სიახლეების კალენდარი

თებერვალი 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

მთავარი

სპორტკომპლექს არენაში, საქართველოს ჩემპიონატზე ჭაბუკთა შორის, ტურის მთავარ მატჩში პეგასმა 31:25 დაამარცხა იმედი და 3 თამაშიდან 3 მოგებით ლიდერობს.

 

ორივე გუნდში მრავლად არიან ჭაბუკთა ნაკრების წევრები. პეგასი თავიდანვე დაწინაურდა, ტაიმი 18:11 მოიგო, ხოლო შესვენების შემდეგ სხვაობა კიდევ ორით გაზარდა. იმედმა ამის შემდეგღა მოახერხა თამაშის აწყობა და ერთი პირობა სხვაობა სამ ქულამდე შეამცირა - 19:22. ეს იყო და ეს, პეგასმა ისევ მოიპოვა უპირატესობა და მეტოქეს შანსი აღარ დაუტოვა - 31:25.

პირველი თამაში მოიგო ზუგდიდმა - 32:30 დაამარცხა სამტრედია. ტურის თამაშებს ესწრება ეროვნული ნაკრების მწვრთნელი ჯორჯე რაშიჩი, ვინც ყველა ასაკობრივი ნაკრების კოორდინატორადაც იმუშავებს.

ფოტო: ჯორჯე რაშიჩი (ცენტრში) პეგას-იმედის მატჩზე

საქართველოს ჩემპიონატი

1998-98, ბიჭები. საგაზაფხულო ეტაპი

მეორე ხუთეული: თელავი, პეგასი, სამტრედია, იმედი, ზუგდიდი

5 მარტი, არენა 1

სამტრედია - ზუგდიდი 30:32

სამტრედია: გაგუა, გოგიშვილი - ჯორბენაძე 9, ბოცვაძე 8, ანტონოვიჩი 6, ცხვარაძე 5, ზურაბიანი 2, ძნელაძე, კიკაჩეიშვილი, ქავზინაძე, ხვიჩია, ბოჭორიშვილი

ზუგდიდი: ხასია - გრიგოლია 14, ბულია 7, ხურციძე 6, ძაძამია 3, თოდუა 2, ესართია, კუკავა, კვარაცხელია, ეხვაია, ჩიქობავა, გოგოხია

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

იმედი - პეგასი 25:31

იმედი: ხორავა - იობაშვილი 7, რუსტამოვი 7, ბაინაზაშვილი 6, მღებრიშვილი 3, მიქავა 1, დვალიძე 1, ჰუსეინოვი, თურქაძე, მელაშვილი, საძაგლიშვილი

პეგასი: ზურაბიშვილი - მაისურაძე 7, ნაზღაიძე 7, ცხოვრებაძე 5, გოგავა 5, ზარნაძე 4, გაწერელია 3

მსაჯები: გია წივწივაძე, გიორგი სამყურაშვილი

პეგასი 6 ქულა (3 თამაშიდან), იმედი 2 (2), სამტრედია 2 (2), ზუგდიდი 2 (3), თელავი 0 (2)

6 მარტი

16:00 სამტრედია - იმედი

17:30 ზუგდიდი - თელავი

7 მარტი

16:00 პეგასი - სამტრედია

17:30 იმედი - თელავი

თამაშების პირდაპირი სტრიმინგი ეწყობა ფედერაციის ვებგვერდსა http://geohandball.ge/ და მაივიდეოზე: http://www.myvideo.ge/?CI=1&ci_c=broadcast

პირველი ხუთეული: ქარიშხალა 8 ქულა, გორი 4, ფოთი 4, მამული 4, ყვარელი 0

საერთო ტური - 24-28 მარტს. საუკეთესო ექვსეული გავა ფინალურ ეტაპზე, რომელიც გაიმართება 5-9 მაისს.

 

მორიგი მატჩები გამართეს ქართველი ხელბურთელების უცხოურმა კლუბებმა.

გიგა ტორონჯაძისა და რატი მსხვილიძის ტრაბზონსფორი ესტუმრა თურქეთის ჩემპიონატის ლიდერს, ბეშიქთაშს, ვისაც მთელ სეზონში სულ ერთი თამაში აქვს ნათამაშები ფრედ, დანარჩენი კი - მოგებული. ბეშიქთაშმა ამჯერადაც გაიმარჯვა - 40:25. მსხვილიძემ 5 გოლი გაიტანა, ხოლო სტამბოლელთა შორის ყველაზე შედეგიანები იყვნენ თურქეთის ნაკრების ლიდერი რამაზან დიონე (11 გოლი) და საქართველოს ნაკრების მწვრთნელის, ჯორჯე რაშიჩის ვაჟი, დავიდ რაშიჩი (10). ტრაბზონი ისევ მეოთხე ადგილზეა 27 ქულით.

რუმინეთში შოთა თევზაძისა და ვლადიმერ რუსიას ბაკეუმ სტუმრად დაამარცხა პოლი ტიმიშოარა - 36:31 და 43 ქულით მესამე ადგილზეა. 2 გოლი გაიტანა რუსიამ, ვისაც ბოლო ორ ტურში არ ეთამაშა. პოლიტექნიკას შემადგენლობაში ჯერჯერობით არ გამოჩენილა ირაკლი ჩიქოვანი, ვინც ტრავმის შემდეგ ვარჯიში უკვე დაიწყო. ტიმიშოარა 15 ქულით მეათე ადგილზეა და რეგულარული სეზონის შემდეგ პლეიაუტში მოუწევს თამაში.

ფოტო: რატი მსხვილიძე (24) ბეშიქთაშთან მატჩში

სპორტკომპლექს არენაში გრძელდება საქართველოს ჩემპიონატი ჭაბუკთა შორის. ტურის მეორე დღეს მეორე მატჩი მოიგო თბილისის ლიგის მეორე პრიზიორმა, პეგასმა.

ტიტე კალანდაძის გუნდმა 38:27 (26:17) დაამარცხა ზუგდიდი. პირველი მატჩი გამართა დასავლეთის მეორე პრიზიორმა სამტრედიამ და მოუგო აღმოსავლეთის ჩემპიონს, თელავის გუნდს - 27:21 (14:11).

ხვალ ჩემპიონატზე ორი საინტერესო მატჩია. 16 საათზე ითამაშებენ სამტრედია და ზუგდიდი, 17:30 კი ერთმანეთის პირისპირ წარდგება თბილისის ლიგის ორი პრიზიორი - პეგასი და იმედი. შესაძლოა, ეს ტურის ცენტრალური თამაშიც იყოს.

ფოტო: თელავი - სამტრედია

საქართველოს ჩემპიონატი

1998-98, ბიჭები. საგაზაფხულო ეტაპი

მეორე ხუთეული: თელავი, პეგასი, სამტრედია, იმედი, ზუგდიდი

4 მარტი, არენა 1

ზუგდიდი - პეგასი 27:38

ზუგდიდი: ხასია - ბულია 11, ძაძამია 5, ხურციძე 4, გრიგოლია 3, თოდუა 2, ესართია 2, კუკავა, კვარაცხელია, ეხვაია, ჭითანავა, ჩიქობავა, გოგოხია

პეგასი: ზურაბიშვილი, მჭედლიძე - ცხოვრებაძე 10, გაწერელია 10, ზარნაძე 7, მაისურაძე 5, ნაზღაიძე 4, ლაპიაშვილი 1, ხვადაგიანი 1, ბაბუციძე, ვიბლიანი, კაჭკაჭაშვილი, კალანდაძე, ალბუთაშვილი, მამაგეიშვილი

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

თელავი - სამტრედია 21:27

თელავი: ლილუაშვილი, ერგემლიძე - ყორიაული 7, კაიშაური 7, დანელიშვილი 4, ბაჩიაშვილი 2, აღვინოვი 1, გიგაური, ხელაშვილი, გაგნიძე, საღირაშვილი, ხანჯალიაშვილი

სამტრედია: გაგუა, გოგიშვილი - ბოცვაძე 8, ანტონოვიჩი 7, ცხვარაძე 7, ჯორბენაძე 4, ძნელაძე 1, ზურაბიანი, კიკაჩეიშვილი, ქავზინაძე, ხვიჩია, ბოჭორიშვილი

პეგასი 4 ქულა (2 თამაშიდან), იმედი 2 (1), სამტრედია 2 (1), თელავი 0 (2), ზუგდიდი 0 (2)

5 მარტი

16:00 სამტრედია - ზუგდიდი

17:30 იმედი - პეგასი

6 მარტი

16:00 სამტრედია - იმედი

17:30 ზუგდიდი - თელავი

7 მარტი

16:00 პეგასი - სამტრედია

17:30 იმედი - თელავი

თამაშების პირდაპირი სტრიმინგი ეწყობა ფედერაციის ვებგვერდსა http://geohandball.ge/ და მაივიდეოზე: http://www.myvideo.ge/?CI=1&ci_c=broadcast

პირველი ხუთეული: ქარიშხალა 8 ქულა, გორი 4, ფოთი 4, მამული 4, ყვარელი 0

საერთო ტური - 24-28 მარტს. საუკეთესო ექვსეული გავა ფინალურ ეტაპზე, რომელიც გაიმართება 5-9 მაისს.

ქალთა ჩემპიონთა ლიგაში უკვე გამოვლინდა ოთხთა ფინალის პირველი მონაწილე - ესაა ტურნირის შარშანდელი გამარჯვებული, უნგრული დიორი ეტო, ვინც შეჯიბრების დასკვნით ეტაპს, 3 და 4 მაისს, საკუთარ ქვეყანაში, ბუდაპეშტის ლასლო პაპის სახელობის დარბაზში გამართავს.

დიორმა სტუმრად დაამარცხა სლოვენიის კრიმ მერკატორი - 24:22 და მინიმუმ მეორე ადგილი გაინაღდა ჯგუფში. ამავე ჯგუფში ფინალურ ოთხეულში თამაში თითქმის განაღდებული აქვს მონტენეგროს ბუდუჩნოსტსაც, რომელმაც სტუმრად მოუგო ნორვეგიის ლარვიკს - 22:17. დარჩენილ 2 მატჩში ბუდუჩნოსტს ერთი ქულაც ჰყოფნის და რომც ვერ აიღოს, ბოლო ტურში 15 ბურთით არ უნდა დამარცხდეს კრიმთან. რაც შეეხება შარშანდელ ფინალისტს, ლარვიკს, ნორვეგიელები ამჯერად ჯგუფში ჩარჩნენ.

მეორე ჯგუფიდან ოთხეულში გასვლის მხოლოდ თეორიული შანსი დარჩა შვედურ სევეჰოფს, ხოლო ორი საგზურისთვის ბრძოლა გერმანიის ტიურინგერს, მაკედონიის ვარდარსა და დანიის მიდტიულანდს შორის გაჩაღდება.

ქალები. მეორე ჯგუფური ეტაპი. 4 ტური. 1-2 მარტი

1 ჯგუფი

1 მარ. სევეჰოფი (შვდ) - ტიურინგერი (გერ) 26:32

1 მარ. მიდტიულანდი (დან) - ვარდარი (მკდ) - 25:24

ტიურინგერი 6 ვარდარი 5 / მიდტიულანდი 4, სევეჰოფი 1

2 ჯგუფი

2 მარ. ლარვიკი (ნორ) - ბუდუჩნოსტი (მნტ) 17:22

2 მარ. კრიმ მერკატორი (სლნ) - დიორი ეტო (უნგ) 22:24

დიორი 7, ბუდუჩნოსტი 6 / კრიმი 2, ლარვიკი 1

ნახევარფინალში გადის 2-2 გუნდი

სპორტკომპლექს არენაში გაგრძელდა საქართველოს ჩემპიონატი 1998-99 წლებში დაბარებულ ბიჭებს შორის. საგაზაფხული ეტაპი მეორე ხუთეულმა დაიწყო.

 

თბილისის ლიგის მეორე პრიზიორი, პეგასი იოლად უგებდა აღმოსავლეთის ჩემპიონ თელავს - 25:10 შესვენებაზე. მეორე ტაიმში თელაველებმა მოუმატეს. მას შემდეგ, რაც მსაჯმა უხეშობისთვის პეგასის მეკარე მჭედლიძე გააძევა, სხვაობა 4 ბურთამდე დავიდა, მაგრამ თბილისელებმა მაინც მოახერხეს მოგება - 34:28.

ზუგდიდი დაახლოებით ამავე სხვაობით დამარცხდა იმედთან, მაგრამ თამაში აქ უფრო თანაბარი იყო. დასავლეთის მესამე პრიზიორმა პირველი ტაიმი თანაბრად ითამაშა, რამდენჯერმე წინ გავიდა და მხოლოდ შესვენების წინ მოახერხა იმედმა საგრძნობი სხვაობის შექმნა - 21:17, საბოლოოდ კი - 37:30. ზუგდიდმა მებრძოლი გუნდის შთაბეჭდილება დატოვა. გამოირჩეოდნენ მეკარე ხასია, უკანახაზელი გრიგოლია და პივოტი ესართია.

ხვალ ჩემპიონატზე მორიგი ორი მატჩია.

ფოტო: იმედი - ზუგდიდი

საქართველოს ჩემპიონატი

1998-98, ბიჭები. საგაზაფხულო ეტაპი

მეორე ხუთეული: თელავი, პეგასი, სამტრედია, იმედი, ზუგდიდი

3 მარტი, არენა 1

თელავი - პეგასი 28:34

თელავი: ლილუაშვილი, ერგემლიძე - დანელიშვილი 12, ბაჩიაშვილი 9, კაიშაური 4, ყორიაული 3, აღვინოვი, გიგაური, ხელაშვილი, გაგნიძე, საღირაშვილი, ხანჯალიაშვილი

პეგასი: მჭედლიძე - ცხოვრებაძე 8, გაწერელია 7, ზარნაძე 6, მაისურაძე 4, ნაზღაიძე 4, ვიბლიანი 2, ლაპიაშვილი 2, ხვადაგიანი 1, ბაბუციძე, კაჭკაჭაშვილი, კალანდაძე, ალბუთაშვილი, მამაგეიშვილი

მსაჯები: ინა ჭკუასელი, ელენე არაბული

ზუგდიდი - იმედი 30:37

ზუგდიდი: ხასია, ესართია - გრიგოლია 9, ჭითანავა 8, ბულია 5, ხურციძე 4, ძაძამია 3, კუკავა 1, თოდუა, ჩიქობავა, კვარაცხელია, გოგოხია, ეხვაია

იმედი: ხარაიშვილი, როკაშვილი - ჰუსეინოვი 9, იობაშვილი 6, რუსტამოვი 6, მიქავა 5, ბაინაზაშვილი 3, მელაშვილი 3, დვალიძე 3, მღებრიშვილი 2, საძაგლიშვილი 1, თურქაძე, ხარძიანი, კვირკველია, ჯაბანაშვილი, ჩოხელი

მსაჯები: გია წივწივაძე, გაგა სამყურაშვილი

4 მარტი

16:00 ზუგდიდი - პეგასი

17:30 თელავი - სამტრედია

5 მარტი

16:00 სამტრედია - ზუგდიდი

17:30 იმედი - პეგასი

6 მარტი

16:00 სამტრედია - იმედი

17:30 ზუგდიდი - თელავი

7 მარტი

16:00 პეგასი - სამტრედია

17:30 იმედი - თელავი

თამაშების პირდაპირი სტრიმინგი ეწყობა ფედერაციის ვებგვერდსა http://geohandball.ge/ და მაივიდეოზე: http://www.myvideo.ge/?CI=1&ci_c=broadcast

 

სპორტკომპლექს არენაში ორშაბათიდან გაგრძელდება საქართველოს ჩემპიონატი 1998-99 წლებში დაბარებულ ბიჭებს შორის. თამაშობს ხუთი ხუნდი: აღმოსავლეთი ლიგის ჩემპიონი თელავი, თბილისის მეორე და მესამე პრიზიორები - პეგასი და იმედი და დასავლეთის პრიზიორები - სამტრედია და ზუგდიდი.

პირველმა ხუთეულმა უკვე ითამაშა და საქართველოს შარშანდელი ჩემპიონი, ქარიშხალა დაწინაურდა 8 ქულით. საბოლოოდ, ეს ორი ხუთეული ერთმანეთს 24-28 მარტს ეთამაშება და გამოავლენს საქართველოს ჩემპიონობისთვის მებრძოლ ექვს გუნდს.

3-7 მარტის ტურის შემდეგ კი განახლდება კიდევ ორი ტურნირი - ამავე ასაკის გოგონათა პირველობა და საქართველოს ეროვნული ჩემპიონატი კაცთა გუნდებს შორის.

საქართველოს ჩემპიონატი

1998-98, ბიჭები. საგაზაფხულო ეტაპი

მეორე ხუთეული: თელავი, პეგასი, სამტრედია, იმედი, ზუგდიდი

3-7 მარტი, არენა 1

3 მარტი

16:00 თელავი - პეგასი

17:30 ზუგდიდი - იმედი

4 მარტი

16:00 ზუგდიდი - პეგასი

17:30 თელავი - სამტრედია

5 მარტი

16:00 სამტრედია - ზუგდიდი

17:30 იმედი - პეგასი

6 მარტი

16:00 სამტრედია - იმედი

17:30 ზუგდიდი - თელავი

7 მარტი

16:00 პეგასი - სამტრედია

17:30 იმედი - თელავი

თამაშების პირდაპირი სტრიმინგი ეწყობა ფედერაციის ვებგვერდსა http://geohandball.ge/ და მაივიდეოზე: http://www.myvideo.ge/?CI=1&ci_c=broadcast

განაცხადები

თელავი

1.ლევან ლილუაშვილი 12. ივერი ერგემლიძე - 3. გიორგი ხელაშვილი 4. შოთა გაგნიძე 5. ზაალ საღირაშვილი 7. დავით ყორიაული 8. ლერი აღვინოვი 9. გიორგი ბაჩიაშვილი 11. ნიკოლოზ ხანჯალიაშვილი 14. ბექა დანელიშვილი 17. გიორგი კაიშაური 66. გიორგი გიგაური - მწ. შალვა მამალაშვილი

პეგასი

12.ილია მჭედლიძე 16. ნიკო ზურაბიშვილი - 3. გიორგი ლაპიაშვილი 4. ლუკა მამაგეიშვილი 3. დავით ხვადაგიანი 7. გიგა ზარნაძე 8. მიხეილ ნაზღაიძე 10. ნიკოლოზ კალანდაძე 11. გიორგი ცხოვრებაძე 13. ნოდარ მაისურაძე 14. ლუკა გაწერელია 15. დათო ბაბუციძე 19. რევაზ ალბუთაშვილი 21. რევაზ ვიბლიანი 22. გიორგი კაჭკაჭაშვილი 25. ზურაბ გოგავა - მწ. ტიტე კალანდაძე

სამტრედია

1.გიორგი გაგუა 12. თამაზ გოგიშვილი - 3. გიორგი კიკაჩეიშვილი 4. ლაშა ქავზინაძე 5. ნიკოლოზ ძნელაძე 9. დიმიტრი ჯორბენაძე 10. გიორგი ბოცვაძე 11. ლაშა ცხვარაძე 15. გიორგი ანტონოვიჩი 18. რობერტ ხვიჩია 20. ვახო ბიჭორიშვილი 77. რამაზ ზურაბიანი - მწ. ავთო ქავზინაძე

იმედი

1.ტატო ხორავა 12. ტრისტან როკაშვილი - 2. გიორგი ჯაბანაშვილი 3. ლუკა კვირკველია 4. ბექა ჩოხელი 5. გიორგი მიქავა 6. ვუსალ ჰუსეინოვი 7. ხაზეინ რუსტამოვი 8. საბა დვალიძე 9. თორნიკე მღებრიშვილი 10. ნიკოლოზ საძაგლიშვილი 11. გოგა თურქაძე 13. ჭიჭიკო ხარძიანი 14. ალექსანდრე მელაშვილი 15. ზეზვა იობაშვილი 17. გიგა ბაინაზაშვილი - მწ. ზაზა სამადაშვილი

ზუგდიდი

1.მურმან ხასია 12. დავით ესართია - 4. დავით თოდუა არჩილ ძაძამია 6. ლუკა ჩიქობავა 8. რევაზ ჭითანავა 9. ლაშა გრიგოლია 10. რევაზ კუკავა 11. ზაურ ბულია 13. დემურ ხურციძე 14. ირაკლი გოგოხია 15. ლუკა ეხვაია - მწ. ნელი ფარცვანია

პირველი ხუთეული: ქარიშხალა 8 ქულა, გორი 4, ფოთი 4, მამული 4, ყვარელი 0

საერთო ტური - 24-28 მარტს. საუკეთესო ექვსეული გავა ფინალურ ეტაპზე, რომელიც გაიმართება 5-9 მაისს.

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

ზესტაფონი
25 თებერვალი
14:00 წყალტუბო - სპორტუნი
15:30 სამტრედია - იმედი სტუ
26 თებერვალი
14:00 სამტრედია - სპორტუნი
15:30 წყალტუბო - იმედი სტუ
 18 თებ.
                სხვ        
  BSB ბათუმი 12
11
0 1 468-320 22
 
  ქუთაისი 12
10
0 2 518-385 20
 
  იმედი სტუ 10 7 0 3 318-264 14  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სამტრედია 10 4 0 6 298-360 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  სპორტუნი 10     2     0     8     308-374     4    
  წყალტუბო 10 0 0 10 241-346 0  

19-21 თებერვალი. სენაკი
19 თებერვალი
წყალტუბო 12-30 ფოთი
აჭარა 26-23 სამტრედია
20 თებერვალი
ფოთი 16-15 აჭარა
სამტრედია 33-11 წყალტუბო
21 თებერვალი
12:00 სამტრედია - ფოთი
13:30 წყალტუბო - აჭარა
 20 თებ.
      სხვ
  ყვარელი 10   9   0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10   9   0   1 299-258 18
  ფოთი 9   5   1   3 184-149 11
  სამტრედია 9   5   0   4 187-164
10
  აჭარა
9   3   1   5 193-182 7
  პეგასი 10   3   0   7 252-273 6
  მამული 10   3   0   7 219-267 6
  წყალტუბო 9   0   0   9 129-285 0

გოგონები 2004-05
გაგრძელდება 29 თებერვალს
15 თებერვალი. გლდანი
ქარიშხალა 34-23 თელავი
გორი 16-40 პეგასი
მამული 16-28 ყვარელი
გორი 26-23 ქარიშხალა
16 თებერვალი. სენაკი
BSG ბათუმი 29-13 აჭარა
წყალტუბო 14-29 სამტრედია
ტყიბული 31-12 აჭარა
BSG ბათუმი 16-21 ფოთი
 16 თებ.
      სხვ
  სამტრედია 13   13   0   0 330-152 26
  ყვარელი 13   12   0   1 322-184 24
  ტყიბული 13   11   0   2 270-183 22
  პეგასი 13   9   0   4 292-212 18
  მამული
13   8   1   4 270-237 17
  ფოთი 13   7   1   5 216-175 15
  BSG ბათუმი 14   7   1   6 245-235 15
  ქარიშხალა 14   6   1   7 282-272 13
  გორი 14   5   0   9 235-308 10
  წყალტუბო 13   3   0   10 174-264 6
  თელავი 13   2   0   11 214-310 4
  აჭარა 14   1   0   13 130-300 2
  ქუთაისი 12   0   0   12 14-162 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
გაგრძელდება 22-23 თებერვალს
 8 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
5   5   0   0   58-27 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  ფოთი 5   4   0   1   59-21 8  
  გორი 3   3   0   0   31-17 6  
  ზუგდიდი 4   3   0   1   22-12 6  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  თელავი
2   2   0   0   36-8 4  
  ქარიშხალა 4   2   0   2   43-33 4  
  BSG ბათუმი
5   2   0   3   30-34 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 4   0   1   3   11-47 1  
  მამული 3   0   0   3   9-27 0  
  53 სკოლა 3   0   0   3   6-28 0  

ჭაბუკები 2006-07
გაგრძელდება 23 თებერვალს
 2 თებ.
სხვ
  BSB ბათუმი 6 6 0 0 92-32 12
  სამტრედია
6 5 0 1 83-55 10
  ქარიშხალა 6 3 1 2 68-46 7
  პეგასი 6 3 0 3 51-61 6
  გორი 6 2 1 3 66-62 5
  ყვარელი 6 1 0 5 37-75 2
  ქუთაისი 6 0 0 6 20-86 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  popsport  sportal