News Calendar

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
National Championship. Women Top League 2015-16
28/04   Team
   MP  
   W  
   D  
   L  
GF:GA
Diff
Pts
1   Kvareli 15 14 0 1 300:140
+160
28
2   Pegasus 15 12 0 3 307:191
+116
24
3   Mamuli 15 9 0 6 313:271
+42
18
4   Tskaltubo 15 6 0 9 216:282
-66
12
5   Adjara *
15 2 0 13 73:205
-132
4
6   Poti* 15 2 0 13 72:192
-120 4

 

First Leg
 
Gldani. November 9
Kvareli 26-9 Poti
Pegasus 31-22 Tskaltubo
Gldani. November 10
Mamuli 37-19 Poti
Kvareli 31-13 Tskaltubo
Gldani. November 11
Mamuli 26-25 Pegasus
Poti 29-19 Tskaltubo
GldaniNovember 12
Mamuli 33-20 Tskaltubo
Pegasus 19-22 Kvareli
Gldani. November 13
Pegasus 20-15 Poti
Kvareli 37-20 Mamuli
Second Leg
 
Arena 2. April 1
Kvareli 19-24 Pegasus
Tskaltubo 21-28 Mamuli
Adjara 3-22 Kvareli
Arena 1April 2
Adjara 8-13 Tskaltubo
Pegasus 31-21 Mamuli
Kvareli 30-17 Tskaltubo
Adjara 10-20 Mamuli
Arena 1. April 3
Tskaltubo 20-29 Pegasus
Mamuli 13-22 Kvareli
Pegasus 22-7 Adjara
Third Leg
 
Arena 2. April 26
Pegasus 28-30 Kvareli
Mamuli 30-31 Tskaltubo
Kvareli 27-13 Adjara
Arena 2. April 27
Tskaltubo 15-10 Adjara
Mamuli 23-33 Pegasus
Tskaltubo 15-28 Kvareli
Mamuli 36-16 Adjara
Arena 2. April 28
Pegasus 25-10 Tskaltubo
Kvareli 36-26 Mamuli
Adjara 6-20 Pegasus

 

Every Game of the First Leg Adjara have Lost by 0-10
Every Game of the Second and Third Leg Poti have Lost by 0-10
საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 BSB ბათუმი - იმედი სტუ #4
#2 პეგასი - ქუთაისი #3
23 მაისი. ფინალი
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  BSB ბათუმი 21   19 0 2 910-607 38  
  2  პეგასი
21   18 0 3 829-611 36  
  3  ქუთაისი 21   16 0 5 881-615 32  
  4  იმედი სტუ 21   13 0 8 727-623 26  
  5  გორი 21   8 0 13 744-920 16  
  6  სპორტუნი 21   5 1 15 698-894 11  
  7  წყალტუბო 21   2 1 18 526-794 5  
  8  სამტრედია 21   1 2 18 559-790 4  

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 ყვარელი - ფოთი #4
#2 ქარიშხალა - სამტრედია #3
23 მაისი. ფინალი
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 7     7   0   0 260-208 14  
ქარიშხალა 7     6   0   1 283-218 12  
სამტრედია ^ 7     4   0   3 177-161 8  
ფოთი 7     4   0   3 163-147 8  
აჭარა 7     3   0   4 170-177 6  
პეგასი 7     2   0   5 206-224 4  
მამული 7     1   0   6 198-254 2  
წყალტუბო 7     1   0   6 134-202 2  

გოგონები 2002-03 [სრულად]
საბოლოო       გატ-გაშ  
ფოთი 24     22 1 1   447-299 45  
აჭარა 24     18 0 6   498-368 36  
ქარიშხალა 24     16 1 7   584-476 33  
სამტრედია 24     15 2 7   427-373 32  
ყვარელი 24     11 2 11   441-407 24  
პეგასი 24     11 2 11   434-400 24  
ბათუმი 24     4 1 19   292-437 9  
წყალტუბო 24     3 1 20   298-481 7  
მამული 24     3 0 21   349-545 4  

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დასრულდა
პეგასი
სამტრედია
აჭარა
BSB ბათუმი
ფინალური ოთხეული
11 მაისი. ნახევარფინალი
პეგასი 46-31 აჭარა
BSB ბათუმი 33-41 სამტრედია
12 მაისი
მესამე ადგილი
აჭარა 36-32 BSB ბათუმი
ფინალი
პეგასი 40-25 სამტრედია
მეორე ეტაპი

პირველი ეტაპი

გოგონები 2004-05 [დასრულდა]
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 12   12   0   0   168-58 24  
სამტრედია 12   11   0   1   131-70 22  
მამული 12   10   0   2   141-78 20  
ბათუმი 12   9   0   3   116-78 18  
პეგასი 12   7   0   5   139-103 14  
ტყიბული 12   7   0   5   99-85 14  
ქარიშხალა 12   6   0   6   102-99 12  
ფოთი 12   6   0   6   86-76 12  
გორი 12   3   0   9   67-130 6  
აჭარა 12   3   0   9   63-104 6  
წყალტუბო 12   2   0   10   34-82 4  
თელავი 12   2   0   10   67-159 4  
ახაშენი 12   0   0   12   5-96 0  

ჭაბუკები 2004-05
საერთო ტური. გლდანი
17 მაისი
წყალტუბო 10-7 ქარიშხალა
BSB ბათუმი 15-3 გორი
სენაკი 5-7 რუსთავი
სამტრედია 11-12 პეგასი
BSB ბათუმი 11-13 ქარიშხალა
სენაკი 13-4 გორი
წყალტუბო 9-15 პეგასი
სამტრედია 10-7 რუსთავი
18 მაისი
11:00 სენაკი - პეგასი
11:45 წყალტუბო - რუსთავი
12:30 სამტრედია - ქარიშხალა
13:15 BSB ბათუმი - პეგასი
14:00 სენაკი - ქარიშხალა
14:45 წყალტუბო - გორი
15:30 BSB ბათუმი - რუსთავი
16:15 სამტრედია - გორი
17 მაისი         გატ-გაშ    
აჭარა 7   7   0   0   140-47   14  
ფოთი 7   6   0   1   78-55   12  
ქუთაისი 7   5   0   2   77-55   10  
პეგასი 5   5   0   0   54-32   10  
ზუგდიდი 7   4   0   3   78-68   8  
ბათუმი 9   3   1   5   86-102   7  
სამტრედია 9   3   1   5   85-114   7  
ქარიშხალა 5   3   0   2   52-53   6  
რუსთავი 5   2   0   3   44-44   4  
წყალტუბო 9   2   0   7   83-104   4  
სენაკი 9   1   0   8   49-115   2  
გორი 5   0   0   5   24-61   0  

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
    საბოლოო                 გატ-გაშ      
    აზერსუ 20     18     0     2     672-441     36  
    აზერიოლი 20     18     0     2     722-438     36  
    ყარაბაღი 19     9     0     10     533-445     18  
    ოლიმპია 18     6     1     11     399-528     13  
    იდმან
19     5     1     13     493-648     11  
    განჯლარ
18     0     0     18     406-725     0  

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




Our partners: