News Calendar

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
Batumiშავი ზღვის ბიჭები, ბათუმი
>>> განაცხადი

Batumi

Mwv mw2
მერაბ ჭანტურია
მთავარი მწვრთნელი
მამუკა მჟავანაძე
მწვრთნელი
1 Nomeri 7
კორნელი ანდრიაძე
GK, 18.03.1984, 181
ალეკო დავითაძე
GK, 07.06.1998, 198
გიორგი სურმავა
CB, 30.08.1992, 1979
9 13 18
ვანო ქარდავა
RW, 22.09.1987, 183
ნუკრი ვარშანიძე
LW, 03.08.1985, 178
უჩა მაისურაძე
P, 24.04.1984, 189
19 22 28
ზურაბ აბრამიშვილი
LW, 23.01.1994, 194
აკაკი ყაველაშვილი
LB, 11.07.1987, 200
ლევან ბერძენიშვილი
P, 06.07.1984, 190
31 44 77
ილია გოგალაძე
LW, 1986, 190
გიორგი წივწივაძე
CB, 30.12.1981, 188
გიორგი კობახიძე
LB, 21.07.1982, 198
99 4 witelishvili
რეზო ჭანტურია
LB, 29.01.1994, 190
იგორ ვინოგრადსკი
RW, 02.08.1990, 186
ლექსო წითელიშვილი
LB, 04.08.1992, 193
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
14 ნოემბერი. გლდანი
პეგასი 14-24 ფოთი
ქარიშხალა 31-21 წყალტუბო
15 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 15-13 ფოთი
პეგასი 20-13 წყალტუბო
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
საერთო ტური: გლდანი.21-25 ნოემბერი
 10 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 6   6   0   0 145-56 12
  ყვარელი 5   5   0   0 164-82 10
  ტყიბული 6   5   0   1 115-67 10
  ფოთი 6   4   0   2 85-58 8
  მამული
5   4   0   1 118-102 8
  BSG ბათუმი 6   3   0   3 91-85 6
  პეგასი 5   3   0   2 115-112 6
  ქარიშხალა 5   2   0   3 113-122 4
  წყალტუბო 6   2   0   4 73-114 4
  გორი 5   1   0   4 77-118 2
  აჭარა 6   1   0   5 54-104 2
  თელავი 5   0   0   5 81-132 0
  ქუთაისი 6   0   0   6 2-81 0

ჭაბუკები 2004-05
16 ნოემბერი. სენაკი
13:00 ქუთაისი - სენაკი
14:00 ფოთი - ზუგდიდი
15:00 ქუთაისი - აჭარა
16:00 ტყიბული - ზუგდიდი
17:00 სამტრედია - წყალტუბო
18:00 ტყიბული - სენაკი
 
17 ნოემბერი. სენაკი
10:00 ფოთი - ქუთაისი
11:00 ზუგდიდი - წყალტუბო
12:00 ფოთი - სენაკი
13:00 ქუთაისი - სამტრედია
 10 ნოემ.
      სხვ  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  აჭარა 3   3   0   0 124-44 6  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  ფოთი 2   2   0   0 55-37 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  ზუგდიდი 1   1   0   0 32-4 2  
  ქუთაისი 1   1   0   0 9-5 2  
  სამტრედია 3   1   0   2 77-76 2  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  წყალტუბო 3   1   0   2 55-72 2  
  ტყიბული 2   0   0   2 9-33 0  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  სენაკი 3   0   0   3 19-109 0  
გაგრძელდება 30 ნოემბერს

გოგონები 2006-07
16 ნოემბერი. გლდანი
13:00 მამული - პეგასი
14:45 პეგასი - 53 სკოლა
 
17 ნოემბერი. სენაკი
14:00 აჭარა - ფოთი
14:40 ზუგდიდი - წყალტუბო
15:20 BSG ბათუმი - სამტრედია
16:00 ქუთაისი - ფოთი
16:40 ტყიბული - წყალტუბო
17:20 აჭარა - ზუგდიდი
18:00 სამტრედია - ქუთაისი
 3 ნოემ.
                      სხვ          
  თელავი
2       2       0       0     36-8     4      
 ტყიბული
2       2       0       0     24-5     4      
  წყალტუბო
2       1       0       1     20-11     2      
  გორი 1       1       0       0     11-3     2      
  ფოთი 1       1       0       0     10-4     2      
  ზუგდიდი 1       1       0       0     6-2     2      
  ქარიშხალა 2       1       0       1     18-19     2      
  აჭარა 1       0       0       1     5-11     0      
  53 სკოლა 1       0       0       1     3-11     0      
  მამული 1       0       0       1     1-14     0      
  პეგასი
1       0       0       1     4-18     0      
  ქუთაისი 1       0       0       1     1-16     0      
  სამტრედია 2       0       0       2     2-19     0      
გაგრძელდება თებერვალში

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  

საქართველოს თასი
2019. კაცები
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი

ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური  |  2019
ქალების ჩემპიონი - ყვარელი

კაცების ჩემპიონი - გორი

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





Our partners:

Jakofm  lelo  popsport  sportal