News Calendar

March 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
ჭაბუკები 15-16წ. 2018-19 სეზონი
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
  10.03   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  2   აჭარა
6 5 1 0 172-131
+41
11
  1   სამტრედია 6 5 1 0 187-125
+62
11
  3   ბსბ ბათუმი 6 4 0 2 137-125
+12
8
  4   ფოთი
6 3 0 3 115-114
+1 6
  5   ქუთაისი 6 1 1 4 122-108 +14
3
  6   ხელვაჩაური 6 1 1 4 132-142 -10 3
  7   წყალტუბო
6 0 0 6 60-180 -120 0
პირველი წრე
მასპინძელი   სტუმარი თარიღი მსაჯები
I-V ტურები
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
წყალტუბო 
14-36   აჭარა
15.12.2018
ფოთი 
23-17   ხელვაჩაური
15.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
BSB ბათუმი 
20-19   ქუთაისი
15.12.2018  
სამტრედია 
33-33   აჭარა
15.12.2018  
         
ქ უ თ ა ი ს ი
ქუთაისი 
22-28   აჭარა
1.12.2018
ფოთი 
23-31   სამტრედია
1.12.2018
ხელვაჩაური 
21-21   ქუთაისი
1.12.2018  
წყალტუბო 
16-20   BSB ბათუმი
1.12.2018  
         
ზ ე ს ტ ა ფ ო ნ ი
ხელვაჩაური 
23-28   აჭარა
17.11.2018  
ფოთი 
27-9   წყალტუბო
17.11.2018
სამტრედია 
29-20   BSB ბათუმი
17.11.2018  
ქუთაისი 
11-14   ფოთი
17.11.2018  
         
ტ ყ ი ბ უ ლ ი
სამტრედია 
22-18   ქუთაისი
3.11.2018  
ფოთი 
13-24   BSB ბათუმი
3.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
სამტრედია 
36-13   წყალტუბო
3.11.2018  
ხელვაჩაური 
23-29   BSB ბათუმი
3.11.2018  
         
ს ე ნ ა კ ი
ხელვაჩაური 
30-5   წყალტუბო
20.10.2018
ფოთი 
15-22   აჭარა
20.10.2018
ქუთაისი 
31-3   წყალტუბო 20.10.2018
სამტრედია 
36-18   ხელვაჩაური
20.10.2018
BSB ბათუმი 
24-25   აჭარა
20.10.2018

 

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
  16.12   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
1   პეგასი 7 7 0 0 179-63 +116
14
2   ყვარელი
7 6 0 1 155-72 +83
12
3   რუსთავი
7 5 0 2 175-176 -1
10
4   ქარიშხალა
7 4 0 3 151-147 +4 8
5   გორი 7 3 0 4 116-137 -21
6
6   ქარელი
7 2 0 5 126-156 -30 4
7   ლაგოდეხი
7 1 0 6 65-137 -72 2
8   თელავი
7 0 0 7 93-172 -79 0
პირველი წრე
მასპინძელი   სტუმარი თარიღი მსაჯები
I-V ტურები
ა რ ე ნ ა   2
ქარიშხალა 
34-25   ქარელი
16.12.2018
პეგასი 
39-13   რუსთავი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ყვარელი 
22-9   გორი
16.12.2018 ჭკუასელი, არაბულ
თელავი 
0-10   ლაგოდეხი
16.12.2018  
გორი 
13-23   პეგასი
16.12.2018  
         
ა რ ე ნ ა   2
თელავი 
16-28   რუსთავი 2.12.2018
ყვარელი 
21-8   ქარელი
2.12.2018
ქარიშხალა 
23-11   ლაგოდეხი
2.12.2018  
გორი 
22-19   თელავი 2.12.2018  
ყვარელი 
31-6   ლაგოდეხი 2.12.2018  
         
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 
33-20   თელავი
18.11.2018  
ქარიშხალა 
21-13   გორი 18.11.2018
ყვარელი 
28-17 რუსთავი 18.11.2018  
ქარიშხალა 
29-21   თელავი
18.11.2018  
გორი 
24-18   ლაგოდეხი
18.11.2018  
პეგასი 
17-12   ყვარელი
18.11.2018  
         
ა რ ე ნ ა   2
ქარელი 
15-18   გორი
4.11.2018  
ქარიშხალა 
7-20  ყვარელი 4.11.2018 ჭკუასელი, არაბულ
ქარელი 
2-28   პეგასი
4.11.2018  
ლაგოდეხი 
20-39   რუსთავი
4.11.2018  
თელავი 
9-29   პეგასი
4.11.2018  
რუსთავი 
24-23   ქარიშხალა
4.11.2018  
         
ა რ ე ნ ა   2
პეგასი 
33-14   ქარიშხალა 21.10.2018
რუსთავი 
19-17   გორი
21.10.2018
ქარელი 
10-0   ლაგოდეხი
21.10.2018
ყვარელი 
21-8   თელავი
21.10.2018
ლაგოდეხი 
0-10   პეგასი
21.10.2018
ქარელი 
33-35   რუსთავი
21.10.2018

 

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

ზესტაფონის სპორტის სასახლე
მესამე წრე. დასავლეთი
11 მარტი
BSB ბათუმი 36-26 წყალტუბო
ქუთაისი 49-25 სამტრედია
12 მარტი
სამტრედია 23-51 BSB ბათუმი
წყალტუბო 25-50 ქუთაისი
13 მარტი
წყალტუბო 20-14 სამტრედია
BSB ბათუმი 33-32 ქუთაისი
თბილისის სპორტის სასახლე
მესამე წრე. აღმოსავლეთი
14 მარტი
პეგასი 40-33 სპორტუნი
იმედი სტუ თელავი 48-34 გორი
15 მარტი
სპორტუნი 27-46 იმედი სტუ თელავი
გორი 29-46 პეგასი
16 მარტი
იმედი სტუ თელავი 29-33 პეგასი
გორი 38-37 სპორტუნი
16 მარ.
გატ-გაშ  
BSB ბათუმი 17 16 0 1 720-470 32  
პეგასი
17 14 0 3 693-510 28  
ქუთაისი 17 13 0 4 707-493 26  
იმედი სტუ 17 11 0 6 604-511 22  
გორი 17 6 0 11 602-727 12  
სპორტუნი 17 3 1 13 584-739 7  
წყალტუბო 17 2 1 14 419-653 5  
სამტრედია 17 1 2 14 449-639 4  
მესამე წრე, საერთო. 1-4 აპრილი ფინალური ოთხეული. 14-15 მაისი

1 დეკ. გატ-გაშ
ყვარელი 3 3 0 0 129-102 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 126-113 4
ფოთი 3 2 0 1 61-50 4
სამტრედია 3 2 0 1 55-48 4
აჭარა 3 2 0 1 54-47 4
პეგასი 3 1 0 2 112-128 2
წყალტუბო 3 0 0 3 45-70 0
მამული 3 0 0 3 108-139 0
გაგრძელდება 2019 წელს

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
   24 თებ. გატ-გაშ
  აზერსუ 15 14 0 1 534-310 28
  აზერიოლი 15 13 0 2 497-316 26
  ყარაბაღი 12 7 0 5 376-292 14
  ოლიმპია თბ. 14 3 1 10 322-482 7
  იდმან აკადემ. 14 3 1 10 348-485 7
  განჯლარ ბირ. 12 0 0 12 269-461 0

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო
        გატ-გაშ    
აჭარა 12   9   2   1   357-284   20  
სამტრედია 12   9   1   2   345-234   19  
BSB ბათუმი 12   8   1   3   298-270   17  
ფოთი 12   6   1   5   262-238   13  
ქუთაისი 12   3   3   6   259-235   9  
ხელვაჩაური 12   2   2   8   268-317   6  
წყალტუბო 12   0   0   12   160-371   0  

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო         გატ-გაშ    
პეგასი 14   14   0   0   332-112   28  
ყვარელი 14   12   0   2   294-166   24  
ქარიშხალა 14   9   0   5   284-253   18  
რუსთავი 14   8   0   6   322-310   16  
ქარელი 14   6   0   8   271-299   12  
გორი 14   4   0   10   164-244   8  
თელავი 14   2   0   12   201-342   4  
ლაგოდეხი 14   1   0   13   65-207   2  

ჭაბუკები 2004-05
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
16 დეკ. გატ-გაშ
აჭარა 7 7 0 0 140-47 14
ფოთი 7 6 0 1 78-55 12
ქუთაისი 7 5 0 2 77-55 10
ზუგდიდი 7 4 0 3 78-68 8
ბათუმი 7 2 1 4 60-86 5
სამტრედია 7 2 1 4 64-95 5
წყალტუბო 7 1 0 6 64-82 2
სენაკი 7 0 0 7 31-104 0
ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
15 დეკ. გატ-გაშ
პეგასი 3 3 0 0 27-12 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 32-32 4
რუსთავი 3 1 0 2 30-29 2
გორი 3 0 0 3 17-33 0
განახლდება 2019 წელს

გოგონები 2002-03
საერთო ტური. არენა 2
27 მარტი
11:00 ბათუმი - ქარიშხალა
12:00 პეგასი - ფოთი
26 მარტი
ყვარელი 16-10 ბათუმი
პეგასი 13-18 აჭარა
მამული 14-18 ფოთი
სამტრედია 25-24 ქარიშხალა
25 მარტი
აჭარა 19-15 ყვარელი
პეგასი 17-11 წყალტუბო
ქარიშხალა 13-17 ფოთი
წყალტუბო 14-30 ყვარელი
მამული 15-10 ბათუმი
24 მარტი
წყალტუბო 20-14 მამული
პეგასი 17-17 სამტრედია
ფოთი 23-13 ყვარელი
სამტრედია 24-10 მამული
ქარიშხალა 23-25 აჭარა
23 მარტი
აჭარა 32-15 მამული
ყვარელი 18-12 სამტრედია
ქარიშხალა 29-15 წყალტუბო
BSB ბათუმი 11-23 პეგასი
26 მარ. გატ-გაშ
ფოთი 17 16 1 0 317-211 33
აჭარა 18 16 0 2 392-256 32
ქარიშხალა 18 11 1 6 437-368 23
სამტრედია 18 10 2 6 313-269 22
ყვარელი 19 10 2 7 359-315 22
პეგასი 18 7 2 8 332-318 16
ბათუმი 17 3 1 13 202-293 7
წყალტუბო 18 2 1 15 216-373 5
მამული 19 1 0 18 291-456 2
საერთო ტური. 4-8 მაისი, თბილისი

გოგონები 2004-05
5 მარ. გატ-გაშ  
ყვარელი 5 5 0 0 82-23 10  
სამტრედია 5 5 0 0 46-25 10  
მამული 6 5 0 1 78-39 10  
პეგასი 6 4 0 2 75-44 8  
ბათუმი 5 4 0 1 39-24 8  
ტყიბული 5 3 0 2 36-26 6  
ფოთი 5 2 0 3 30-27 4  
ქარიშხალა 5 2 0 3 46-55 4  
თელავი 6 2 0 4 38-78 4  
აჭარა 5 1 0 4 21-40 2  
წყალტუბო 5 0 0 5 0-30 0  
ახაშენი 3 0 0 3 5-42 0  
გორი 5 0 0 5 24-67 0  
საერთო ტური: 23-26 აპრილი. თბილისი
2 მარტი. არენა 2
ქარიშხალა 7-11 პეგასი
თელავი 1-17 მამული
ახაშენი 2-15 პეგასი
გორი 6-9 ქარიშხალა
ახაშენი 1-13 მამული
გორი 3-5 თელავი
ყვარელი 15-5 ქარიშხალა
თელავი 14-2 ახაშენი
 მამული 21-6 გორი
3 მარტი. სენაკი
ბათუმი 10-5 აჭარა
ტყიბული 6-0 წყალტუბო
ფოთი 7-8 სამტრედია
წყალტუბო 0-6 ბათუმი
სამტრედია 12-7 აჭარა
ბათუმი 8-7 ტყიბული
აჭარა 1-9 ფოთი

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




Our partners: