News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2018-19 სეზონი
#   გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   BSB ბათუმი 21       19       0       2       910-607       +303
      38  
  2   პეგასი
21       18       0       3       829-611       +218
      36  
  3   ქუთაისი 21       16       0       5       881-615       +266
      32  
  4   იმედი სტუ თელავი
21       13       0       8       727-623       +104       26  
  5   გორი 21       8       0       13       744-920       -176
      16  
  6   სპორტუნი 21       5       1       15       698-894       -196       11  
  7   წყალტუბო 21       2       1       18       526-794       -268
      5  
  8   სამტრედია 21  
    1       2       18       559-790       -231       4  
მესამე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 28-41   სპორტუნი
04.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-28   პეგასი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
წყალტუბო  
33-43   გორი
04.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი   
45-33   იმედი სტუ თელავი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი  
38-55   BSB ბათუმი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
ქუთაისი 
67-24   გორი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სამტრედია  
28-33   იმედი სტუ თელავი
03.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი 
40-24   წყალტუბო
03.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 
35-32   იმედი სტუ თელავი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი 
29-26   წყალტუბო
02.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
32-29   BSB ბათუმი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ)
ვიდეო
გორი 
39-32   სამტრედია
02.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
61-36   გორი
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
25-24   წყალტუბო
01.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი   46-38   სპორტუნი
01.04.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი   38-22   სამტრედია
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
დასავლეთი. ზესტაფონის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი  
33-32   ქუთაისი
13.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
20-14   სამტრედია
13.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
25-50   ქუთაისი
12.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
23-51   BSB ბათუმი
12.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
49-25   სამტრედია
11.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
BSB ბათუმი  
36-26   წყალტუბო
11.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
მეორე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სპორტუნი  
33-33   სამტრედია
01.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
პეგასი  
35-28   ქუთაისი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
გორი  
41-34   წყალტუბო
01.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
23-32   BSB ბათუმი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
BSB ბათუმი  
54-32   სპორტუნი
28.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-58   ქუთაისი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-20   სამტრედია
28.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
24-36   პეგასი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-36   ქუთაისი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
წყალტუბო  
29-26   სპორტუნი
27.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
32-29   პეგასი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ
ვიდეო
სამტრედია  
33-38   გორი
27.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
30-50   BSB ბათუმი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
წყალტუბო  
24-39   იმედი სტუ თელავი
26.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
სპორტუნი  
30-60   ქუთაისი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სამტრედია  
29-39   პეგასი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
აღმოსავლეთი. თბილისის სპორტის სასახლე
პეგასი  33-30   იმედი სტუ თელავი 07.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  40-39   გორი 07.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი   53-39    გორი 06.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
53-33   სპორტუნი
06.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  
36-51   პეგასი
05.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
33-39   იმედი სტუ თელავი 05.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
ქუთაისი  34-29   BSB ბათუმი 31.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  26-26   წყალტუბო 31.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  30-29   წყალტუბო 30.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
35-28   სამტრედია
30.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია 
26-41   ქუთაისი
29.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
26-51   BSB ბათუმი 29.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პირველი წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. ახალი სპორტის სასახლე. თბილისი
სამტრედია  
34-38   სპორტუნი
13.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
17-51   გორი
13.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
30-28   პეგასი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
BSB ბათუმ  
32-20   იმედი სტუ თელავი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
           
სპორტუნი  
23-55   BSB ბათუმი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
54-28   გორი
12.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
24-37   იმედი სტუ თელავი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკო ვიდეო
პეგასი  
49-26   წყალტუბო
12.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
           
ქუთაისი  
32-35   იმედი სტუ თელავი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
სპორტუნი  
38-29   წყალტუბო
11.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-40   BSB ბათუმი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
გორი  
33-29   სამტრედია
11.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
56-28   გორი
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
43-21   წყალტუბო
10.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი  
54-26   სპორტუნი
10.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი  
50-22   სამტრედია
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
აღმოსავლეთი. არენა 2. თბილისი
იმედი სტუ თელავი  
41-33   გორი
19.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
პეგასი  
43-31   სპორტუნი
19.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სპორტუნი  
26-33   იმედი სტუ თელავი
20.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
გორი   26-53   პეგასი 20.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
49-39   სპორტუნი 21.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
26-38   პეგასი
21.11.2018  
           
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე 
BSB ბათუმი  
48-20   წყალტუბო 25.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 * 2
ქუთაისი  
41-27   სამტრედია
25.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
სამტრედია  
28-52   BSB ბათუმი
26.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
18-47   ქუთაისი
26.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
25-38   სამტრედია
27.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
BSB ბათუმი  
34-31   ქუთაისი 27.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
BSB ბათუმი 27-22 იმედი სტუ
პეგასი 30-29 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
იმედი სტუ 31-30 ქუთაისი
ფინალი
BSB ბათუმი 35-25 პეგასი
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
26 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - წყალტუბო
იმედი სტუ - სამტრედია
27 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - სამტრედია
იმედი სტუ - წყალტუბო
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
28 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - ყვარელი
აჭარა - მამული
 
29 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - მამული
აჭარა - ყვარელი
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
22 ნოემბერი. გლდანი
გორი 7-25 სამტრედია
მამული 26-8 აჭარა
პეგასი 20-7 წყალტუბო
ყვარელი 23-15 ბათუმი
ქარიშხალა 18-22 ტყიბული
ფოთი 21-15 გორი
სამტრედია 27-20 მამული
აჭარა 7-34 პეგასი
წყალტუბო 7-16 ყვარელი
ბათუმი 16-13 ქარიშხალა
 22 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 9   9   0   0 227-91 18
  ყვარელი 8   8   0   0 230-122 16
  პეგასი 8   6   0   2 195-138 12
  ფოთი 8   6   0   2 134-90 12
  ტყიბული 8   6   0   2 155-112 12
  მამული
8   6   0   2 186-149 12
  BSG ბათუმი 9   4   0   5 134-147 8
  ქარიშხალა 8   3   0   5 161-160 6
  გორი 8   2   0   6 121-177 4
  წყალტუბო 9   2   0   7 99-172 4
  აჭარა 9   1   0   8 82-186 2
  თელავი 7   0   0   7 106-190 0
  ქუთაისი 7   0   0   7 2-98 0

ჭაბუკები 2004-05
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
7 დეკემბერი. ზესტაფონი
 17 ნოემ.
      სხვ  
  ფოთი 5   5   0   0 127-70 10  
  აჭარა 4   4   0   0 177-67 8  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  სამტრედია 5   3   0   2 124-108 6  
  ზუგდიდი 4   2   0   2 83-45 4  
  ქუთაისი 5   2   0   3 81-103 4  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 4   0   0   4 21-79 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal