სიახლეების კალენდარი

ნოემბერი 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2018-19 სეზონი
#   გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   BSB ბათუმი 21       19       0       2       910-607       +303
      38  
  2   პეგასი
21       18       0       3       829-611       +218
      36  
  3   ქუთაისი 21       16       0       5       881-615       +266
      32  
  4   იმედი სტუ თელავი
21       13       0       8       727-623       +104       26  
  5   გორი 21       8       0       13       744-920       -176
      16  
  6   სპორტუნი 21       5       1       15       698-894       -196       11  
  7   წყალტუბო 21       2       1       18       526-794       -268
      5  
  8   სამტრედია 21  
    1       2       18       559-790       -231       4  
მესამე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სამტრედია 28-41   სპორტუნი
04.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-28   პეგასი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
წყალტუბო  
33-43   გორი
04.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი   
45-33   იმედი სტუ თელავი
04.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი  
38-55   BSB ბათუმი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
ქუთაისი 
67-24   გორი
03.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სამტრედია  
28-33   იმედი სტუ თელავი
03.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი 
40-24   წყალტუბო
03.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 
35-32   იმედი სტუ თელავი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
სპორტუნი 
29-26   წყალტუბო
02.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
32-29   BSB ბათუმი
02.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ)
ვიდეო
გორი 
39-32   სამტრედია
02.04.2019 გველესიანი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
61-36   გორი
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
25-24   წყალტუბო
01.04.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი   46-38   სპორტუნი
01.04.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი   38-22   სამტრედია
01.04.2019 როჟკოვ ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
დასავლეთი. ზესტაფონის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი  
33-32   ქუთაისი
13.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
20-14   სამტრედია
13.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
25-50   ქუთაისი
12.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
23-51   BSB ბათუმი
12.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
49-25   სამტრედია
11.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
BSB ბათუმი  
36-26   წყალტუბო
11.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
მეორე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სპორტუნი  
33-33   სამტრედია
01.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
პეგასი  
35-28   ქუთაისი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
გორი  
41-34   წყალტუბო
01.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
23-32   BSB ბათუმი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
BSB ბათუმი  
54-32   სპორტუნი
28.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-58   ქუთაისი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-20   სამტრედია
28.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
24-36   პეგასი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-36   ქუთაისი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
წყალტუბო  
29-26   სპორტუნი
27.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
32-29   პეგასი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ
ვიდეო
სამტრედია  
33-38   გორი
27.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
30-50   BSB ბათუმი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
წყალტუბო  
24-39   იმედი სტუ თელავი
26.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
სპორტუნი  
30-60   ქუთაისი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სამტრედია  
29-39   პეგასი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
აღმოსავლეთი. თბილისის სპორტის სასახლე
პეგასი  33-30   იმედი სტუ თელავი 07.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  40-39   გორი 07.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი   53-39    გორი 06.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
53-33   სპორტუნი
06.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  
36-51   პეგასი
05.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
33-39   იმედი სტუ თელავი 05.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
ქუთაისი  34-29   BSB ბათუმი 31.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  26-26   წყალტუბო 31.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  30-29   წყალტუბო 30.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
35-28   სამტრედია
30.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია 
26-41   ქუთაისი
29.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
26-51   BSB ბათუმი 29.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პირველი წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. ახალი სპორტის სასახლე. თბილისი
სამტრედია  
34-38   სპორტუნი
13.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
17-51   გორი
13.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
30-28   პეგასი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
BSB ბათუმ  
32-20   იმედი სტუ თელავი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
           
სპორტუნი  
23-55   BSB ბათუმი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
54-28   გორი
12.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
24-37   იმედი სტუ თელავი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკო ვიდეო
პეგასი  
49-26   წყალტუბო
12.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
           
ქუთაისი  
32-35   იმედი სტუ თელავი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
სპორტუნი  
38-29   წყალტუბო
11.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-40   BSB ბათუმი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
გორი  
33-29   სამტრედია
11.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
56-28   გორი
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
43-21   წყალტუბო
10.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი  
54-26   სპორტუნი
10.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი  
50-22   სამტრედია
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
აღმოსავლეთი. არენა 2. თბილისი
იმედი სტუ თელავი  
41-33   გორი
19.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
პეგასი  
43-31   სპორტუნი
19.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სპორტუნი  
26-33   იმედი სტუ თელავი
20.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
გორი   26-53   პეგასი 20.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
49-39   სპორტუნი 21.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
26-38   პეგასი
21.11.2018  
           
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე 
BSB ბათუმი  
48-20   წყალტუბო 25.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 * 2
ქუთაისი  
41-27   სამტრედია
25.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
სამტრედია  
28-52   BSB ბათუმი
26.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
18-47   ქუთაისი
26.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
25-38   სამტრედია
27.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
BSB ბათუმი  
34-31   ქუთაისი 27.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
ფინალური ოთხეული. თბილისი
ნახევარფინალი. 22 მაისი
BSB ბათუმი 27-22 იმედი სტუ
პეგასი 30-29 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი. 23 მაისი
იმედი სტუ 31-30 ქუთაისი
ფინალი
BSB ბათუმი 35-25 პეგასი
საქართველოს ჩემპიონატი
2020

shmog

საქართველოს თასი. კაცები
10 ნოემბერი. გლდანი
მეოთხედფინალი
BSB ბათუმი 46-21 ქარიშხალა
იმედი სტუ 42-22 ოქროს ვერძი
ქუთაისი 46-26 სამტრედია
პეგასი 23-28 სპორტუნი
 
11 ნოემბერი. გლდანი
5-8 ადგილები
ქარიშხალა 28-33 ოქროს ვერძი
ნახევარფინალი
BSB ბათუმი 33-25 იმედი სტუ
ნახევარფინალი
ქუთაისი 45-30 სპორტუნი
5-8 ადგილები
სამტრედია 30-27 პეგასი
 
12 ნოემბერი. გლდანი
ქარიშხალა 22-37 პეგასი
ოქროს ვერძი 29-34 სამტრედია 
 
13 ნოემბერი. სპორტის სასახლე
იმედი სტუ 35-38 სპორტუნი
ფინალი
BSB ბათუმი 30-25 ქუთაისი
ქვიშის ხელბურთი
 კაცები
  1 ქუთაისი   2 გორი  3 ფაკუნდო
 ქალები
  1 ყვარელი   2 აჭარა   3 სამტრედია
 შეწყდა
                სხვ        
  BSB ბათუმი 14
13
0 1 550-378 26
 
  ქუთაისი 14
12
0 2 598-453 24
 
  იმედი სტუ 14 9 0 5 443-380 18  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სპორტუნი 14     4     0     10     438-507     8    
  სამტრედია 12 4 0 8 341-408 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  წყალტუბო 12 0 0 12 285-407 0  

შეწყდა
          სხვ
  ყვარელი 10     9     0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10     9     0   1 299-258 18
  ფოთი 10     6     1   3 201-165 13
  სამტრედია 10     5     0   5 203-181 10
  აჭარა
10     4     1   5 229-203 9
  პეგასი 10     3     0   7 252-273 6
  მამული 10     3     0   7 219-267 6
  წყალტუბო 10     0     0   10 150-321 0

გოგონები 2004-05
 შეწყდა
      სხვ
  სამტრედია 15   15   0   0 391-183 30
  ყვარელი 15   14   0   1 386-221 28
  ტყიბული 15   11   0   4 298-227 22
  მამული
15   10   1   4 320-272 21
  ფოთი 15   9   1   5 254-201 19
  პეგასი 14   9   0   5 312-242 18
  BSG ბათუმი 15   8   1   6 275-237 17
  ქარიშხალა 15   6   1   8 298-301 13
  გორი 15   5   0   10 254-329 10
  წყალტუბო 14   3   0   11 191-287 6
  თელავი 14   2   0   12 231-344 4
  აჭარა 15   1   0   14 142-332 2
  ქუთაისი 13   0   0   13 16-192 0

ჭაბუკები 2004-05
შეწყდა
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
შეწყდა
        სხვ  
  ტყიბული
7   7   0   0   77-32 14  
  ფოთი 7   5   0   2   85-37 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  თელავი
5   4   1   0   72-20 9  
  გორი 5   4   1   0   45-27 9  
  BSG ბათუმი
7   4   0   3   48-45 8  
  ზუგდიდი 7   4   0   3   37-40 8  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  ქარიშხალა 5   2   0   3   46-40 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  მამული 5   1   0   4   20-42 2  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 7   0   1   6   11-65 1  
  53 სკოლა 5   0   0   5   9-51 0  

ჭაბუკები 2006-07
 შეწყდა
სხვ
  გორი 13 9 1 3 141-101 19
  ქარიშხალა 13 9 1 3 138-76 19
  BSB ბათუმი 8 8 0 0 104-32 16
  პეგასი 13 8 0 5 113-97 16
  სამტრედია
8 7 0 1 95-55 14
  ყვარელი 13 4 0 9 78-121 8
  ქუთაისი 8 2 0 6 32-86 4
  რუსთავი 13 2 0 11 33-85 4
  აკადემია 13 0 0 13 15-108 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal