სიახლეების კალენდარი

აპრილი 2020
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel
IHF მსოფლიო ერთა ჩემპიონატი

LogoEmerg

ევროპის გოგონათა ჩემპიონატი 17წ.

Euro17W

გლდანში, ჯემალ ცერცვაძის სახელობის ხელბურთის აკადემიაში განახლდა საქართველოს ჩემპიონატი უფროსი ასაკის გოგონებს შორის. პირველ დღეს გამარჯვებები მოიპოვეს ლიდერებმა - ყვარლისა და სამტრედიის გუნდებმა. 

შარშანდელმა ჩემპიომა,  ყვარელმა 27-18 დაამარცხა ლიდერთა ჯგუფის კიდევ ერთი წარმომადგენელი, ტყიბული, ხოლო ვერცხლის პრიზიორმა სამტრედიამ 30-8 მოუგო თელავს. ლიდერთა შეხვედრა 23 ნოემბერსაა დანიშნული, ხოლო ამ ორ გუნდს კვალში უდგანან ტყიბული, ფოთის ოქროს ვერძი და თბილისის მამული.

სულ, 22-25 ნოემბერს გლდანის დარბაზში ჩემპიონატის მონაწილე 13 გუნდი კიდევ 35 მატჩს გამართავს, რის შემდეგაც დასრულდება პირველი წრე. ჩემპიონი ორწრიანი ტურნირის შემდეგ გამოვლინდება. 

ხელბურთი. საქართველოს ჩემპიონატი 2019-20

გოგონები, უფროსი ასაკი (2004-05). გლდანი, 21-25 ნოემბერი

21 ნოემბერი

სამტრედია - თელავი 30-8

აჭარა - გორი 13-22

წყალტუბო - მამული 12-22

ბათუმი - პეგასი 12-26

ტყიბული - ყვარელი 18-27

ქუთაისი - ქარიშხალა 0-17

თელავი - ფოთი 17-28

მსაჯები: გ. გველესიანი, თ. ბჟალავა, ი. ჭკუასელი, ნ. კევლიშვილი, თ. კევლიშვილი

 21 ნოემ.
      სხვ  
  სამტრედია 7   7   0   0 175-64 14  
  ყვარელი 6   6   0   0 191-100 12  
  ტყიბული 7   5   0   2 133-94 10  
  ფოთი 7   5   0   2 113-75 10  
  მამული
6   5   0   1 140-114 10  
  პეგასი 6   4   0   2 141-124 8  
  ქარიშხალა 6   3   0   3 130-122 6  
  BSG ბათუმი 7   3   0   4 103-111 6  
  გორი 6   2   0   4 99-131 4  
  წყალტუბო 7   2   0   5 85-136 4  
  აჭარა 7   1   0   6 67-126 2  
  თელავი 7   0   0   7 106-190 0  
  ქუთაისი 7   0   0   7 2-98 0  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


22 ნოემბერი

10:00 გორი - სამტრედია

11:00 მამული - აჭარა

12:00 პეგასი - წყალტუბო

13:00 ყვარელი - ბათუმი

14:00 ქარიშხალა - ტყიბული

15:00 ფოთი - გორი

16:00 სამტრედია - მამული

17:00 აჭარა - პეგასი

18:00 წყალტუბო - ყვარელი

19:00 ბათუმი - ქარიშხალა

23 ნოემბერი

10:00 ქუთაისი - თელავი

11:00 მამული - ფოთი

12:00 პეგასი - სამტრედია

13:00 ყვარელი - აჭარა

14:00 ქარიშხალა - წყალტუბო

15:00 თელავი - ტყიბული

16:00 გორი - ქუთაისი

17:00 ფოთი - პეგასი

18:00 სამტრედია - ყვარელი

19:00 აჭარა - ქარიშხალა

24 ნოემბერი

11:00 ბათუმი - თელავი

12:00 ტყიბული - გორი

13:00 ქუთაისი - მამული

14:00 ყვარელი - ფოთი

15:00 ქარიშხალა - სამტრედია

16:00 თელავი - წყალტუბო

17:00 გორი - ბათუმი

18:00 მამული - ტყიბული

19:00 პეგასი - ქუთაისი

25 ნოემბერი

11:00 ფოთი - ქარიშხალა

12:00 აჭარა - თელავი

13:00 წყალტუბო - გორი

14:00 ბათუმი - მამული

15:00 ტყიბული - პეგასი

16:00 ქუთაისი - ყვარელი

მეორე წრე: 2020 წელს

საქართველოს ჩემპიონატი
2019-2020

shmog

გ  ა  დ  ა  ი  დ  ო
წყალტუბო  -  გორი
სამტრედია  -  პეგასი
სამტრედია  -  გორი
წყალტუბო  -  პეგასი
 4 მარტი
                სხვ        
  BSB ბათუმი 14
13
0 1 550-378 26
 
  ქუთაისი 14
12
0 2 598-453 24
 
  იმედი სტუ 14 9 0 5 443-380 18  
  პეგასი 12     7     0     5     384-379     14    
  სპორტუნი 14     4     0     10     438-507     8    
  სამტრედია 12 4 0 8 341-408 8  
  გორი 12 3 0 9 387-494 6  
  წყალტუბო 12 0 0 12 285-407 0  

 21 თებ.
          სხვ
  ყვარელი 10     9     0   1 357-242 18
  ქარიშხალა 10     9     0   1 299-258 18
  ფოთი 10     6     1   3 201-165 13
  სამტრედია 10     5     0   5 203-181 10
  აჭარა
10     4     1   5 229-203 9
  პეგასი 10     3     0   7 252-273 6
  მამული 10     3     0   7 219-267 6
  წყალტუბო 10     0     0   10 150-321 0

გოგონები 2004-05
 1 მარტი
      სხვ
  სამტრედია 15   15   0   0 391-183 30
  ყვარელი 15   14   0   1 386-221 28
  ტყიბული 15   11   0   4 298-227 22
  მამული
15   10   1   4 320-272 21
  ფოთი 15   9   1   5 254-201 19
  პეგასი 14   9   0   5 312-242 18
  BSG ბათუმი 15   8   1   6 275-237 17
  ქარიშხალა 15   6   1   8 298-301 13
  გორი 15   5   0   10 254-329 10
  წყალტუბო 14   3   0   11 191-287 6
  თელავი 14   2   0   12 231-344 4
  აჭარა 15   1   0   14 142-332 2
  ქუთაისი 13   0   0   13 16-192 0

ჭაბუკები 2004-05
 11 თებ.
      სხვ  
  აჭარა 12   12   0   0 505-211 24  
  პეგასი 12   10   1   1 234-136 21  
  ფოთი 12   10   0   2 274-169 20  
  სამტრედია 12   9   0   3 287-194 18  
  წყალტუბო 12   8   0   4 261-223 16  
  ქუთაისი 12   6   1   5 200-205 13  
  ქარიშხალა 12   6   0   6 217-191 12  
  ზუგდიდი 11   4   1   6 185-189 9  
  თელავი
12   4   0   8 183-272 8  
  რუსთავი 12   3   1   8 161-233 7    
  სენაკი 12   2   0   10 147-329 4    
  ქარელი 11   1   0   10 144-208 2    
  ტყიბული 12   0   0   12 45-283 0    

გოგონები 2006-07
 23 თებ.
        სხვ  
  ტყიბული
7   7   0   0   77-32 14  
  ფოთი 7   5   0   2   85-37 10  
  აჭარა 7   5   0   2   54-36 10  
  თელავი
5   4   1   0   72-20 9  
  გორი 5   4   1   0   45-27 9  
  BSG ბათუმი
7   4   0   3   48-45 8  
  ზუგდიდი 7   4   0   3   37-40 8  
  პეგასი
5   3   0   2   35-47 6  
  ქარიშხალა 5   2   0   3   46-40 4  
  წყალტუბო
7   1   1   5   48-55 3  
  მამული 5   1   0   4   20-42 2  
  სამტრედია 7   0   2   5   20-70 2  
  ქუთაისი 7   0   1   6   11-65 1  
  53 სკოლა 5   0   0   5   9-51 0  

ჭაბუკები 2006-07
 1 მარტი
სხვ
  გორი 13 9 1 3 141-101 19
  ქარიშხალა 13 9 1 3 138-76 19
  BSB ბათუმი 8 8 0 0 104-32 16
  პეგასი 13 8 0 5 113-97 16
  სამტრედია
8 7 0 1 95-55 14
  ყვარელი 13 4 0 9 78-121 8
  ქუთაისი 8 2 0 6 32-86 4
  რუსთავი 13 2 0 11 33-85 4
  აკადემია 13 0 0 13 15-108 0

მსოფლიო ჩემპიონატი 2021
კვალიფიკაცია
ბენევენტო. იტალია
10 იანვარი
საქართველო 24-29 რუმინეთი
11 იანვარი
საქართველო 28-25 იტალია
12 იანვარი
საქართველო 21-30 კოსოვო
ევროპის ჩემპიონატი 2022
პლეიოფი
16 იანვარი. სპორტის სასახლე
საქართველო 24-24 ფინეთი
19 იანვარი. რიიჰიმიაკი
ფინეთი 37-21 საქართველო




ჩვენი პარტნიორები:

Jakofm  lelo  gms  popsport  sportal