 
B1 BSB ბათუმი  33-41   სამტრედია A2 1/2 ფინალი კევლიშვილი კევლიშვილი 
12 მაისი
აჭარა  36-32   BSB ბათუმი III ადგილი კევლიშვილი კევლიშვილი 
პეგასი  40-25   სამტრედია ფინალი  ჭკუასელი გველესიანი

 

 

 

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
26 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - წყალტუბო
იმედი სტუ - სამტრედია
27 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - სამტრედია
იმედი სტუ - წყალტუბო
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
28 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - ყვარელი
აჭარა - მამული
 
29 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - მამული
აჭარა - ყვარელი
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
22 ნოემბერი. გლდანი
გორი 7-25 სამტრედია
მამული 26-8 აჭარა
პეგასი 20-7 წყალტუბო
ყვარელი 23-15 ბათუმი
ქარიშხალა 18-22 ტყიბული
ფოთი 21-15 გორი
სამტრედია 27-20 მამული
აჭარა 7-34 პეგასი
წყალტუბო 7-16 ყვარელი
ბათუმი 16-13 ქარიშხალა
 22 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 9   9   0   0 227-91 18
  ყვარელი 8   8   0   0 230-122 16
  პეგასი 8   6   0   2 195-138 12
  ფოთი 8   6   0   2 134-90 12
  ტყიბული 8   6   0   2 155-112 12
  მამული
8   6   0   2 186-149 12
  BSG ბათუმი 9   4   0   5 134-147 8
  ქარიშხალა 8   3   0   5 161-160 6
  გორი 8   2   0   6 121-177 4
  წყალტუბო 9   2   0   7 99-172 4
  აჭარა 9   1   0   8 82-186 2
  თელავი 7   0   0   7 106-190 0
  ქუთაისი 7   0   0   7 2-98 0

ჭაბუკები 2004-05
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
7 დეკემბერი. ზესტაფონი
 17 ნოემ.
      სხვ  
  ფოთი 5   5   0   0 127-70 10  
  აჭარა 4   4   0   0 177-67 8  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  სამტრედია 5   3   0   2 124-108 6  
  ზუგდიდი 4   2   0   2 83-45 4  
  ქუთაისი 5   2   0   3 81-103 4  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 4   0   0   4 21-79 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal