სიახლეების კალენდარი

ოქტომბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
საქართველოს ჩემპიონატი. ქალები, უმაღლესი ლიგა 2015-16

 

28/04   გუნდი
   თ  
   მ  
   ფ  
   წ  
გატ:გაშ
სხვ
ქულა
1   ყვარელი 15 14 0 1 300:140
+160
28
2   პეგასი 15 12 0 3 307:191
+116
24
3   მამული 15 9 0 6 313:271
+42
18
4   წყალტუბო 15 6 0 9 216:282
-66
12
5   აჭარა*
15 2 0 13 73:205
-132
4
6   ფოთი* 15 2 0 13 72:192
-120 4

 

პირველი წრე
 
გლდანი. 9 ნოემბერი
ყვარელი 26-9 ფოთი
პეგასი 31-22 წყალტუბო
გლდანი. 10 ნოემბერი
მამული 37-19 ფოთი
ყვარელი 31-13 წყალტუბო
გლდანი. 11 ნოემბერი
მამული 26-25 პეგასი
ფოთი 29-19 წყალტუბო
გლდანი. 12 ნოემბერი
მამული 33-20 წყალტუბო
პეგასი 19-22 ყვარელი
გლდანი. 13 ნოემბერი
პეგასი 20-15 ფოთი
ყვარელი 37-20 მამული
მეორე წრე
 
არენა 2. 1 აპრილი
ყვარელი 19-24 პეგასი
წყალტუბო 21-28 მამული
აჭარა 3-22 ყვარელი
არენა 1. 2 აპრილი
აჭარა 8-13 წყალტუბო
პეგასი 31-21 მამული
ყვარელი 30-17 წყალტუბო
აჭარა 10-20 მამული
არენა 1. 3 აპრილი
წყალტუბო 20-29 პეგასი
მამული 13-22 ყვარელი
პეგასი 22-7 აჭარა
მესამე წრე
 
არენა 2. 26 აპრილი
პეგასი 28-30 ყვარელი
მამული 30-31 წყალტუბო
ყვარელი 27-13 აჭარა
არენა 2. 27 აპრილი
წყალტუბო 15-10 აჭარა
მამული 23-33 პეგასი
წყალტუბო 15-28 ყვარელი
მამული 36-16 აჭარა
არენა 2. 28 აპრილი
პეგასი 25-10 წყალტუბო
ყვარელი 36-26 მამული
აჭარა 6-20 პეგასი

 

აჭარას პირველი წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
ფოთს მეორე და მესამე წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გოგონები 2004-05
12 ოქტომბერი. გლდანი
ყვარელი 29-15 პეგასი
ქარიშხალა 19-23 მამული
ყვარელი 44-18 თელავი
მამული 29-17 გორი
 
13 ოქტომბერი. სენაკი
სამტრედია 27-5 აჭარა
ფოთი 20-5 წყალტუბო
სამტრედია 30-13 ტყიბული
BSG ბათუმი 10-0 ქუთაისი
ტყიბული 13-9 ფოთი
 13 ოქტ.
        სხვ    
  ყვარელი 3   3   0   0   104-52   6  
  სამტრედია 3   3   0   0   84-32   6  
  ტყიბული 4   3   0   1   64-47   6  
  ბათუმი 3   2   0   1   46-30   4  
  ფოთი 3   2   0   1   49-37
  4  
  მამული ^ 3   2   0   1   71-67   4  
  ქარიშხალა 3   2   0   1   66-58   4  
  პეგასი 2   1   0   1   41-46   2  
  ქუთაისი 2 0 0 2 0-20 0
  გორი 3   0   0   3   51-79   0  
  წყალტუბო 2   0   0   2   19-47   0  
  თელავი 2   0   0   2   36-67
  0  
  აჭარა 3   0   0   3   23-72   0  
 
გლდანი - 26 ოქტომბერი, 9 ნოემბერი
სენაკი - 27 ოქტომბერი, 10 ნოემბერი
საერთო ტური გლდანი. 21-25 ნოემბერი

საქართველოს თასი
2019. კაცები
გლდანი. 15-17 ოქტომბერი
15 ოქტომბერი. 1/4 ფინალი
გორი 35-45 BSB ბათუმი
სამტრედია 25-29 იმედი სტუ
პრომეთე 24-43 პეგასი
სპორტუნი 32-40 ქუთაისი
 
16 ოქტომბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 34-21 იმედი სტუ
პეგასი 32-41 ქუთაისი
 
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი
 
1   BSB ბათუმი
ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური
ქალები. საბოლოო
1  ყვარელი
2  ფოთი
3  წყალტუბო
4  აჭარა
5  BSB ბათუმი
6  გორი
7  ბათუმის სპორტსკოლა
კაცები. საბოლოო
1  გორი
2  ქუთაისი
3  ქორები
4  სამტრედია
5  წყალტუბო
6  BSB ბათუმი
7  ფოთი
ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





ჩვენი პარტნიორები: