facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2019-20 სეზონი
              31  იან.   თ           მ           ფ           წ         გატ-გაშ       სხვ       ქულა  
      1       ქარიშხალა 7       7       0       0       194-165       +29
      14  
      2       ყვარელი 7       6       0       1       238-156       +82
      12  
      3       სამტრედია 7       4       0       3       131-127       +4
      8  
      4       ფოთი 7       3       1       3       138-122       +16       7  
      5       მამული 7       3       0       4       158-156       +2
      6  
      6       აჭარა 7       2       1       4       152-143       +9       5  
      7       პეგასი 7       2       0       5       150-176       -26
      4  
      8       წყალტუბო 7  
    0       0       7       106-222       -116       0  
პირველი წრე
თბილისი. გლდანი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები ვიდეო  
მამული 29-34 ქარიშხალა 23.10.2019  ბჟალავა  ჭკუასელი  
ყვარელი 41-24 პეგასი 23.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
           
მამული 27-38 ყვარელი 24.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
ქარიშხალა 29-25 პეგასი 24.10.2019 ბჟალავა  გველესიანი    
             
ყვარელი 30-32 ქარიშხალა 25.10.2019  ჭკუასელი  გველესიანი    
პეგასი 23-27 მამული 25.10.2019  კევლიშვილი  კევლიშვილი    
             
სენაკი
ფოთი 24-11 წყალტუბო 30.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი ნახვა  
სამტრედია 25-19 აჭარა 30.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
აჭარა 13-13 ფოთი 31.10.2019 სტურუა  ჭკუასელი 1  /  2  
წყალტუბო 16-26 სამტრედია 31.10.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი 1  /  2  
             
ფოთი 22-28 სამტრედია 01.11.2019 სტურუა ჭკუასელი 1  /  2  
აჭარა 28-8 წყალტუბო 01.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
თბილისი. გლდანი
პეგასი 14-24 ფოთი 14.11.2019      
ქარიშხალა 31-21 წყალტუბო 14.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქარიშხალა 15-13 ფოთი 15.11.2019 კევლიშვილი  ბჟალავა ნახვა  
პეგასი 20-13 წყალტუბო 15.11.2019 ჭკუასელი  კევლიშვილი ნახვა  
             
ხელვაჩაური
სამტრედია 0-10 ყვარელი 28.11.2019      
აჭარა 29-19 მამული 28.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
სამტრედია 0-10 მამული 29.11.2019      
აჭარა 26-31 ყვარელი 29.11.2019 ბჟალავა  ჭკუასელი ნახვა  
             
ქუთაისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 27-30 ქარიშხალა 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 17-24 პეგასი 23.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
             
სამტრედია 25-20 პეგასი 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი ნახვა  
აჭარა 20-23 ქარიშხალა 24.01.2020 სტურუა  კევლიშვილი 1  /  2  
             
ოლიმპიური სასახლე. თბილისი
ყვარელი 30-24 ფოთი 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
მამული 35-14 წყალტუბო 30.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
             
მამული 11-18 ფოთი 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი ნახვა  
ყვარელი 58-23 წყალტუბო 31.01.2020 კევლიშვილი  ჭკუასელი
ნახვა  
საქართველოს ჩემპიონატი
2020-21

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ოლიმპიური სასახლე
10 დეკემბერი
ქარიშხალა 27-26 წყალტუბო
BSB ბათუმი 38-14 ფოთი
პეგასი 27-42 ქუთაისი
11 დეკემბერი
BSB ბათუმი 40-20 წყალტუბო
ქარიშხალა 27-35 ფოთი
12 დეკემბერი
ფოთი 22-26 წყალტუბო
ქარიშხალა 20-54 ქუთაისი
BSB ბათუმი 38-25 სამტრედია
13 დეკემბერი
ქარიშხალა 33-38 სამტრედია
BSB ბათუმი 32-28 ქუთაისი
  13 დეკ.
                გატ-გაშ        
  BSB ბათუმი 4     4     0     0     148-87     8    
  ქუთაისი 3     2     0     1     124-79     4    
  სამტრედია 2     1     0     1     63-71     2    
  წყალტუბო 3     1     0     2     72-89     2    
  ფოთი 3     1     0     2     71-91     2    
  ქარიშხალა 4     1     0     3     107-153     2    
  პეგასი 1     0     0     1     27-42     0    
საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal