facebook

 

Chenel
2017 MEN'S YOUTH WORLD CHAMPIONSHIP U19
logo-shmogo
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
Kutaisi Sport Palace
November 8-13

2016 Men's Europian
Championship U18

Me2

Beach Handball
Europe's Championship U16
BEACH 1

2016 European Open
Women U18
Getenburg

2016 Men's Europian
Championship 20
Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 IHF/EHF
Women's Trophy

Me4

STU საქართველოს ტექნიკური უნივერსტეტი
>>> განაცხადი

STU

Kekelidze orj
ირაკლი კეკელიძე
1972, მთავარი მწვრთნელი
ბექა ორჯონიკიძე
1972, მწვრთნელი
1 16 sixar
ავთო მღებრიშვილი
GK, 15.02.1997, 184
გიგა ტორონჯაძე
GK, 07.02.1989, 192
ლაშა სიხარულიძე
GK, 23.09.1979, 191
4 7 8
ირაკლი ჩაკვეტაძე
P, 25.09.1993, 195
თემურ ორჯონიკიძე
LB, 07.07.1996, 197
ენრიკე ბაზანოვი
CB, 22.06.1999, 176
9 11 14
იოსებ სამიტაშვილი
RW, 13.04.1994, 183
ზაალ ზაალიშვილი
RW, 03.06.1998, 175
ნიკოლოზ ჯორბენაძე
LW, 24.02.1988, 178
19 20 88
ჯავიდ აბდულაევი
LW, 01.01.1997, 173
მამია კობახიძე
RB, 31.07.1980, 198
ლევან ოსიყმაშვილი
CB, 28.12.1981, 183
26 31 35avs
შალვა სტურუა
LB, 03.08.1994, 187
ოთარ ამირანაშვილი
RW, 27.09.1987, 195
სერგო აგაჯანოვი
LW, 22.05.1999, 160
38 39 5
მათე მიჩილაშვილი
CB, 04.07.1998, 176
მეთოდე ჭელიძე
CB, 09.02.1992, 180
ერეკლე არსენიშვილი
P, 18.10.1998, 193
საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19
გოგონები 2002-03
14 ოქტ.         გატ-გაშ    
ფოთი 4   4   0   0   75-48   8  
აჭარა 4   3   0   1   84-53   6  
ყვარელი 3   2   1   0   49-33   5  
ქარიშხალა 3   2   1   0   70-60   5  
სამტრედია 4   2   0   2   64-61   4  
პეგასი 3   1   0   2   52-49   2  
წყალტუბო 4   0   1   3   44-73   1  
ბათუმი 4   0   1   3   35-67   1  
მამული 3   0   0   3   44-73   0  
გაგრძელდება 26-27 ოქტომბერს
29 სექტემბერი, არენა 2
ქარიშხალა 30-21 მამული
ყვარელი 11-8 პეგასი
მამული 4-17 ყვარელი
 
30 სექტემბერი, სენაკი
აჭარა 29-12 წყალტუბო
სამტრედია 23-6 ბსბ ბათუმი
წყალტუბო 10-16 ფოთი
ბსბ ბათუმი 8-16 აჭარა
ფოთი 22-13 სამტრედია
 
13 ოქტომბერი, არენა 2
პეგასი 18-19 ქარიშხალა
პეგასი 26-19 მამული
ქარიშხალა 21-21 ყვარელი
 
14 ოქტომბერი, სენაკი
წყალტუბო 12-12 ბსბ ბათუმი
სამტრედია 12-23 აჭარა
ფოთი 16-9 ბსბ ბათუმი
სამტრედია 16-10 წყალტუბო
აჭარა 16-21 ფოთი
საქართველოს თასი
2018
25-27 სექტემბერი. არენა 2
25 სექტემბერი. 1/4 ფინალი
გორი 19-49 BSB ბათუმი
იმედი სტუ თელავი 41-13 ფოთი
 სპორტუნი 43-34 სამტრედია
ქუთაისი 31-38 პეგასი
 
26 სექტემბერი. 1/2 ფინალი
BSB ბათუმი 28-21 იმედი სტუ თელავი
სპორტუნი 16-39 პეგასი
 
27 სექტემბერი. ფინალი
BSB ბათუმი 29-30 პეგასი
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
საერთაშორისო ტურნირი
თბილისის სპორტის სასახლე
ge it fi
დავიკავეთ პირველი ადგილი!





Our partners: