News Calendar

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 BSB ბათუმი - იმედი სტუ #4
#2 პეგასი - ქუთაისი #3
23 მაისი. ფინალი
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  BSB ბათუმი 21   19 0 2 910-607 38  
  2  პეგასი
21   18 0 3 829-611 36  
  3  ქუთაისი 21   16 0 5 881-615 32  
  4  იმედი სტუ 21   13 0 8 727-623 26  
  5  გორი 21   8 0 13 744-920 16  
  6  სპორტუნი 21   5 1 15 698-894 11  
  7  წყალტუბო 21   2 1 18 526-794 5  
  8  სამტრედია 21   1 2 18 559-790 4  

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 ყვარელი - ფოთი #4
#2 ქარიშხალა - სამტრედია #3
23 მაისი. ფინალი
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 7     7   0   0 260-208 14  
ქარიშხალა 7     6   0   1 283-218 12  
სამტრედია ^ 7     4   0   3 177-161 8  
ფოთი 7     4   0   3 163-147 8  
აჭარა 7     3   0   4 170-177 6  
პეგასი 7     2   0   5 206-224 4  
მამული 7     1   0   6 198-254 2  
წყალტუბო 7     1   0   6 134-202 2  

გოგონები 2002-03 [სრულად]
საბოლოო       გატ-გაშ  
ფოთი 24     22 1 1   447-299 45  
აჭარა 24     18 0 6   498-368 36  
ქარიშხალა 24     16 1 7   584-476 33  
სამტრედია 24     15 2 7   427-373 32  
ყვარელი 24     11 2 11   441-407 24  
პეგასი 24     11 2 11   434-400 24  
ბათუმი 24     4 1 19   292-437 9  
წყალტუბო 24     3 1 20   298-481 7  
მამული 24     3 0 21   349-545 4  

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დასრულდა
პეგასი
სამტრედია
აჭარა
BSB ბათუმი
ფინალური ოთხეული
11 მაისი. ნახევარფინალი
პეგასი 46-31 აჭარა
BSB ბათუმი 33-41 სამტრედია
12 მაისი
მესამე ადგილი
აჭარა 36-32 BSB ბათუმი
ფინალი
პეგასი 40-25 სამტრედია
მეორე ეტაპი

პირველი ეტაპი

გოგონები 2004-05 [დასრულდა]
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 12   12   0   0   168-58 24  
სამტრედია 12   11   0   1   131-70 22  
მამული 12   10   0   2   141-78 20  
ბათუმი 12   9   0   3   116-78 18  
პეგასი 12   7   0   5   139-103 14  
ტყიბული 12   7   0   5   99-85 14  
ქარიშხალა 12   6   0   6   102-99 12  
ფოთი 12   6   0   6   86-76 12  
გორი 12   3   0   9   67-130 6  
აჭარა 12   3   0   9   63-104 6  
წყალტუბო 12   2   0   10   34-82 4  
თელავი 12   2   0   10   67-159 4  
ახაშენი 12   0   0   12   5-96 0  

ჭაბუკები 2004-05
საერთო ტური. გლდანი
17 მაისი
წყალტუბო 10-7 ქარიშხალა
BSB ბათუმი 15-3 გორი
სენაკი 5-7 რუსთავი
სამტრედია 11-12 პეგასი
BSB ბათუმი 11-13 ქარიშხალა
სენაკი 13-4 გორი
წყალტუბო 9-15 პეგასი
სამტრედია 10-7 რუსთავი
18 მაისი
11:00 სენაკი - პეგასი
11:45 წყალტუბო - რუსთავი
12:30 სამტრედია - ქარიშხალა
13:15 BSB ბათუმი - პეგასი
14:00 სენაკი - ქარიშხალა
14:45 წყალტუბო - გორი
15:30 BSB ბათუმი - რუსთავი
16:15 სამტრედია - გორი
17 მაისი         გატ-გაშ    
აჭარა 7   7   0   0   140-47   14  
ფოთი 7   6   0   1   78-55   12  
ქუთაისი 7   5   0   2   77-55   10  
პეგასი 5   5   0   0   54-32   10  
ზუგდიდი 7   4   0   3   78-68   8  
ბათუმი 9   3   1   5   86-102   7  
სამტრედია 9   3   1   5   85-114   7  
ქარიშხალა 5   3   0   2   52-53   6  
რუსთავი 5   2   0   3   44-44   4  
წყალტუბო 9   2   0   7   83-104   4  
სენაკი 9   1   0   8   49-115   2  
გორი 5   0   0   5   24-61   0  

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
    საბოლოო                 გატ-გაშ      
    აზერსუ 20     18     0     2     672-441     36  
    აზერიოლი 20     18     0     2     722-438     36  
    ყარაბაღი 19     9     0     10     533-445     18  
    ოლიმპია 18     6     1     11     399-528     13  
    იდმან
19     5     1     13     493-648     11  
    განჯლარ
18     0     0     18     406-725     0  

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




Our partners: