Error
  • The template for this display is not available. Please contact a Site administrator.

Home Page

საქართველოს თასი

საქართველოს თასი 2015. კაცები
19-25 ოქტომბერი. ჯგუფური ეტაპი, გლდანი
A ჯგუფი
 
19 ოქტომბერი
სტუ 31-23 გორი
ქარიშხალა 25-26 იმედი
20 ოქტომბერი
გორი 27-39 ქუთაისი
იმედი 23-38 სტუ
21 ოქტომბერი
ქუთაისი 40-22 ქარიშხალა
იმედი 24-30 გორი
22 ოქტომბერი
ქუთაისი 32-26 იმედი
ქარიშხალა 24-38 სტუ
23 ოქტომბერი
გორი 34-37 ქარიშხალა
სტუ 36-29 ქუთაისი
 
სტუ 8 ქულა, ქუთაისი 6
გორი 2 (+3) ქარიშხალა 2 (+2) იმედი 2 (-5)
B ჯგუფი
 
19 ოქტომბერი
სამტრედია 37-27 პეგასი
წყალტუბო 26-54 ბათუმი
20 ოქტომბერი
ბათუმი 42-34 ფოთი
წყალტუბო 22-49 პეგასი
21 ოქტომბერი
ფოთი 28-44 სამტრედია
პეგასი 24-33 ბათუმი
22 ოქტომბერი
სამტრედია 30-22 წყალტუბო
პეგასი 37-39 ფოთი
23 ოქტომბერი
ფოთი 41-33 წყალტუბო
ბათუმი 32-27 სამტრედია
 
ბათუმი 8, სამტრედია 6
ფოთი 4 პეგასი 2 წყალტუბო 0

 

24 ოქტომბერი. ნახევარფინალი. გლდანი
სტუ 33-30 სამტრედია
ბათუმი 40-31 ქუთაისი
25 ოქტომბერი. ფინალი. სპორტის სასახლე
სტუ 19-20 ბათუმი

ჭაბუკები 2000-01

საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

Men 1st

 

National Championship. Men, 1st League 2016

 

  5/05  Team
   MP  
   W  
   D  
   L  
GF:GA 
Diff 
Pts
    1  Gori 8 8 0 0 314:182 
+132 
16
    2  Rustavi 8 6 0 2 268:219 
+49 
12
    3  Tskaltubo 8 4 0 4 248:259 
-11 
8
    4  Telavi 8 2 0 6 212:304 
-92 
4
    5  Adjara 8 0 0 8 96:174 
-78 
0

 

First Leg
 
Arena 2. 13 April
Gori 43-24 Tskaltubo
Rustavi 42-27 Telavi
Arena 2. 14 April
Tskaltubo 36-29 Adjara
Telavi 25-56 Gori
Arena 2. 15 April
Adjara 20-28 Rustavi
Telavi 27-43 Tskaltubo
Arena 2. 16 April
Adjara 27-32 Telavi
Rustavi 28-31 Gori
Arena 2. 17 April
Tskaltubo 35-48 Rustavi
Gori 38-20 Adjara
Second Leg
 
Arena 2. 3 May
Tskaltubo 33-42 Gori
Telavi 33-48 Rustavi
Arena 2. 4 May
Rustavi 37-29 Tskaltubo
Gori 50-25 Telavi
Arena 2. 5 May
Tskaltubo 38-33 Telavi
Gori 44-27 Rustavi
Every Game of the Second Leg
Adjara have Lost by 0-10