News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
Samtredia>>> განაცხადი

Samtredia

MT
გიორგი ხელისუფალი
მთავარი მწვრთნელი
xon samit giorg
ალეკო ხონელიძე
GK, 21.05.1985
არჩილ სამიტაშვილი
GK, 01.01.1994
გივი გიორგაძე
LB, 21.01.1996
anton zurabian tevz
გიორგი ანტონოვიჩი
P, 06.08.1999
ვეფხია ზურაბიანი
LW, 15.07.1997
ირაკლი თევზაძე
CB, 24.04.1992
gogol cxvar gegia
ირაკლი გოგოლაძე
RW, 15.11.1996
გია ცხვარაძე
LW, 01.06.1998
გიორგი გეგია
LW, 14.07.1999
zurab ram simon
რამაზ ზურაბიანი
LW, 09.01.2000
ზურაბ სიმონია
LB, 25.08.1994
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
14 ნოემბერი. გლდანი
პეგასი 14-24 ფოთი
ქარიშხალა 31-21 წყალტუბო
15 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 15-13 ფოთი
პეგასი 20-13 წყალტუბო
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
საერთო ტური: გლდანი.21-25 ნოემბერი
 10 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 6   6   0   0 145-56 12
  ყვარელი 5   5   0   0 164-82 10
  ტყიბული 6   5   0   1 115-67 10
  ფოთი 6   4   0   2 85-58 8
  მამული
5   4   0   1 118-102 8
  BSG ბათუმი 6   3   0   3 91-85 6
  პეგასი 5   3   0   2 115-112 6
  ქარიშხალა 5   2   0   3 113-122 4
  წყალტუბო 6   2   0   4 73-114 4
  გორი 5   1   0   4 77-118 2
  აჭარა 6   1   0   5 54-104 2
  თელავი 5   0   0   5 81-132 0
  ქუთაისი 6   0   0   6 2-81 0

ჭაბუკები 2004-05
16 ნოემბერი. სენაკი
13:00 ქუთაისი - სენაკი
14:00 ფოთი - ზუგდიდი
15:00 ქუთაისი - აჭარა
16:00 ტყიბული - ზუგდიდი
17:00 სამტრედია - წყალტუბო
18:00 ტყიბული - სენაკი
 
17 ნოემბერი. სენაკი
10:00 ფოთი - ქუთაისი
11:00 ზუგდიდი - წყალტუბო
12:00 ფოთი - სენაკი
13:00 ქუთაისი - სამტრედია
 10 ნოემ.
      სხვ  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  აჭარა 3   3   0   0 124-44 6  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  ფოთი 2   2   0   0 55-37 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  ზუგდიდი 1   1   0   0 32-4 2  
  ქუთაისი 1   1   0   0 9-5 2  
  სამტრედია 3   1   0   2 77-76 2  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  წყალტუბო 3   1   0   2 55-72 2  
  ტყიბული 2   0   0   2 9-33 0  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  სენაკი 3   0   0   3 19-109 0  
გაგრძელდება 30 ნოემბერს

გოგონები 2006-07
3 ნოემბერი. გლდანი
პეგასი 4-18 თელავი
მამული 1-14 ქარიშხალა
გორი 11-3 53 სკოლა
ქარიშხალა 4-18 თელავი
 
2 ნოემბერი. ზუგდიდი
აჭარა 5-11 ტყიბული
წყალტუბო 4-10 ფოთი
სამტრედია 2-6 ზუგდიდი
წყალტუბო 16-1 ქუთაისი
სამტრედია 0-13 ტყიბული
 
გაგრძელდება 16-17 ნოემბერს
ჭაბუკები 2006-07
3 ნოემბერი. ხელვაჩაური
BSB ბათუმი 20-0 ქუთაისი
სამტრედია 12-19 BSB ბათუმი
ქუთაისი 4-15 სამტრედია
 
2 ნოემბერი. გლდანი
პეგასი 10-7 გორი
ყვარელი 3-13 ქარიშხალა
გორი 15-8 ყვარელი
ქარიშხალა 12-8 პეგასი
ქარიშხალა 12-12 გორი
პეგასი 11-8 ყვარელი
 
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
საქართველოს თასი
2019. კაცები
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი

ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური  |  2019
ქალების ჩემპიონი - ყვარელი

კაცების ჩემპიონი - გორი

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal