News Calendar

March 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
opacity

facebook

 

Chenel

Home Page

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2019-20 სეზონი
              31  იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       ქარიშხალა 7       7       0       0       194-165       +29
      14  
      2       ყვარელი 7       6       0       1       238-156       +82
      12  
      3       სამტრედია 7       4       0       3       131-127       +4
      8  
      4       ფოთი 7       3       1       3       138-122       +16       7  
      5       მამული 7       3       0       4       158-156       +2
      6  
      6       აჭარა 7       2       1       4       152-143       +9       5  
      7       პეგასი 7       2       0       5       150-176       -26
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       106-222       -116       0  
პირველი წრე
თბილისი. გლდანი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
მამული 29-34 ქარიშხალა 23.10.2019  ბჟალავა  ჭკუასელი  
ყვარელი 41-24 პეგასი 23.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
           
მამული 27-38 ყვარელი 24.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
ქარიშხალა 29-25 პეგასი 24.10.2019 ბჟალავა  გველესიანი    
             
ყვარელი 30-32 ქარიშხალა 25.10.2019  ჭკუასელი  გველესიანი    
პეგასი 23-27 მამული 25.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
             
სენაკი
ფოთი 24-11 წყალტუბო 30.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი ნახვა  
სამტრედია 25-19 აჭარა 30.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
აჭარა 13-13 ფოთი 31.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი 1  /  2  
წყალტუბო 16-26 სამტრედია 31.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი 1  /  2  
             
ფოთი 22-28 სამტრედია 01.11.2019 სტურუა ჭკუასელი 1  /  2  
აჭარა 28-8 წყალტუბო 01.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. გლდანი
პეგასი 14-24 ფოთი 14.11.2019      
ქარიშხალა 31-21 წყალტუბო 14.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქარიშხალა 15-13 ფოთი 15.11.2019 კევლიშვილი  ბჟალავა ნახვა  
პეგასი 20-13 წყალტუბო 15.11.2019 ჭკუასელი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ხელვაჩაური
სამტრედია 0-10 ყვარელი 28.11.2019      
აჭარა 29-19 მამული 28.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 0-10 მამული 29.11.2019      
აჭარა 26-31 ყვარელი 29.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 27-30 ქარიშხალა 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 17-24 პეგასი 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
             
სამტრედია 25-20 პეგასი 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 20-23 ქარიშხალა 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი 1  /  2  
             
ოლიმპიური სასახლე. თბილისი
ყვარელი 30-24 ფოთი 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
მამული 35-14 წყალტუბო 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
             
მამული 11-18 ფოთი 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი ნახვა  
ყვარელი 58-23 წყალტუბო 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2019-20 სეზონი
              29 იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       იმედი სტუ 10       7       0       3       318-264       +54       14  
      2       პეგასი 10       7       0       3       329-303       +26
      14  
      3       ქუთაისი 7       6       0       1       301-220       +81
      12  
      4       BSB ბათუმი 7       6       0       1       261-185       +76
      12  
      5       გორი 10       3       0       7       321-395       -74
      6  
      6       სამტრედია 7       3       0       4       218-246       -26       6  
      7       სპორტუნი 10       2       0       8       308-374       -68
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       163-232       -69       0  
პირველი წრე
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
პეგასი 39-34 გორი 05.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა
იმედი სტუ 39-32 სპორტუნი 05.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
           
გორი 0-10 იმედი სტუ 06.11.2019      
სპორტუნი 27-38 პეგასი 06.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
გორი 44-36 სპორტუნი 07.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
პეგასი 23-18 იმედი სტუ 07.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 33-22 წყალტუბო 11.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 42-27 სამტრედია 11.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 23-37 BSB ბათუმი 12.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 47-26 წყალტუბო 12.11.2019 ევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
             
წყალტუბო 23-28 სამტრედია 13.11.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
BSB ბათუმი 31-32 ქუთაისი 13.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. ოლიმპიური სასახლე
სპორტუნი 35-20 წყალტუბო 26.11.2019      
იმედი სტუ 33-41 სამტრედია 26.11.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
სპორტუნი 34-36 სამტრედია 27.11.2019 გველესიანი  ბჟალავა ნახვა  
იმედი სტუ 31-20 წყალტუბო 27.11.2019  გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი 52-30 გორი 03.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
ქუთაისი 40-35 პეგასი 03.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი 1  /  2  
             
BSB ბათუმი 35-24 პეგასი 04.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი 1  /  2  
ქუთაისი 62-42 გორი 04.12.2019 გველესიანი  კევლიშვილი ნახვა  
             
             
BSB ბათუმი 45-28 სპორტუნი 17.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი  ნახვა  
ქუთაისი 38-40 იმედი სტუ 17.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
             
BSB ბათუმი 28-25 იმედი სტუ 18.12.2019 გველესიანი  ჭკუასელი ნახვა  
ქუთაისი 40-19 სპორტუნი 18.12.2019 კევლიშვილი  კევლიშვილი ნახვა  
გოგონები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
  გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   ფოთი
24       22       1       1       447-299       +148
      37  
  2   აჭარა 24       18       0       6       498-368       +130
      32  
  3   ქარიშხალა 24       16       1       7       584-476       +108
      26  
  4   სამტრედია 24       15       2       7       427-373       +54       25  
  5   ყვარელი 24       11       2       11       441-407       +34
      22  
  6   პეგასი 24       11       2       11       434-400       +34       18  
  7   ბათუმი 24       4       1       19       292-437       -145       7  
  8   წყალტუბო 24       3       1       20       298-481       -183       7  
  9   მამული
24       3       0       21       349-545       -196       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. გლდანი
მამული 16-12 წყალტუბო 08.05.2019  
აჭარა 21-23 ქარიშხალა 08.05.2019  
სამტრედია 19-13 ყვარელი 08.05.2019  
ფოთი 17-14 პეგასი 08.05.2019  
         
ყვარელი 13-17 ფოთი 07.05.2019  
წყალტუბო 13-24 ქარიშხალა 07.05.2019  
სამტრედია 21-18 პეგასი 07.05.2019  
მამული 17-24 აჭარა 07.05.2019  
ქარიშხალა 31-18 ბათუმი 07.05.2019  
         
ბათუმი 17-15 ყვარელი 06.05.2019  
აჭარა 13-20 პეგასი 06.05.2019  
ქარიშხალა 27-20 სამტრედია 06.05.2019  
ყვარელი 26-22 წყალტუბო 06.05.2019  
პეგასი 21-11 ბათუმი 06.05.2019  
ფოთი 21-9 მამული 06.05.2019  
         
ბათუმი  11-17   მამული 05.05.2019  
ყვარელი  15-17   აჭარა 05.05.2019  
წყალტუბო  9-17   პეგასი 05.05.2019  
მამული  15-21   სამტრედია 05.05.2019  
ფოთი  24-19   ქარიშხალა 05.05.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ფოთი  17-12   აჭარა 06.04.2019  
ბათუმი  12-14   წყალტუბო 06.04.2019  
აჭარა  19-20   სამტრედია 06.04.2019  
ბათუმი  9-23   ფოთი 06.04.2019  
წყალტუბო  12-13   სამტრედია 06.04.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ბათუმი  12-23   ქარიშხალა 27.03.2019  
პეგასი  12-11   ფოთი 27.03.2019  
         
ყვარელი  16-10   ბათუმი 26.03.2019  
პეგასი  13-18   აჭარა 26.03.2019  
მამული  14-18   ფოთი 26.03.2019  
სამტრედია  25-24   ქარიშხალა 26.03.2019  
         
აჭარა  19-15   ყვარელი 25.03.2019  
პეგასი  17-11   წყალტუბო 25.03.2019  
ქარიშხალა  13-17   ფოთი 25.03.2019  
წყალტუბო  14-30   ყვარელი 25.03.2019  
მამული  15-10   ბათუმი 25.03.2019  
         
წყალტუბო  20-14   მამული 24.03.2019  
პეგასი  17-17   სამტრედია 24.03.2019  
ფოთი  23-13   ყვარელი 24.03.2019  
სამტრედია  24-10   მამული 24.03.2019  
ქარიშხალა  23-25   აჭარა 24.03.2019  
         
აჭარა 
32-15   მამული
23.03.2019
ყვარელი 
18-12   სამტრედია
23.03.2019 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა 
29-15   წყალტუბო
23.03.2019  
ბათუმი 
11-23   პეგასი
23.03.2019  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა 
25-16   პეგასი
17.03.2019
მამული 
16-24   პეგასი
17.03.2019
ყვარელი  23-27   ქარიშხალა
17.03.2019  
         
მამული 
24-33   ქარიშხალა 09.03.2019
 
პეგასი  21-21   ყვარელი 09.03.2019  
ყვარელი  27-23   მამული 09.03.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი 
11-15   სამტრედია
10.03.2019  
წყალტუბო 
8-24   აჭარა
10.03.2019
ფოთი 
22-12   წყალტუბო 10.03.2019  
აჭარა  24-10   ბათუმი 10.03.2019  
სამტრედია 
14-22   ფოთი 10.03.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ყვარელი 
16-21   აჭარა
25.11.2018  
წყალტუბო 
13-21   პეგასი 25.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ბათუმი 
19-14   მამული
25.11.2018  
ფოთი 
21-18   ქარიშხალა 25.11.2018  
მამული  12-25    აჭარა 25.11.2018  
         
ქარიშხალა 
18-16   სამტრედია
24.11.2018
ბათუმი 
9-17   ყვარელი
24.11.2018  
აჭარა  21-20   პეგასი 24.11.2018  
ფოთი  24-7   მამული 24.11.2018  
სამტრედია  22-16   ყვარელი 24.11.2018  
         
პეგასი  11-23   ბათუმი 23.11.2018  
მამული  18-21   წყალტუბო 23.11.2018  
სამტრედია 
19-15   პეგასი
23.11.2018  
აჭარა  22-21   ქარიშხალა 23.11.2018  
ყვარელი  11-20   ფოთი 23.11.2018  
წყალტუბო  12-30   ქარიშხალა 23.11.2018  
         
ქარიშხალა  27-19   ბათუმი 22.11.2018  
ფოთი  19-18   პეგასი 22.11.2018  
ყვარელი 
21-8   წყალტუბო
22.11.2018
მამული 
12-25   სამტრედია
22.11.2018
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო   9-21   აჭარა 11.11.2018  
ბათუმი   7-15   სამტრედია 11.11.2018  
ფოთი  14-11   წყალტუბო 11.11.2018  
აჭარა  24-9   ბათუმი 11.11.2018  
სამტრედია   10-10   ფოთი 11.11.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  16-18   ყვარელი 10.11.2018  
მამული  26-32   ქარიშხალა 10.11.2018  
ყვარელი  26-14    მამული 10.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი  20-9   წყალტუბო 30.10.2018  
აჭარა  19-16   სამტრედია 30.10.2018  
ბათუმი  9-16   ფოთი 30.10.2018  
წყალტუბო  9-19   სამტრედია 30.10.2018  
ფოთი  16-13   აჭარა 30.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  24-25    პეგასი 27.10.2018  
ყვარელი  22-23    ქარიშხალა 27.10.2018   
მამული   13-23   პეგასი 27.10.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო  12-12   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  12-23   აჭარა 14.10.2018   
ფოთი  16-9   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  16-10   წყალტუბო 14.10.2018  
აჭარა  16-21   ფოთი 14.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  18-19   ქარიშხალა 13.10.2018   
პეგასი  26-19   მამული 13.10.2018   
ქარიშხალა  21-21   ყვარელი 13.10.2018   
         
ს ე ნ ა კ ი
აჭარა  29-12   წყალტუბო 30.09.2018  
სამტრედია  23-6   ბათუმი 30.09.2018  
წყალტუბო  10-16   ფოთი 30.09.2018  
ბათუმი  8-16   აჭარა 30.09.2018  
ფოთი  22-13   სამტრედია 30.09.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  30-21   მამული 29.09.2018   
ყვარელი  11-8   პეგასი 29.09.2018  
მამული  4-17   ყვარელი 29.09.2018   

KacebiUmaglesiLiga





Our partners: