სიახლეების კალენდარი

ნოემბერი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

Choxeli

    ვახტანგ ბერიაშვილი
    საშეჯიბრო კომისია
    ტელ.: 555 73 90 07
    ელ-ფოსტა: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.








   GiaM გია მამაცაშვილი
    პლაჟის ხელბურთი
    ტელ.: 
    ელ-ფოსტა:








Choxeli

    ჯემალ ძაგანია
    მეთოდური კომისია
    ტელ.: 599 58 26 62
    ელ-ფოსტა: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 







საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

უმაღლესი ლიგა. კაცები
26 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - წყალტუბო
იმედი სტუ - სამტრედია
27 ნოემბერი. თბილისი
სპორტუნი - სამტრედია
იმედი სტუ - წყალტუბო
 13 ნოემ.
                სხვ        
  ქუთაისი 3 3 0 0 121-84 6  
  პეგასი 3     3     0     0     100-79     6    
  BSB ბათუმი 3 2 0 1 101-77 4  
  იმედი სტუ 3 2 0 1 67-55
4  
  გორი 3     1     0     2     78-85     2    
  სამტრედია 3 1 0 2 78-102 2  
  სპორტუნი 3 0 0 3 95-121 0  
  წყალტუბო 3 0 0 3 71-108 0  

უმაღლესი ლიგა. ქალები
28 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - ყვარელი
აჭარა - მამული
 
29 ნოემბერი. გლდანი
სამტრედია - მამული
აჭარა - ყვარელი
 15 ნოემ.
სხვ
  ქარიშხალა 5 5 0 0 141-118 10
  სამტრედია 3 3 0 0 79-57
6
  ფოთი 5 2 1 2 96-81 5
  ყვარელი 3 2 0 1 109-83 4
  აჭარა
3 1 1 1 60-46 3
  მამული 3 1 0 2 83-95 2
  პეგასი 5 1 0 4 106-134 2
  წყალტუბო 5 0 0 5 69-129 0

გოგონები 2004-05
21 ნოემბერი. გლდანი
12:00 სამტრედია - თელავი
13:00 აჭარა - გორი
14:00 წყალტუბო - მამული
15:00 ბათუმი - პეგასი
16:00 ტყიბული - ყვარელი
17:00 ქუთაისი - ქარიშხალა
18:00 თელავი - ფოთი 
 10 ნოემ.
      სხვ
  სამტრედია 6   6   0   0 145-56 12
  ყვარელი 5   5   0   0 164-82 10
  ტყიბული 6   5   0   1 115-67 10
  ფოთი 6   4   0   2 85-58 8
  მამული
5   4   0   1 118-102 8
  BSG ბათუმი 6   3   0   3 91-85 6
  პეგასი 5   3   0   2 115-112 6
  ქარიშხალა 5   2   0   3 113-122 4
  წყალტუბო 6   2   0   4 73-114 4
  გორი 5   1   0   4 77-118 2
  აჭარა 6   1   0   5 54-104 2
  თელავი 5   0   0   5 81-132 0
  ქუთაისი 6   0   0   6 2-81 0

ჭაბუკები 2004-05
30 ნოემბერი. ზესტაფონი
7 დეკემბერი. ზესტაფონი
 17 ნოემ.
      სხვ  
  ფოთი 5   5   0   0 127-70 10  
  აჭარა 4   4   0   0 177-67 8  
  პეგასი 4   4   0   0 93-42 8  
  ქარიშხალა 4   3   0   1 84-59 6  
  სამტრედია 5   3   0   2 124-108 6  
  ზუგდიდი 4   2   0   2 83-45 4  
  ქუთაისი 5   2   0   3 81-103 4  
  წყალტუბო 5   2   0   3 90-113 4  
  თელავი
4   2   0   2 61-89 4  
  რუსთავი 4   1   0   3 65-79 2  
  სენაკი 6   1   0   5 60-180 2  
  ქარელი 4   0   0   4 57-91 0  
  ტყიბული 4   0   0   4 21-79 0  

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება თებერვალში
 17 ნოემ.
სხვ
 ტყიბული
3 3 0 0 38-11 6
  ფოთი 3 3 0 0 37-10 6
  ზუგდიდი 4 3 0 1 22-12 6
  თელავი
2 2 0 0 36-8 4
  აჭარა 4 2 0 2 21-29 4
  პეგასი
3 2 0 1 13-23 4
  გორი 1 1 0 0 11-3 2
  წყალტუბო
4 1 0 3 31-31 2
  ქარიშხალა 2 1 0 1 18-19 2
  BSG ბათუმი
3 1 0 2 9-13 2
  სამტრედია 4 0 1 3 8-33 1
  ქუთაისი 3 0 1 2 7-34 1
  53 სკოლა 2 0 0 2 5-15 0
  მამული 2 0 0 2 4-19 0

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 14 დეკემბერს
 3 ნოემ.
      სხვ  
  ქარიშხალა 3   2   1   0 37-23 5  
  BSB ბათუმი 2   2   0   0 39-12 4  
  პეგასი 3   2   0   1 29-27 4  
  გორი 3   1   1   0 34-30 3  
  სამტრედია
2   1   0   1 27-23 2  
  ყვარელი 3   0   0   3 19-39 0  
  ქუთაისი 2   0   0   2 4-35 0  





ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal