News Calendar

March 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2018-19 სეზონი
15.03   გუნდი
  თ  
  მ  
  ფ  
  წ  
გატ-გაშ
სხვ
ქულა
  1   BSB ბათუმი 17       16       0       1       720-470       +250
      32  
  2   პეგასი
16       13       0       3       660-481       +179
      26  
  3   ქუთაისი 17       13       0       4       707-493       +214
      26  
  4   იმედი სტუ თელავი
16       11       0       5       575-478       +97       22  
  5   გორი 16       5       0       11       564-690       -126
      10  
  6   სპორტუნი 16       3       1       12       511-701       -190       7  
  7   წყალტუბო 17       2       1       14       419-653       -234
      5  
  8   სამტრედია 17  
    1       2       14       449-639       -190       4  
მესამე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
დასავლეთი. ზესტაფონის სპორტის სასახლე
BSB ბათუმი  
33-32   ქუთაისი
13.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
20-14   სამტრედია
13.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
25-50   ქუთაისი
12.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
23-51   BSB ბათუმი
12.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
49-25   სამტრედია
11.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
BSB ბათუმი  
36-26   წყალტუბო
11.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
მეორე წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. თბილისის სპორტის სასახლე
სპორტუნი  
33-33   სამტრედია
01.03.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
პეგასი  
35-28   ქუთაისი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
გორი  
41-34   წყალტუბო
01.03.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
23-32   BSB ბათუმი
01.03.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
BSB ბათუმი  
54-32   სპორტუნი
28.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-58   ქუთაისი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-20   სამტრედია
28.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
24-36   პეგასი
28.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
31-36   ქუთაისი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ ვიდეო
წყალტუბო  
29-26   სპორტუნი
27.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
32-29   პეგასი
27.02.2019 ბუცკევიჩ ბუცკევიჩ
ვიდეო
სამტრედია  
33-38   გორი
27.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
30-50   BSB ბათუმი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
წყალტუბო  
24-39   იმედი სტუ თელავი
26.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
სპორტუნი  
30-60   ქუთაისი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სამტრედია  
29-39   პეგასი
26.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
აღმოსავლეთი. თბილისის სპორტის სასახლე
პეგასი  33-30   იმედი სტუ თელავი 07.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  40-39   გორი 07.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი   53-39    გორი 06.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
53-33   სპორტუნი
06.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სპორტუნი  
36-51   პეგასი
05.02.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
33-39   იმედი სტუ თელავი 05.02.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე
ქუთაისი  34-29   BSB ბათუმი 31.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  26-26   წყალტუბო 31.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  30-29   წყალტუბო 30.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
35-28   სამტრედია
30.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია 
26-41   ქუთაისი
29.01.2019 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
წყალტუბო  
26-51   BSB ბათუმი 29.01.2019 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პირველი წრე
მასპინძელი სტუმარი თარიღი მსაჯები  
საერთო ტური. ახალი სპორტის სასახლე. თბილისი
სამტრედია  
34-38   სპორტუნი
13.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
17-51   გორი
13.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
30-28   პეგასი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
BSB ბათუმ  
32-20   იმედი სტუ თელავი
13.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
           
სპორტუნი  
23-55   BSB ბათუმი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
54-28   გორი
12.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
სამტრედია  
24-37   იმედი სტუ თელავი
12.12.2018 როჟკოვ ნოვიკო ვიდეო
პეგასი  
49-26   წყალტუბო
12.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
           
ქუთაისი  
32-35   იმედი სტუ თელავი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ ვიდეო
სპორტუნი  
38-29   წყალტუბო
11.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-40   BSB ბათუმი
11.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
გორი  
33-29   სამტრედია
11.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
56-28   გორი
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
43-21   წყალტუბო
10.12.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
ქუთაისი  
54-26   სპორტუნი
10.12.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
პეგასი  
50-22   სამტრედია
10.12.2018 როჟკოვ ნოვიკოვ
ვიდეო
აღმოსავლეთი. არენა 2. თბილისი
იმედი სტუ თელავი  
41-33   გორი
19.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი
ვიდეო
პეგასი  
43-31   სპორტუნი
19.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი
ვიდეო
სპორტუნი  
26-33   იმედი სტუ თელავი
20.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
გორი   26-53   პეგასი 20.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო
გორი  
49-39   სპორტუნი 21.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო
იმედი სტუ თელავი  
26-38   პეგასი
21.11.2018  
           
დასავლეთი. ქუთაისის სპორტის სასახლე 
BSB ბათუმი  
48-20   წყალტუბო 25.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 * 2
ქუთაისი  
41-27   სამტრედია
25.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
სამტრედია  
28-52   BSB ბათუმი
26.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
18-47   ქუთაისი
26.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
წყალტუბო  
25-38   სამტრედია
27.11.2018 კევლიშვილი კევლიშვილი ვიდეო 1 2
BSB ბათუმი  
34-31   ქუთაისი 27.11.2018 ჭკუასელი გველესიანი ვიდეო 1 2

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

ზესტაფონის სპორტის სასახლე
მესამე წრე. დასავლეთი
11 მარტი
BSB ბათუმი 36-26 წყალტუბო
ქუთაისი 49-25 სამტრედია
12 მარტი
სამტრედია 23-51 BSB ბათუმი
წყალტუბო 25-50 ქუთაისი
13 მარტი
წყალტუბო 20-14 სამტრედია
BSB ბათუმი 33-32 ქუთაისი
თბილისის სპორტის სასახლე
მესამე წრე. აღმოსავლეთი
14 მარტი
პეგასი 40-33 სპორტუნი
იმედი სტუ თელავი 48-34 გორი
15 მარტი
სპორტუნი 27-46 იმედი სტუ თელავი
გორი 29-46 პეგასი
16 მარტი
იმედი სტუ თელავი 29-33 პეგასი
გორი 38-37 სპორტუნი
16 მარ.
გატ-გაშ  
BSB ბათუმი 17 16 0 1 720-470 32  
პეგასი
17 14 0 3 693-510 28  
ქუთაისი 17 13 0 4 707-493 26  
იმედი სტუ 17 11 0 6 604-511 22  
გორი 17 6 0 11 602-727 12  
სპორტუნი 17 3 1 13 584-739 7  
წყალტუბო 17 2 1 14 419-653 5  
სამტრედია 17 1 2 14 449-639 4  
მესამე წრე, საერთო. 1-4 აპრილი ფინალური ოთხეული. 14-15 მაისი

1 დეკ. გატ-გაშ
ყვარელი 3 3 0 0 129-102 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 126-113 4
ფოთი 3 2 0 1 61-50 4
სამტრედია 3 2 0 1 55-48 4
აჭარა 3 2 0 1 54-47 4
პეგასი 3 1 0 2 112-128 2
წყალტუბო 3 0 0 3 45-70 0
მამული 3 0 0 3 108-139 0
გაგრძელდება 2019 წელს

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
   24 თებ. გატ-გაშ
  აზერსუ 15 14 0 1 534-310 28
  აზერიოლი 15 13 0 2 497-316 26
  ყარაბაღი 12 7 0 5 376-292 14
  ოლიმპია თბ. 14 3 1 10 322-482 7
  იდმან აკადემ. 14 3 1 10 348-485 7
  განჯლარ ბირ. 12 0 0 12 269-461 0

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო
        გატ-გაშ    
აჭარა 12   9   2   1   357-284   20  
სამტრედია 12   9   1   2   345-234   19  
BSB ბათუმი 12   8   1   3   298-270   17  
ფოთი 12   6   1   5   262-238   13  
ქუთაისი 12   3   3   6   259-235   9  
ხელვაჩაური 12   2   2   8   268-317   6  
წყალტუბო 12   0   0   12   160-371   0  

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო         გატ-გაშ    
პეგასი 14   14   0   0   332-112   28  
ყვარელი 14   12   0   2   294-166   24  
ქარიშხალა 14   9   0   5   284-253   18  
რუსთავი 14   8   0   6   322-310   16  
ქარელი 14   6   0   8   271-299   12  
გორი 14   4   0   10   164-244   8  
თელავი 14   2   0   12   201-342   4  
ლაგოდეხი 14   1   0   13   65-207   2  

ჭაბუკები 2004-05
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
16 დეკ. გატ-გაშ
აჭარა 7 7 0 0 140-47 14
ფოთი 7 6 0 1 78-55 12
ქუთაისი 7 5 0 2 77-55 10
ზუგდიდი 7 4 0 3 78-68 8
ბათუმი 7 2 1 4 60-86 5
სამტრედია 7 2 1 4 64-95 5
წყალტუბო 7 1 0 6 64-82 2
სენაკი 7 0 0 7 31-104 0
ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
15 დეკ. გატ-გაშ
პეგასი 3 3 0 0 27-12 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 32-32 4
რუსთავი 3 1 0 2 30-29 2
გორი 3 0 0 3 17-33 0
განახლდება 2019 წელს

გოგონები 2002-03
საერთო ტური. არენა 2
27 მარტი
11:00 ბათუმი - ქარიშხალა
12:00 პეგასი - ფოთი
26 მარტი
ყვარელი 16-10 ბათუმი
პეგასი 13-18 აჭარა
მამული 14-18 ფოთი
სამტრედია 25-24 ქარიშხალა
25 მარტი
აჭარა 19-15 ყვარელი
პეგასი 17-11 წყალტუბო
ქარიშხალა 13-17 ფოთი
წყალტუბო 14-30 ყვარელი
მამული 15-10 ბათუმი
24 მარტი
წყალტუბო 20-14 მამული
პეგასი 17-17 სამტრედია
ფოთი 23-13 ყვარელი
სამტრედია 24-10 მამული
ქარიშხალა 23-25 აჭარა
23 მარტი
აჭარა 32-15 მამული
ყვარელი 18-12 სამტრედია
ქარიშხალა 29-15 წყალტუბო
BSB ბათუმი 11-23 პეგასი
26 მარ. გატ-გაშ
ფოთი 17 16 1 0 317-211 33
აჭარა 18 16 0 2 392-256 32
ქარიშხალა 18 11 1 6 437-368 23
სამტრედია 18 10 2 6 313-269 22
ყვარელი 19 10 2 7 359-315 22
პეგასი 18 7 2 8 332-318 16
ბათუმი 17 3 1 13 202-293 7
წყალტუბო 18 2 1 15 216-373 5
მამული 19 1 0 18 291-456 2
საერთო ტური. 4-8 მაისი, თბილისი

გოგონები 2004-05
5 მარ. გატ-გაშ  
ყვარელი 5 5 0 0 82-23 10  
სამტრედია 5 5 0 0 46-25 10  
მამული 6 5 0 1 78-39 10  
პეგასი 6 4 0 2 75-44 8  
ბათუმი 5 4 0 1 39-24 8  
ტყიბული 5 3 0 2 36-26 6  
ფოთი 5 2 0 3 30-27 4  
ქარიშხალა 5 2 0 3 46-55 4  
თელავი 6 2 0 4 38-78 4  
აჭარა 5 1 0 4 21-40 2  
წყალტუბო 5 0 0 5 0-30 0  
ახაშენი 3 0 0 3 5-42 0  
გორი 5 0 0 5 24-67 0  
საერთო ტური: 23-26 აპრილი. თბილისი
2 მარტი. არენა 2
ქარიშხალა 7-11 პეგასი
თელავი 1-17 მამული
ახაშენი 2-15 პეგასი
გორი 6-9 ქარიშხალა
ახაშენი 1-13 მამული
გორი 3-5 თელავი
ყვარელი 15-5 ქარიშხალა
თელავი 14-2 ახაშენი
 მამული 21-6 გორი
3 მარტი. სენაკი
ბათუმი 10-5 აჭარა
ტყიბული 6-0 წყალტუბო
ფოთი 7-8 სამტრედია
წყალტუბო 0-6 ბათუმი
სამტრედია 12-7 აჭარა
ბათუმი 8-7 ტყიბული
აჭარა 1-9 ფოთი

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




Our partners: