News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2018-19 სეზონი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   ყვარელი 7       7       0       0       260-208       +52
      14  
  2   ქარიშხალა
7       6       0       1       283-218
      +65
      12  
  3   სამტრედია ^
7       4       0       3       177-161
      +16       8  
  4   ფოთი 7       4       0       3       163-147
      +16
      8  
  5   აჭარა 7       3       0       4       170-177
      -7
      6  
  6   პეგასი
7       2       0       5       206-224       -18       4  
  7   მამული
7       1       0       6       198-254       -56
      2  
  8   წყალტუბო
7       1       0       6       134-202       -68       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
სამტრედია  32-37   ქარიშხალა 11.04.2019  
ფოთი  24-28   ყვარელი 11.04.2019  
აჭარა  29-25   მამული 11.04.2019  
წყალტუბო  17-16   პეგასი 11.04.2019  
ფოთი  24-38   ქარიშხალა 10.04.2019  
მამული  30-25   წყალტუბო 10.04.2019  
სამტრედია  24-30   ყვარელი 10.04.2019  
აჭარა  27-36   პეგასი 10.04.2019  
მამული  23-35   სამტრედია 9.04.2019  
აჭარა  31-34   ყვარელი 9.04.2019  
წყალტუბო  20-48   ქარიშხალა 9.04.2019  
პეგასი  19-28   ფოთი 9.04.2019  
ქარიშხალა  35-29   აჭარა 8.04.2019  
სამტრედია  31-23   პეგასი 8.04.2019  
ყვარელი  39-27   წყალტუბო 8.04.2019  
ფოთი  26-12   მამული 8.04.2019  
         
ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
ყვარელი  
41-33   პეგასი
1.12.2018
ქარიშხალა  
48-37   მამული
1.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა  
37-44   ყვარელი
30.11.2018  
პეგასი   47-39   მამული 30.11.2018  
მამული  
32-44   ყვარელი 29.11.2018  
პეგასი  
32-41   ქარიშხალა
29.11.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
         
ს ე ნ ა კ ი
სამტრედია  
11-17   აჭარა 14.11.2018 ჭკუასელი, არაბული
წყალტუბო  
13-26   ფოთი
14.11.2018
აჭარა  
21-18   წყალტუბო
13.11.2018  
ფოთი  
17-21   სამტრედია
13.11.2018
აჭარა  
16-18   ფოთი
12.11.2018
სამტრედია  
23-14   წყალტუბო 12.11.2018
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
ყვარელი 31-35 ფოთი
ქარიშხალა 36-24 სამტრედია
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
ყვარელი 30-25 სამტრედია
ფინალი
ფოთი 32-25 ქარიშხალა
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
26 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - წყალტუბო
იმედი სტუ - სამტრედია
27 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - სამტრედია
იმედი სტუ - წყალტუბო
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
28 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - ყვარელი
აჭარა - მამული
 
29 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - მამული
აჭარა - ყვარელი
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
22 ნოემბერი. გლდანი
გორი 7-25 სამტრედია
მამული 26-8 აჭარა
პეგასი 20-7 წყალტუბო
ყვარელი 23-15 ბათუმი
ქარიშხალა 18-22 ტყიბული
ფოთი 21-15 გორი
სამტრედია 27-20 მამული
აჭარა 7-34 პეგასი
წყალტუბო 7-16 ყვარელი
ბათუმი 16-13 ქარიშხალა
 22 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 9   9   0   0 227-91 18
  ყვარელი 8   8   0   0 230-122 16
  პეგასი 8   6   0   2 195-138 12
  ფოთი 8   6   0   2 134-90 12
  ტყიბული 8   6   0   2 155-112 12
  მამული
8   6   0   2 186-149 12
  BSG ბათუმი 9   4   0   5 134-147 8
  ქარიშხალა 8   3   0   5 161-160 6
  გორი 8   2   0   6 121-177 4
  წყალტუბო 9   2   0   7 99-172 4
  აჭარა 9   1   0   8 82-186 2
  თელავი 7   0   0   7 106-190 0
  ქუთაისი 7   0   0   7 2-98 0

ჭაბუკები 2004-05
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
7 დეკემბერი. ზესტაფონი
 17 ნოემ.
      სხვ  
  ფოთი 5   5   0   0 127-70 10  
  აჭარა 4   4   0   0 177-67 8  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  სამტრედია 5   3   0   2 124-108 6  
  ზუგდიდი 4   2   0   2 83-45 4  
  ქუთაისი 5   2   0   3 81-103 4  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 4   0   0   4 21-79 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal