facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

ჭაბუკები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   აჭარა
12       9       2       1       357-284       +73
      20  
  2   სამტრედია 12       9       1       2       345-234       +111
      19  
  3   BSB ბათუმი 12       8       1       3       298-270       +28
      17  
  4   ფოთი
12       6       1       5       262-238       +24       13  
  5   ქუთაისი 12       3       3       6       259-235       +24
      9   
  6   ხელვაჩაური 12       2       2       8       268-317       -49       6  
  7   წყალტუბო
12       0       0       12       160-371       -211       0  
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ქუთაისი  23-25  BSB ბათუმი 09.03.2019  
აჭარა  23-20  სამტრედია 09.03.2019  
ხელვაჩაური  19-30  ფოთი 09.03.2019  
აჭარა  41-19  წყალტუბო 09.03.2019  
ხ ე ლ ვ ა ჩ ა უ რ ი
აჭარა  24-24  ქუთაისი 02.03.2019  
სამტრედია  19-15  ფოთი 02.03.2019  
ქუთაისი  27-20  ხელვაჩაური 02.03.2019  
BSB ბათუმი  28-22  წყალტუბო 02.03.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
აჭარა  38-28  ხელვაჩაური 09.02.2019  
ფოთი 17-17 ქუთაისი 09.02.2019  
BSB ბათუმი  27-25  სამტრედია 09.02.2019  
წყალტუბო  15-34  ფოთი 09.02.2019  
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი  23-25  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  19-21  ფოთი 02.02.2019  
წყალტუბო  12-35  სამტრედია 02.02.2019  
BSB ბათუმი  30-30  ხელვაჩაური 02.02.2019  
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
წყალტუბო 16-30 ხელვაჩაური 19.01.2019  
აჭარა 24-32 BSB ბათუმი 19.01.2019  
წყალტუბო 16-23 ქუთაისი 19.01.2019  
ხელვაჩაური 9-34 სამტრედია 19.01.2019  
აჭარა 35-30 ფოთი 19.01.2019  
         
წყალტუბო 
14-36   აჭარა
15.12.2018
ფოთი 
23-17   ხელვაჩაური
15.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
BSB ბათუმი 
20-19   ქუთაისი
15.12.2018  
სამტრედია 
33-33   აჭარა
15.12.2018  
         
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი 
22-28   აჭარა
1.12.2018
ფოთი 
23-31   სამტრედია
1.12.2018
ხელვაჩაური 
21-21   ქუთაისი
1.12.2018  
წყალტუბო 
16-20   BSB ბათუმი
1.12.2018  
         
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ხელვაჩაური 
23-28   აჭარა
17.11.2018  
ფოთი 
27-9   წყალტუბო
17.11.2018
სამტრედია 
29-20   BSB ბათუმი
17.11.2018  
ქუთაისი 
11-14   ფოთი
17.11.2018  
         
ტ ყ ი ბ უ ლ ი
სამტრედია 
22-18   ქუთაისი
3.11.2018  
ფოთი 
13-24   BSB ბათუმი
3.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
სამტრედია 
36-13   წყალტუბო
3.11.2018  
ხელვაჩაური 
23-29   BSB ბათუმი
3.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ხელვაჩაური 
30-5   წყალტუბო
20.10.2018
ფოთი 
15-22   აჭარა
20.10.2018  
ქუთაისი 
31-3   წყალტუბო 20.10.2018  
სამტრედია 
36-18   ხელვაჩაური
20.10.2018
BSB ბათუმი 
24-25   აჭარა
20.10.2018

 

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
1   პეგასი 14 14 0 0 332-112 +220
28
2   ყვარელი
14 12 0 2 294-166 +128
24
3   ქარიშხალა
14 9 0 5 284-253 +31 18
4   რუსთავი
14 8 0 6 322-310 +12
16
5   ქარელი
14 6 0 8 271-299 -28 12
6   გორი 14 4 0 10 164-244 -80
8
7   თელავი
14 2 0 12 201-342 -141 4
8   ლაგოდეხი
14 1 0 13 65-207 -142 2
პირველი ეტაპი
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 19-29 ქარიშხალა 10.03.2019  
რუსთავი  14-25  პეგასი 10.03.2019  
გორი  0-10  ყვარელი 10.03.2019  
ლაგოდეხი  0-10  თელავი 10.03.2019  
პეგასი  10-0  გორი 10.03.2019  
         
გორი  8-27  ქარიშხალა 10.02.2019  
რუსთავი  13-24  ყვარელი 10.02.2019  
თელავი  14-23  ქარიშხალა 10.02.2019  
ყვარელი  16-33  პეგასი 10.02.2019  
თელავი 27-44  ქარელი 10.02.2019  
ლაგოდეხი  0-10  გორი 10.02.2019  
         
გორი 18-23 ქარელი 03.02.2019  
ყვარელი 16-12 ქარიშხალა 03.02.2019  
პეგასი 40-12 თელავი 03.02.2019  
ქარიშხალა 25-24 რუსთავი 03.02.2019  
პეგასი 10-0 ქარელი 03.02.2019  
რუსთავი 10-0 ლაგოდეხი 03.02.2019  
         
ქარიშხალა 7-25 პეგასი 20.01.2019  
         
ქარიშხალა  
34-25   ქარელი
16.12.2018
პეგასი  
39-13   რუსთავი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ყვარელი  
22-9   გორი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
თელავი  
0-10   ლაგოდეხი
16.12.2018  
გორი 
13-23   პეგასი
16.12.2018  
         
თელავი  
16-28   რუსთავი 2.12.2018
ყვარელი  
21-8   ქარელი
2.12.2018
ქარიშხალა  
23-11   ლაგოდეხი
2.12.2018  
გორი  
22-19   თელავი 2.12.2018  
ყვარელი  
31-6   ლაგოდეხი 2.12.2018  
         
ქარელი  
33-20   თელავი
18.11.2018  
ქარიშხალა  
21-13   გორი 18.11.2018
ყვარელი  
28-17 რუსთავი 18.11.2018  
ქარიშხალა  
29-21   თელავი
18.11.2018  
გორი  
24-18   ლაგოდეხი
18.11.2018  
პეგასი  
17-12   ყვარელი
18.11.2018  
         
ქარელი  
15-18   გორი
4.11.2018  
ქარიშხალა  
7-20  ყვარელი 4.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარელი  
2-28   პეგასი
4.11.2018  
ლაგოდეხი  
20-39   რუსთავი
4.11.2018  
თელავი  
9-29   პეგასი
4.11.2018  
რუსთავი  
24-23   ქარიშხალა
4.11.2018  
         
პეგასი  
33-14   ქარიშხალა 21.10.2018
რუსთავი  
19-17   გორი
21.10.2018
ქარელი  
10-0   ლაგოდეხი
21.10.2018
ყვარელი  
21-8   თელავი
21.10.2018
ლაგოდეხი  
0-10   პეგასი
21.10.2018
ქარელი  
33-35   რუსთავი
21.10.2018
მეორე ეტაპი [ფინალურ ოთხეულში გასასვლელი შესარჩევი]
ა ჯგუფი გატ-გაშ
პეგასი 4     4     0     0   110-56   8    
სამტრედია 4     3     0     1   74-52   6    
ფოთი 4     2     0     2   86-87   4    
ქარიშხალა 4     1     0     3   69-92   2    
ქარელი 4     0     0     4   52-104   0    
ბ ჯგუფი გატ-გაშ
BSB ბათუმი 4     4     0     0   99-75   8    
აჭარა
4     3     0     1   85-62   6    
ყვარელი 4     2     0     2   70-71   4    
ქუთაისი 4     1     0     3   74-82   2    
რუსთავი 4     0     0     4   68-106   0    









თბილისი. არენა 2
ბათუმი  35-23  რუსთავი 21.04.2019  
აჭარა  22-12  ყვარელი 21.04.2019  
ქარიშხალა  14-21  ფოთი 21.04.2019  
პეგასი  22-15  სამტრედია 21.04.2019  
         
აჭარა  20-15  ქუთაისი 20.04.2019  
პეგასი  33-12  ქარელი 20.04.2019  
ყვარელი  25-15  რუსთავი 20.04.2019  
სამტრედია  25-17  ფოთი 20.04.2019  
აჭარა  17-21  ბათუმი 20.04.2019  
პეგასი  28-14  ქარიშხალა 20.04.2019  
ყვარელი  19-18  ქუთაისი 20.04.2019  
სამტრედია  10-0  ქარელი 20.04.2019  
         
რუსთავი  16-20  ქუთაისი 19.04.2019  
ფოთი  33-21  ქარელი 19.04.2019  
ყვარელი  14-16  ბათუმი 19.04.2019  
აჭარა  26-14  რუსთავი 19.04.2019  
სამტრედია  24-13  ქარიშხალა 19.04.2019  
პეგასი  27-15  ფოთი 19.04.2019  
ბათუმი  27-21  ქუთაისი 19.04.2019  
ქარიშხალა   28-19  ქარიშხალა 19.04.2019 ჭკუასელი, არაბული 
         
11 მაისი
A1 პეგასი  46-31   აჭარა B2 1/2 ფინალი ჭკუასელი გველესიანი 
B1 BSB ბათუმი  33-41   სამტრედია A2 1/2 ფინალი კევლიშვილი კევლიშვილი 
12 მაისი
აჭარა  36-32   BSB ბათუმი III ადგილი კევლიშვილი კევლიშვილი 
პეგასი  40-25   სამტრედია ფინალი  ჭკუასელი გველესიანი

 

 

 

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2020-21

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ოლიმპიური სასახლე
10 დეკემბერი
ქარიშხალა 27-26 წყალტუბო
BSB ბათუმი 38-14 ფოთი
პეგასი 27-42 ქუთაისი
11 დეკემბერი
BSB ბათუმი 40-20 წყალტუბო
ქარიშხალა 27-35 ფოთი
12 დეკემბერი
ფოთი 22-26 წყალტუბო
ქარიშხალა 20-54 ქუთაისი
BSB ბათუმი 38-25 სამტრედია
13 დეკემბერი
ქარიშხალა 33-38 სამტრედია
BSB ბათუმი 32-28 ქუთაისი
  13 დეკ.
                გატ-გაშ        
  BSB ბათუმი 4     4     0     0     148-87     8    
  ქუთაისი 3     2     0     1     124-79     4    
  სამტრედია 2     1     0     1     63-71     2    
  წყალტუბო 3     1     0     2     72-89     2    
  ფოთი 3     1     0     2     71-91     2    
  ქარიშხალა 4     1     0     3     107-153     2    
  პეგასი 1     0     0     1     27-42     0    
საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal