facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. ქალები. 2018-19 სეზონი
  #   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   ყვარელი 7       7       0       0       260-208       +52
      14  
  2   ქარიშხალა
7       6       0       1       283-218
      +65
      12  
  3   სამტრედია ^
7       4       0       3       177-161
      +16       8  
  4   ფოთი 7       4       0       3       163-147
      +16
      8  
  5   აჭარა 7       3       0       4       170-177
      -7
      6  
  6   პეგასი
7       2       0       5       206-224       -18       4  
  7   მამული
7       1       0       6       198-254       -56
      2  
  8   წყალტუბო
7       1       0       6       134-202       -68       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
სამტრედია  32-37   ქარიშხალა 11.04.2019  
ფოთი  24-28   ყვარელი 11.04.2019  
აჭარა  29-25   მამული 11.04.2019  
წყალტუბო  17-16   პეგასი 11.04.2019  
ფოთი  24-38   ქარიშხალა 10.04.2019  
მამული  30-25   წყალტუბო 10.04.2019  
სამტრედია  24-30   ყვარელი 10.04.2019  
აჭარა  27-36   პეგასი 10.04.2019  
მამული  23-35   სამტრედია 9.04.2019  
აჭარა  31-34   ყვარელი 9.04.2019  
წყალტუბო  20-48   ქარიშხალა 9.04.2019  
პეგასი  19-28   ფოთი 9.04.2019  
ქარიშხალა  35-29   აჭარა 8.04.2019  
სამტრედია  31-23   პეგასი 8.04.2019  
ყვარელი  39-27   წყალტუბო 8.04.2019  
ფოთი  26-12   მამული 8.04.2019  
         
ა რ ე ნ ა  2. თბილისი
ყვარელი  
41-33   პეგასი
1.12.2018
ქარიშხალა  
48-37   მამული
1.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა  
37-44   ყვარელი
30.11.2018  
პეგასი   47-39   მამული 30.11.2018  
მამული  
32-44   ყვარელი 29.11.2018  
პეგასი  
32-41   ქარიშხალა
29.11.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
         
ს ე ნ ა კ ი
სამტრედია  
11-17   აჭარა 14.11.2018 ჭკუასელი, არაბული
წყალტუბო  
13-26   ფოთი
14.11.2018
აჭარა  
21-18   წყალტუბო
13.11.2018  
ფოთი  
17-21   სამტრედია
13.11.2018
აჭარა  
16-18   ფოთი
12.11.2018
სამტრედია  
23-14   წყალტუბო 12.11.2018
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
ყვარელი 31-35 ფოთი
ქარიშხალა 36-24 სამტრედია
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
ყვარელი 30-25 სამტრედია
ფინალი
ფოთი 32-25 ქარიშხალა
საქართველოს ჩემპიონატი
2020-21

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
ოლიმპიური სასახლე
10 დეკემბერი
ქარიშხალა 27-26 წყალტუბო
BSB ბათუმი 38-14 ფოთი
პეგასი 27-42 ქუთაისი
11 დეკემბერი
BSB ბათუმი 40-20 წყალტუბო
ქარიშხალა 27-35 ფოთი
12 დეკემბერი
ფოთი 22-26 წყალტუბო
ქარიშხალა 20-54 ქუთაისი
BSB ბათუმი 38-25 სამტრედია
13 დეკემბერი
ქარიშხალა 33-38 სამტრედია
BSB ბათუმი 32-28 ქუთაისი
  13 დეკ.
                გატ-გაშ        
  BSB ბათუმი 4     4     0     0     148-87     8    
  ქუთაისი 3     2     0     1     124-79     4    
  სამტრედია 2     1     0     1     63-71     2    
  წყალტუბო 3     1     0     2     72-89     2    
  ფოთი 3     1     0     2     71-91     2    
  ქარიშხალა 4     1     0     3     107-153     2    
  პეგასი 1     0     0     1     27-42     0    
საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal