სიახლეების კალენდარი

ოქტომბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა
ქუთაისი | სეზონი 2018-19

Qut1

მწვრთნელები
Aleqs







ალექსანდრე ბოყოჩაძე
მთავარი მწვრთნელი
Yavel







ზურაბ ყაველაშვილი
მწვრთნელი
Gob







დავით გობეჯიშვილი
მწვრთნელი
Grigol







გრიგოლ თავხელიძე
გუნდის უფროსი
მოთამაშეები
Korneli







კორნელი ანდრიაძე
GK
MaisurShl







შალვა მაისურაძე
GK
Guleish







ჯუმბერ გულეიშვილი
GK
Ucha







უჩა გამზარდია
CB
KobaxUcha







უჩა კობახიძე
P
Merkvil







გიორგი მერკვილაძე
RW
Xazein







ხაზეინ რუსტამოვი
LW
Lomidze







გიორგი ლომიძე
RW
Fera







გიორგი ფერაძე
LB
Matnadze







კარლო მათნაძე
CB
Jugeli







ჯუმბერ ჯუღელი
P
Sturua







შალვა სტურუა
LB
ImnLev







ლევან იმნაძე
RW
ImnJ







ჯემალ იმნაძე
LW
XajomiaJaba







ჯაბა ხაჟომია
P
Bulbula







ლუკა ბულბულაშვილი
RB
საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გოგონები 2004-05
12 ოქტომბერი. გლდანი
ყვარელი 29-15 პეგასი
ქარიშხალა 19-23 მამული
ყვარელი 44-18 თელავი
მამული 29-17 გორი
 
13 ოქტომბერი. სენაკი
სამტრედია 27-5 აჭარა
ფოთი 20-5 წყალტუბო
სამტრედია 30-13 ტყიბული
BSG ბათუმი 10-0 ქუთაისი
ტყიბული 13-9 ფოთი
 13 ოქტ.
        სხვ    
  ყვარელი 3   3   0   0   104-52   6  
  სამტრედია 3   3   0   0   84-32   6  
  ტყიბული 4   3   0   1   64-47   6  
  ბათუმი 3   2   0   1   46-30   4  
  ფოთი 3   2   0   1   49-37
  4  
  მამული ^ 3   2   0   1   71-67   4  
  ქარიშხალა 3   2   0   1   66-58   4  
  პეგასი 2   1   0   1   41-46   2  
  ქუთაისი 2 0 0 2 0-20 0
  გორი 3   0   0   3   51-79   0  
  წყალტუბო 2   0   0   2   19-47   0  
  თელავი 2   0   0   2   36-67
  0  
  აჭარა 3   0   0   3   23-72   0  
 
გლდანი - 26 ოქტომბერი, 9 ნოემბერი
სენაკი - 27 ოქტომბერი, 10 ნოემბერი
საერთო ტური გლდანი. 21-25 ნოემბერი

საქართველოს თასი
2019. კაცები
გლდანი. 15-17 ოქტომბერი
15 ოქტომბერი. 1/4 ფინალი
გორი 35-45 BSB ბათუმი
სამტრედია 25-29 იმედი სტუ
პრომეთე 24-43 პეგასი
სპორტუნი 32-40 ქუთაისი
 
16 ოქტომბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 34-21 იმედი სტუ
პეგასი 32-41 ქუთაისი
 
17 ოქტომბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 27-20 ქუთაისი
 
1   BSB ბათუმი
ქვიშის ხელბურთის ეროვნული ტური
ქალები. საბოლოო
1  ყვარელი
2  ფოთი
3  წყალტუბო
4  აჭარა
5  BSB ბათუმი
6  გორი
7  ბათუმის სპორტსკოლა
კაცები. საბოლოო
1  გორი
2  ქუთაისი
3  ქორები
4  სამტრედია
5  წყალტუბო
6  BSB ბათუმი
7  ფოთი
ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg





ჩვენი პარტნიორები: