საქართველოს თასი 2015. კაცები
19-25 ოქტომბერი. ჯგუფური ეტაპი, გლდანი
A ჯგუფი
 
19 ოქტომბერი
სტუ 31-23 გორი
ქარიშხალა 25-26 იმედი
20 ოქტომბერი
გორი 27-39 ქუთაისი
იმედი 23-38 სტუ
21 ოქტომბერი
ქუთაისი 40-22 ქარიშხალა
იმედი 24-30 გორი
22 ოქტომბერი
ქუთაისი 32-26 იმედი
ქარიშხალა 24-38 სტუ
23 ოქტომბერი
გორი 34-37 ქარიშხალა
სტუ 36-29 ქუთაისი
 
სტუ 8 ქულა, ქუთაისი 6
გორი 2 (+3) ქარიშხალა 2 (+2) იმედი 2 (-5)
B ჯგუფი
 
19 ოქტომბერი
სამტრედია 37-27 პეგასი
წყალტუბო 26-54 ბათუმი
20 ოქტომბერი
ბათუმი 42-34 ფოთი
წყალტუბო 22-49 პეგასი
21 ოქტომბერი
ფოთი 28-44 სამტრედია
პეგასი 24-33 ბათუმი
22 ოქტომბერი
სამტრედია 30-22 წყალტუბო
პეგასი 37-39 ფოთი
23 ოქტომბერი
ფოთი 41-33 წყალტუბო
ბათუმი 32-27 სამტრედია
 
ბათუმი 8, სამტრედია 6
ფოთი 4 პეგასი 2 წყალტუბო 0

 

24 ოქტომბერი. ნახევარფინალი. გლდანი
სტუ 33-30 სამტრედია
ბათუმი 40-31 ქუთაისი
25 ოქტომბერი. ფინალი. სპორტის სასახლე
სტუ 19-20 ბათუმი
საქართველოს ჩემპიონატი
2020-21

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ოლიმპიური სასახლე
10 დეკემბერი
ქარიშხალა 27-26 წყალტუბო
BSB ბათუმი 38-14 ფოთი
პეგასი 27-42 ქუთაისი
11 დეკემბერი
BSB ბათუმი 40-20 წყალტუბო
ქარიშხალა 27-35 ფოთი
12 დეკემბერი
ფოთი 22-26 წყალტუბო
ქარიშხალა 20-54 ქუთაისი
BSB ბათუმი 38-25 სამტრედია
13 დეკემბერი
ქარიშხალა 33-38 სამტრედია
BSB ბათუმი 32-28 ქუთაისი
  13 დეკ.
                გატ-გაშ        
  BSB ბათუმი 4     4     0     0     148-87     8    
  ქუთაისი 3     2     0     1     124-79     4    
  სამტრედია 2     1     0     1     63-71     2    
  წყალტუბო 3     1     0     2     72-89     2    
  ფოთი 3     1     0     2     71-91     2    
  ქარიშხალა 4     1     0     3     107-153     2    
  პეგასი 1     0     0     1     27-42     0    
საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




Our partners:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal