სიახლეების კალენდარი

აგვისტო 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

გოგონები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
  გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   ფოთი
24       22       1       1       447-299       +148
      37  
  2   აჭარა 24       18       0       6       498-368       +130
      32  
  3   ქარიშხალა 24       16       1       7       584-476       +108
      26  
  4   სამტრედია 24       15       2       7       427-373       +54       25  
  5   ყვარელი 24       11       2       11       441-407       +34
      22  
  6   პეგასი 24       11       2       11       434-400       +34       18  
  7   ბათუმი 24       4       1       19       292-437       -145       7  
  8   წყალტუბო 24       3       1       20       298-481       -183       7  
  9   მამული
24       3       0       21       349-545       -196       2  
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები
საერთო ტური. გლდანი
მამული 16-12 წყალტუბო 08.05.2019  
აჭარა 21-23 ქარიშხალა 08.05.2019  
სამტრედია 19-13 ყვარელი 08.05.2019  
ფოთი 17-14 პეგასი 08.05.2019  
         
ყვარელი 13-17 ფოთი 07.05.2019  
წყალტუბო 13-24 ქარიშხალა 07.05.2019  
სამტრედია 21-18 პეგასი 07.05.2019  
მამული 17-24 აჭარა 07.05.2019  
ქარიშხალა 31-18 ბათუმი 07.05.2019  
         
ბათუმი 17-15 ყვარელი 06.05.2019  
აჭარა 13-20 პეგასი 06.05.2019  
ქარიშხალა 27-20 სამტრედია 06.05.2019  
ყვარელი 26-22 წყალტუბო 06.05.2019  
პეგასი 21-11 ბათუმი 06.05.2019  
ფოთი 21-9 მამული 06.05.2019  
         
ბათუმი  11-17   მამული 05.05.2019  
ყვარელი  15-17   აჭარა 05.05.2019  
წყალტუბო  9-17   პეგასი 05.05.2019  
მამული  15-21   სამტრედია 05.05.2019  
ფოთი  24-19   ქარიშხალა 05.05.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ფოთი  17-12   აჭარა 06.04.2019  
ბათუმი  12-14   წყალტუბო 06.04.2019  
აჭარა  19-20   სამტრედია 06.04.2019  
ბათუმი  9-23   ფოთი 06.04.2019  
წყალტუბო  12-13   სამტრედია 06.04.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ბათუმი  12-23   ქარიშხალა 27.03.2019  
პეგასი  12-11   ფოთი 27.03.2019  
         
ყვარელი  16-10   ბათუმი 26.03.2019  
პეგასი  13-18   აჭარა 26.03.2019  
მამული  14-18   ფოთი 26.03.2019  
სამტრედია  25-24   ქარიშხალა 26.03.2019  
         
აჭარა  19-15   ყვარელი 25.03.2019  
პეგასი  17-11   წყალტუბო 25.03.2019  
ქარიშხალა  13-17   ფოთი 25.03.2019  
წყალტუბო  14-30   ყვარელი 25.03.2019  
მამული  15-10   ბათუმი 25.03.2019  
         
წყალტუბო  20-14   მამული 24.03.2019  
პეგასი  17-17   სამტრედია 24.03.2019  
ფოთი  23-13   ყვარელი 24.03.2019  
სამტრედია  24-10   მამული 24.03.2019  
ქარიშხალა  23-25   აჭარა 24.03.2019  
         
აჭარა 
32-15   მამული
23.03.2019
ყვარელი 
18-12   სამტრედია
23.03.2019 ჭკუასელი, არაბულ
ქარიშხალა 
29-15   წყალტუბო
23.03.2019  
ბათუმი 
11-23   პეგასი
23.03.2019  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა 
25-16   პეგასი
17.03.2019
მამული 
16-24   პეგასი
17.03.2019
ყვარელი  23-27   ქარიშხალა
17.03.2019  
         
მამული 
24-33   ქარიშხალა 09.03.2019
 
პეგასი  21-21   ყვარელი 09.03.2019  
ყვარელი  27-23   მამული 09.03.2019  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი 
11-15   სამტრედია
10.03.2019  
წყალტუბო 
8-24   აჭარა
10.03.2019
ფოთი 
22-12   წყალტუბო 10.03.2019  
აჭარა  24-10   ბათუმი 10.03.2019  
სამტრედია 
14-22   ფოთი 10.03.2019  
         
საერთო ტური. არენა 2. თბილისი
ყვარელი 
16-21   აჭარა
25.11.2018  
წყალტუბო 
13-21   პეგასი 25.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ბათუმი 
19-14   მამული
25.11.2018  
ფოთი 
21-18   ქარიშხალა 25.11.2018  
მამული  12-25    აჭარა 25.11.2018  
         
ქარიშხალა 
18-16   სამტრედია
24.11.2018
ბათუმი 
9-17   ყვარელი
24.11.2018  
აჭარა  21-20   პეგასი 24.11.2018  
ფოთი  24-7   მამული 24.11.2018  
სამტრედია  22-16   ყვარელი 24.11.2018  
         
პეგასი  11-23   ბათუმი 23.11.2018  
მამული  18-21   წყალტუბო 23.11.2018  
სამტრედია 
19-15   პეგასი
23.11.2018  
აჭარა  22-21   ქარიშხალა 23.11.2018  
ყვარელი  11-20   ფოთი 23.11.2018  
წყალტუბო  12-30   ქარიშხალა 23.11.2018  
         
ქარიშხალა  27-19   ბათუმი 22.11.2018  
ფოთი  19-18   პეგასი 22.11.2018  
ყვარელი 
21-8   წყალტუბო
22.11.2018
მამული 
12-25   სამტრედია
22.11.2018
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო   9-21   აჭარა 11.11.2018  
ბათუმი   7-15   სამტრედია 11.11.2018  
ფოთი  14-11   წყალტუბო 11.11.2018  
აჭარა  24-9   ბათუმი 11.11.2018  
სამტრედია   10-10   ფოთი 11.11.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  16-18   ყვარელი 10.11.2018  
მამული  26-32   ქარიშხალა 10.11.2018  
ყვარელი  26-14    მამული 10.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ბათუმი  20-9   წყალტუბო 30.10.2018  
აჭარა  19-16   სამტრედია 30.10.2018  
ბათუმი  9-16   ფოთი 30.10.2018  
წყალტუბო  9-19   სამტრედია 30.10.2018  
ფოთი  16-13   აჭარა 30.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  24-25    პეგასი 27.10.2018  
ყვარელი  22-23    ქარიშხალა 27.10.2018   
მამული   13-23   პეგასი 27.10.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
წყალტუბო  12-12   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  12-23   აჭარა 14.10.2018   
ფოთი  16-9   ბათუმი 14.10.2018  
სამტრედია  16-10   წყალტუბო 14.10.2018  
აჭარა  16-21   ფოთი 14.10.2018  
         
არენა 2. თბილისი
პეგასი  18-19   ქარიშხალა 13.10.2018   
პეგასი  26-19   მამული 13.10.2018   
ქარიშხალა  21-21   ყვარელი 13.10.2018   
         
ს ე ნ ა კ ი
აჭარა  29-12   წყალტუბო 30.09.2018  
სამტრედია  23-6   ბათუმი 30.09.2018  
წყალტუბო  10-16   ფოთი 30.09.2018  
ბათუმი  8-16   აჭარა 30.09.2018  
ფოთი  22-13   სამტრედია 30.09.2018  
         
არენა 2. თბილისი
ქარიშხალა  30-21   მამული 29.09.2018   
ყვარელი  11-8   პეგასი 29.09.2018  
მამული  4-17   ყვარელი 29.09.2018   
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

 4 მარტი
                სხვ        
  BSB ბათუმი 14
13
0 1 550-378 26
 
  ქუთაისი 14
12
0 2 598-453 24
 
  იმედი სტუ 14 9 0 5 443-380 18  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სპორტუნი 14     4     0     10     438-507     8    
  სამტრედია 12 4 0 8 341-408 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  წყალტუბო 12 0 0 12 285-407 0  

 21 თებ.
          სხვ
  ყვარელი 10     9     0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10     9     0   1 299-258 18
  ფოთი 10     6     1   3 201-165 13
  სამტრედია 10     5     0   5 203-181 10
  აჭარა
10     4     1   5 229-203 9
  პეგასი 10     3     0   7 252-273 6
  მამული 10     3     0   7 219-267 6
  წყალტუბო 10     0     0   10 150-321 0

გოგონები 2004-05
 1 მარტი
      სხვ
  სამტრედია 15   15   0   0 391-183 30
  ყვარელი 15   14   0   1 386-221 28
  ტყიბული 15   11   0   4 298-227 22
  მამული
15   10   1   4 320-272 21
  ფოთი 15   9   1   5 254-201 19
  პეგასი 14   9   0   5 312-242 18
  BSG ბათუმი 15   8   1   6 275-237 17
  ქარიშხალა 15   6   1   8 298-301 13
  გორი 15   5   0   10 254-329 10
  წყალტუბო 14   3   0   11 191-287 6
  თელავი 14   2   0   12 231-344 4
  აჭარა 15   1   0   14 142-332 2
  ქუთაისი 13   0   0   13 16-192 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
 23 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
7   7   0   0   77-32 14  
  ფოთი 7   5   0   2   85-37 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  თელავი
5   4   1   0   72-20 9  
  გორი 5   4   1   0   45-27 9  
  BSG ბათუმი
7   4   0   3   48-45 8  
  ზუგდიდი 7   4   0   3   37-40 8  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  ქარიშხალა 5   2   0   3   46-40 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  მამული 5   1   0   4   20-42 2  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 7   0   1   6   11-65 1  
  53 სკოლა 5   0   0   5   9-51 0  

ჭაბუკები 2006-07
 1 მარტი
სხვ
  გორი 13 9 1 3 141-101 19
  ქარიშხალა 13 9 1 3 138-76 19
  BSB ბათუმი 8 8 0 0 104-32 16
  პეგასი 13 8 0 5 113-97 16
  სამტრედია
8 7 0 1 95-55 14
  ყვარელი 13 4 0 9 78-121 8
  ქუთაისი 8 2 0 6 32-86 4
  რუსთავი 13 2 0 11 33-85 4
  აკადემია 13 0 0 13 15-108 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal