მთავარი

დაიწყო საქართველოს ჩემპიონატის ტური უმცროსი ასაკის (2000-01) ბიჭებსა და გოგონებს შორის. თბილისში შეიკრიბა 4-4 გუნდი აღმოსავლეთ საქართველოდან.

 

დასავლეთში თამაშები უკვე გაიმართა, საერთო ტურები კი აპრილშია დაგეგმილი, რის შემდეგაც გამოვლინდებიან ჩემპიონები და პრიზიორები.

დღეს ბიჭების ტურნირში გორმა დაამარცხა თელავი - 19:9, ხოლო პეგასმა - ქარიშხალა - 34:12. გოგონებში ქარიშხალამ აჯობა ყვარელს - 18:2, მამულმა - იმედს, 17:1.

საქართველოს ჩემპიონატი. 2000-01

ბიჭები. აღმოსავლეთის ოთხეული. 20-22 მარტი, არენა 1

20 მარტი

გორი - თელავი 19:9

პეგასი - ქარიშხალა 34:12

21 მარტი

16:00 პეგასი - თელავი

17:00 ქარიშხალა - გორი

22 მარტი

16:00 თელავი - ქარიშხალა

17:00 გორი - პეგასი

დასავლეთი: სამტრედია 4 ქულა (3 თამაშიდან), ფოთი 4 (3), ზუგდიდი 2 (2), ქუთაისი 0 (2)

საერთო ტური: 15-18 აპრილს

გოგონები. აღმოსავლეთის ოთხეული. 20-22 მარტი, არენა 2

20 მარტი

ქარიშხალა - ყვარელი 18:2

მამული - იმედი 17:1

21 მარტი

16:00 ყვარელი - მამული

17:00 იმედი - ქარიშხალა

22 მარტი

16:00 იმედი - ყვარელი

17:00 ქარიშხალა - მამული

დასავლეთი: ფოთი 2 (1), ზუგდიდი 0 (1)

საერთო ტური: 9-11 აპრილს

 

გრძელდება საქართველოს ჩემპიონატი ხელბურთში. ლიდერმა სტუ-მ დღეს უპრობლემოდ დაამარცხა თელავი - 35:23, ხოლო იმედისა და პეგასის თამაშში დიდი ბრძოლა გაიმართა.

იმედმა ტაიმი საკმაო სხვაობით მოიგო - 18:12. შესვენების შემდეგ ტიტე კალანდაძემ რამდენიმე ახალი მოთამაშე ჩააბა თამაშში და პეგასმა გაიბრძოლა. კარგად შევიდა მოედანზე ბიჭების ნაკრების წევრი მიხეილ ნაზღაიძე , რომელმაც 6 გოლი გაიტანა და რამდენიმე საგოლე გადაცემა შეასრულა. მან და ვლადიმერ ბაძაღუამ (7 გოლი) კარგი ბმული შექმნეს მარცხენა ფლანგზე, რის შემდეგაც სხვაობა ერთ ბურთამდე დავიდა - 22:23. თამაში ბოლომდე დაძაბული იყო და გადამწყვეტი გამოდგა იმედის მარჯვენა ინსაიდის, რობერტ ბეჟანიშვილის გოლები მატჩის მიწურულს - 31:28.

იმედმა ზედიზედ მეორე თამაში მოიგო და ქულებით დაეწია მესამე ადგილზე მყოფ სამტრედიას. ხვალ სპორტკომპლექს არენაში სტუ-იმედისა და პეგას-თელავის მატჩებით მეორე წრე დასრულდება.

თამაშები ცოცხლად შეგიძლიათ იხილოთ სტრიმზე:

http://www.myvideo.ge/live/geohandball2012

ფოტო: იმედის მწვრთნელი მერაბ მეტრეველი წუთშესვენებაზე. 6 - რობერტ ბეჟანიშვილი

ეროვნული ჩემპიონატი

18 მარტი, არენა 1

სტუ - თელავი 35:23

სტუ: ცერცვაძე, ხიდეშელი - ორჯონიკიძე 7, აბრამიშვილი 5, სურმავა 4, სტურუა 4, გრიშიკაშვილი 4, ამირანაშვილი 3, სიმონია 3, ლ. არსენაშვილი 2, გოგალაძე 2, გოგოლაძე 1

თელავი: ლილუაშვილი, ა. სამიტაშვილი - დანელიშვილი 6, მღებრიშვილი 6, ნ, სვიმონიშვილი 4, ჯ. ნიკურაძე 2, მაისაშვილი 2, ცისკარიშვილი 2, ი. სამიტაშვილი 1, დიდებაშვილი

იმედი - პეგასი 31:28

იმედი: მღებრიშვილი, ლორია - ბეჟანიშვილი 9, ალანია 7, გ. იობაშვილი 6, აბაშიძე 3, მძელური 3, ჩიკვილაძე 2, რუსტამოვი 1, გიორგაძე, ჯმუხაძე, თაბაგარი, ჩაკვეტაძე, ი. კალანდაძე

პეგასი: ცინცაძე - ბაძაღუა 7, ნაზღაიძე 6, ა. ცხვარაშვილი 4, დიხამინჯია 4, ოსიყმაშვილი 3, კოხრეიძე 1, ლობჟანიძე 1, დემეტრაშვილი 1, ნ. მაისურაძე 1, აბჟანდაძე, ქუთათელაძე, ი. ცხვარაშვილი

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

მდგომარეობა (, , , , , )

სტუ-------------13-13-0--0--456-292-26

ბათუმი---------14-12-0--2--570-427-24

სამტრედია----14--8-0--6--517-471-16

იმედი----------13--8-0--5--395-419-16

პეგასი----------13--4-2--7--400-449-10

ჭაბუკები-------14--2-2-10--392-480--6

თელავი--------13--2-1-10--339-393---5

ქუთაისი-------14--2-1-11--395-533---5

19 მარტი

16:00 თელავი - პეგასი

17:30 იმედი - სტუ

სპორტკომპლექს არენაში დღეს იწყება საქართველოს ჩემპიონატის ტური უმცროსი ასაკის (2000-01) ბიჭებსა და გოგონებს შორის. მონაწილეობს აღმოსავლეთის 4-4 გუნდი.

დასავლეთში თამაშები უკვე გაიმართა, საერთო ტურები კი აპრილშია დაგეგმილი, რის შემდეგაც გამოვლინდებიან ჩემპიონები და პრიზიორები.

საქართველოს ჩემპიონატი. 2000-01

ბიჭები. აღმოსავლეთის ოთხეული. 20-22 მარტი, არენა 1

20 მარტი

16:00 გორი - თელავი

17:00 პეგასი - ქარიშხალა

21 მარტი

16:00 პეგასი - თელავი

17:00 ქარიშხალა - გორი

22 მარტი

16:00 თელავი - ქარიშხალა

17:00 გორი - პეგასი

დასავლეთი: სამტრედია 4 ქულა (3 თამაშიდან), ფოთი 4 (3), ზუგდიდი 2 (2), ქუთაისი 0 (2)

საერთო ტური: 15-18 აპრილს

გოგონები. აღმოსავლეთის ოთხეული. 20-22 მარტი, არენა 2

20 მარტი

16:00 ქარიშხალა - ყვარელი

17:00 მამული - იმედი

21 მარტი

16:00 ყვარელი - მამული

17:00 იმედი - ქარიშხალა

22 მარტი

16:00 იმედი - ყვარელი

17:00 ქარიშხალა - მამული

დასავლეთი: ფოთი 2 (1), ზუგდიდი 0 (1)

საერთო ტური: 9-11 აპრილს

სპორტკომპლექს არენაში განახლდა ეროვნული ჩემპიონატი ხელბურთში.

ტექნიკური უნივრსიტეტის გუნდმა 38:15 დაამარცხა პეგასი, ქულებით დაეწია, ხოლო ბურთების სხვაობით აჯობა ბათუმს და პირველი ადგილი დაიბრუნა, თანაც 2 მატჩი მარაგში აქვს. პირველი ტაიმი ჩემპიონმა 15:10 მოიგო, შემდეგ ტრავმა მიიღო პეგასის ლიდერმა ალექსანდრე ცხვარაშვილმა, ხოლო სტუ-ს ახალგაზრდა მეკარემ, ირაკლი ხიდეშელმა 30 წუთში სულ 5 ბურთი გაუშვა.

იმედი, მიუხედავად იმისა, რომ გუნდის ლიდერი, გიორგი იობაშვილი მეტოქემ თავიდანვე აიყვანა პერსონალურად, მაინც დაწინაურდა თელაველებთან - 7:1, 9:3. თელავი არ დანებდა. მოთამაშე მწვრთნელების, ანდრო ანდრიაშვილისა და ნიკოლოზ სვიმონიშვილის, ასევე ბიჭების ნაკრების პივოტის, ბექა დანელიშვილის მეცადინეობით, შესვენებაზე სხვაობა სულ 2 ქულა იყო - 10:12, ხოლო მეორე ტაიმში კახელები რამდენჯერმე წინაც გავიდნენ. იმედმა ბოლო 10 წუთში გარდატეხა თამაში - 29:27. მოგებულ გუნდში გამოიირჩეოდნენ ცაცია რობერტ ბეჟანიშვილი (8 გოლი), ინსაიდები დავით მძელური (6) და გივი გიორგაძე (5).

ხვალ იმედი ეთამაშება პეგასს, ხოლო სტუ - თელავს.

ფოტო: ანდრო ანდრიაშვილი (14)

ეროვნული ჩემპიონატი

17 მარტი, არენა 1

პეგასი - სტუ 15:38

პეგასი: ცინცაძე, ნარსია - ა. ცხვარაშვილი 3, ოსიყმაშვილი 3, დიხამინჯია 3, ქუთათელაძე 2, ბაძაღუა 2, ნ. მაისურაძე 1, აბჟანდაძე 1, დემეტრაშვილი, კოხრეიძე, ლობჟანიძე, მამაგეიშვილი

სტუ: ცერცვაძე, ხიდეშელი - სიმონია 9, სურმავა 6, აბრამიშვილი 6, ამირანაშვილი 5, გოგოლაძე 5, სტურუა 4, გოგალაძე 3, გრიშიკაშვილი, არსენაშვილი, გვაზავა, ბერძენიშვილი

თელავი - იმედი 27:29

თელავი: ა. სამიტაშვილი - დანელიშვილი 10, ნ. სვიმონიშვილი 5, ანდრიაშვილი 4, გიორგელაშვილი 3, ი. სამიტაშვილი 2, მღებრიშვილი 1, მაისაშვილი 1, დიდებაშვილი 1, ცისკარიშვილი

იმედი: მღებრიშვილი, ლორია - ბეჟანიშვილი 8, მძელური 6, გიორგაძე 5, ალანია 3, აბაშიძე 3, ჩიკვილაძე 2, იობაშვილი 2, ჩაკვეტაძე, ი. კალანდაძე

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

მდგომარეობა (, , , , , )

სტუ-------------12-12-0--0--421-269-24

ბათუმი---------14-12-0--2--570-427-24

სამტრედია----14--8-0--6--517-471-16

იმედი----------12--7-0--5--364-391-14

პეგასი----------12--4-2--6--372-418-10

ჭაბუკები-------14--2-2-10--392-480--6

თელავი--------12--2-1--9--316-358---5

ქუთაისი-------14--2-1-11--395-533---5

18 მარტი

16:00 სტუ - თელავი

17:30 იმედი - პეგასი

19 მარტი

16:00 თელავი - პეგასი

17:30 იმედი - სტუ

სპორტკომპლექს არენაში დასრულდა საქართველოს ჩემპიონატის მეორე წრე. შეჯიბრება 23 აპრილს განახლდება, ხოლო ქვეყნის ჩემპიონი სტუ 14 თამაშიდან 14 მოგებით ლიდერობს.

იმედი 10 წუთის შემდეგ 5:3 უგებდა ჩემპიონს, მაგრამ ტაიმი 11:23 წააგო, აქედან 10 გოლი სტუ-ს გარემარბმა ირაკლი გოგოლაძემ გაიტანა. საბოლოოდ, 43:26 და ჩემპიონის ყველა მოთამაშემ შეაგდო თითო გოლი მაინც, ხოლო იმედში გამოსარჩევია 16 წლის მეკარის, გიორგი ხარაიშვილის კარგი დებიუტი.

თელავი მთელი პირველი ტაიმი უგებდა პეგასს და შესვენებისთვის შეინარჩუნა კიდეც უპირატესობა - 15:14, მაგრამ მათი პრობლემა ის იყო, რომ სულ 9 კაცით თამაშობდნენ, ტიტე კალანდაძეს კი სრულფასოვანი სათადარიგოთა სკამი ჰყავდა. ამან გადაწყვიტა კიდეც თამაშის ბედი. მეორე ნახევრის დასაწყისშივე გარემარბმა გიორგი დიხამინჯიამ ზედიზედ 4 სწრაფი გარღვევა მოაწყო და ცხადი გახდა, რომ თელაველთა შვიდეულს ძალა აღარ ჰქონდა. საბოლოოდ, პეგასმა 34:26 მოიგო.

ხვალიდან სპორტკომპლექს არენაში ახალი შეჯიბრებაა. ტურს დაიწყებენ 2000-01 წლებში დაბადებული ბიჭებისა და გოგონების გუნდები.

ფოტო: ბურთით ზურაბ სიმონია, სტუ

ეროვნული ჩემპიონატი. 19 მარტი, არენა 1

თელავი - პეგასი 26:34

თელავი: ა. სამიტაშვილი - გიორგელაშვილი 8, ი. სამიტაშვილი 5, მაისაშვილი 4, მღებრიშვილი 3, გ. კობახიძე 3, ანდრიაშვილი 2, ნ. სვიმონიშვილი 1, ცისკარიშვილი

პეგასი: ცინცაძე, დ. ნარსია - დიხამინჯია 9, ა. ცხვარაშვილი 6, ოსიყმაშვილი 3, გაწერელია 3, ნაზღაიძე 3, ბაძაღუა 2, კოხრეიძე 2, ლობჟანიძე 2, ნ. მაისურაძე 2, დემეტრაშვილი 1, გოგავა 1, აბჟანდაძე, ზარნაძე

იმედი - სტუ 26:43

იმედი: მღებრიშვილი, ლორია, ხარაიშვილი - ბეჟანიშვილი 7, გ. იობაშვილი 4, ჩაკვეტაძე 4, ჩიკვილაძე 4, ალანია 3, ჰუსეინოვი 2, ი. კალანდაძე 1, თაბაგარი 1, აბაშიძე

სტუ: ცერცვაძე, ხიდეშელი - გოგოლაძე 10, სიმონია 6, აბრამიშვილი 5, ამირანაშვილი 4, ბერძენიშვილი 4, ლ. არსენაშვილი 4, ორჯონიკიძე 3, სტურუა 2, სურმავა 2, გრიშიკაშვილი 1, გვაზავა 1, გოგალაძე 1

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

ორი წრის შემდეგ (, , , , , )

სტუ-------------14-14-0--0--499-318-28

ბათუმი---------14-12-0--2--570-427-24

სამტრედია----14--8-0--6--517-471-16

იმედი----------14--8-0--6--421-462-16

პეგასი----------14--5-2--7--434-475-12

ჭაბუკები-------14--2-2-10--392-480--6

თელავი--------14--2-1-11--365-427---5

ქუთაისი-------14--2-1-11--395-533---5

სპორტკომპლექს არენაში დღეს განახლდება ეროვნული ჩემპიონატი ხელბურთში. ერთმანეთში ითამაშებს აღმოსავლეთის ოთხი გუნდი - სტუ, პეგასი, თელავი და იმედი. ამ ტურის შემდეგ ყველა გუნდს 14-14 თამაში დაუგროვდება და გაირკვევა სიტუაცია მესამე, გადამწყვეტი წრის წინ.

ჯერჯერობით ბათუმი ლიდერობს, მაგრამ სავარაუდოა, რომ ქვეყნის ჩემპიონი, სტუ ლიდერის პოზიციას დაიბრუნებს. ტექნიკური უნივერსიტეტის გუნდი ჯერჯერობით უდანაკარგოდ მიდის - 11 მოგება 11 მატჩში.

თამაშებს დაესწრება საქართველოს ნაკრებების კოორდინატორი ჯორჯე რაშიჩი. მის თვალწინ ითამაშებენ როგორც ეროვნული, ახალგაზრდული (20) და ჭაბუკთა (18) ნაკრებების კანდიდატები, ასევე რამდენიმე მოთამაშეც ბიჭების, 16-წლამდელთა ნაკრებიდანაც.

უახლოესი ტურნირი ახალგაზრდულ ნაკრებს უწევს ესპანეთში - 4-6 აპრილს ოვიედოში ოცწლამდელთა ევროპის ჩემპიონატის შესარჩევი ტურნირია - ესპანეთი, მონტენეგრო, ნორვეგია, საქართველო.

საქართველოს ჩემპიონი გამოვლინდება მაისში.

საქართველოს ჩემპიონატი. 17-19 მარტი, არენა 1.

აღმოსავლეთის ოთხეული

თელავი

1.ლევან ლილუაშვილი 12. არჩილ სამიტაშვილი - 2. გიორგი კობახიძე 3. ალეკო გიორგელაშვილი 4. ვასილ გიგაური 5. ლექსო დიდებაშვილი 6. ნიკა ცისკარიშვილი 7. ბექა დანელიშვილი 8. იოსებ სამიტაშვილი 9. მიხეილ მღებრიშვილი 10. ნიკოლოზ სვიმონიშვილი 11. თორნიკე მაისაშვილი 14. ანდრო ანდრიაშვილი 15. ჯაბა ნიკურაძე

მთ. მწვრთნელი ნიკოლოზ სვიმონიშვილი, მწვრთნელები ანდრო ანდრიაშვილი, ზურაბ წვერიკმაზაშვილი

პეგასი

12.ზურაბ ცინცაძე 22. დემეტრე ნარსია- 2. ამირან აბჟანდაძე 3. გაგა დემეტრაშვილი 4. ილია ცხვარაშვილი 5. გიორგი დიხამინჯია 6. ალექსანდრე ლობჟანიძე 7. კირილე ცუხიშვილი 8. მიხეილ ნაზღაიძე 10. ვლადიმერ ბაძაღუა 11. გიგა კოხრეიძე 13. ნოდარ მაისურაძე 19. ალექსანდრე ცხვარაშვილი 25. ზურაბ გოგავა 99. ომარ ქუთათელაძე

მთ. მწვრთნელი ლევან გელაშვილი, მწვრთნელები ტიტე კალანდაძე, გიორგი სახვაძე

იმედი

1.ავთო მღებრიშვილი 12. ნოდარ ლორია - 2. შალვა მუქთიაშვილი 3. ირაკლი ჩაკვეტაძე 4. გიორგი აბაშიძე 5. ვუსალ ჰუსეინოვი 6. რობერტ ბეჟანიშვილი 7. გიორგი იობაშვილი 8. ომიკო ალანია 9. გიორგი თაბაგარი 10. დავით მძელური 11. გივი გიორგაძე 13. ბექა ჩიკვილაძე 14. ხაზეინ რუსტამოვი 15. ირაკლი კალანდაძე 19. გოგა ჯმუხაძე

მთ. მწვრთნელი მერაბ მეტრეველი, მწვრთნელი გივი შარანგია

სტუ

1.ჯონი ცერცვაძე 12. ირაკლი ხიდეშელი 22. კორნელი ანდრიაძე - 7. გიორგი სურმავა 8. ზურაბ აბრამიშვილი 9. ოთარ ამირანაშვილი 10. შოთა გრიშიკაშვილი 14. გიორგი გვაზავა 5. ირაკლი გოგოლაძე 18. შალვა სტურუა 21. ლაშა არსენაშვილი 23. ზურაბ სიმონია 28. ლევან ბერძენიშვილი 31. ილია გოგალაძე 77. თემურ ორჯონიკიძე

მთ. მწვრთნელი ირაკლი კეკელიძე, მწვრთნელები ბექარ ორჯონიკიძე, მამია კობახიძე

17 მარტი

16:00 პეგასი - სტუ

17:30 თელავი - იმედი

18 მარტი

16:00 სტუ - თელავი

17:30 იმედი - პეგასი

17 მარტი

16:00 თელავი - პეგასი

17:30 იმედი - სტუ

მდგომარეობა (, , , , , )

ბათუმი---------14-12-0--2--570-427-24

სტუ-------------11-11-0--0--383-254-22

სამტრედია----14--8-0--6--517-471-16

იმედი----------11--6-0--5--335-364-12

პეგასი----------11--4-2--5--357-380-10

ჭაბუკები-------14--2-2-10--392-480--6

თელავი--------11--2-1--8--289-329---5

ქუთაისი-------14--2-1-11--395-533---5

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გ  ა  დ  ა  ი  დ  ო
წყალტუბო  -  გორი
სამტრედია  -  პეგასი
სამტრედია  -  გორი
წყალტუბო  -  პეგასი
 4 მარტი
                სხვ        
  BSB ბათუმი 14
13
0 1 550-378 26
 
  ქუთაისი 14
12
0 2 598-453 24
 
  იმედი სტუ 14 9 0 5 443-380 18  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სპორტუნი 14     4     0     10     438-507     8    
  სამტრედია 12 4 0 8 341-408 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  წყალტუბო 12 0 0 12 285-407 0  

 21 თებ.
          სხვ
  ყვარელი 10     9     0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10     9     0   1 299-258 18
  ფოთი 10     6     1   3 201-165 13
  სამტრედია 10     5     0   5 203-181 10
  აჭარა
10     4     1   5 229-203 9
  პეგასი 10     3     0   7 252-273 6
  მამული 10     3     0   7 219-267 6
  წყალტუბო 10     0     0   10 150-321 0

გოგონები 2004-05
 1 მარტი
      სხვ
  სამტრედია 15   15   0   0 391-183 30
  ყვარელი 15   14   0   1 386-221 28
  ტყიბული 15   11   0   4 298-227 22
  მამული
15   10   1   4 320-272 21
  ფოთი 15   9   1   5 254-201 19
  პეგასი 14   9   0   5 312-242 18
  BSG ბათუმი 15   8   1   6 275-237 17
  ქარიშხალა 15   6   1   8 298-301 13
  გორი 15   5   0   10 254-329 10
  წყალტუბო 14   3   0   11 191-287 6
  თელავი 14   2   0   12 231-344 4
  აჭარა 15   1   0   14 142-332 2
  ქუთაისი 13   0   0   13 16-192 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
 23 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
7   7   0   0   77-32 14  
  ფოთი 7   5   0   2   85-37 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  თელავი
5   4   1   0   72-20 9  
  გორი 5   4   1   0   45-27 9  
  BSG ბათუმი
7   4   0   3   48-45 8  
  ზუგდიდი 7   4   0   3   37-40 8  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  ქარიშხალა 5   2   0   3   46-40 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  მამული 5   1   0   4   20-42 2  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 7   0   1   6   11-65 1  
  53 სკოლა 5   0   0   5   9-51 0  

ჭაბუკები 2006-07
 1 მარტი
სხვ
  გორი 13 9 1 3 141-101 19
  ქარიშხალა 13 9 1 3 138-76 19
  BSB ბათუმი 8 8 0 0 104-32 16
  პეგასი 13 8 0 5 113-97 16
  სამტრედია
8 7 0 1 95-55 14
  ყვარელი 13 4 0 9 78-121 8
  ქუთაისი 8 2 0 6 32-86 4
  რუსთავი 13 2 0 11 33-85 4
  აკადემია 13 0 0 13 15-108 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal