სიახლეების კალენდარი

აპრილი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2017-18 სეზონი
  20.04   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   BSB ბათუმი  21       17       3       1       801-590       +211
      37  
  2   ქუთაისი 21       17       1       3       792-629       +163
      35  
  3   იმედი თელავი 21       16       1       4       713-603       +110       33  
  4   პეგასი
21       12       1       8       767-698       +69
      25  
  5   გორი 21       10       0       11       725-794       -69
      20  
  6   სტუ ქარიშხალა 21       5       0       16       660-717       -57       10  
  7   წყალტუბო 21       2       0       19       614-807       -193       4  
  8   სამტრედია 21       2       0       19       555-789       -234
      4  
პირველი წრე
მასპინძელი   სტუმარი თარიღი მსაჯები  
I-IV ტურები. არენა 2. თბილისი
BSB ბათუმი  
41-37   პეგასი 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
იმედი თელავი  
43-26   სამტრედია 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბულ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
41-26   წყალტუბო 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
44-35   გორი 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
35-28   სტუ ქარიშხალა
28.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
სამტრედია  
22-33   გორი 28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
24-20   ქუთაისი 28.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
პეგასი  
42-27   წყალტუბო
28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
25-38   ქუთაისი
29.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
პეგასი  
37-21   სამტრედია 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
14-28   BSB ბათუმი 29.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
წყალტუბო  
36-41   გორი 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
გორი  
29-45   BSB ბათუმი
30.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
სამტრედია  
22-33   სტუ ქარიშხალა 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
წყალტუბო  
32-40   იმედი თელავი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
პეგასი  
35-44   ქუთაისი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
V-VII ტურები. აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი) & დასავლეთი (ქუთაისის სპორტის სასახლე)
იმედი თელავი  
34-32   პეგასი 12.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
27-31   გორი 12.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
გორი  
33-39   იმედი თელავი
13.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-30   სტუ ქარიშხალა 13.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
პეგასი  
42-31   გორი 14.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-28   სტუ ქარიშხალა 14.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
50-30   სამტრედია 20.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
42-28   წყალტუბო
20.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
წყალტუბო  
34-45   BSB ბათუმი
21.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
38-18   სამტრედია 21.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
სამტრედია  
31-34   წყალტუბო 22.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
25-25   ქუთაისი 22.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
მეორე წრე
VIII-X ტური. დასავლეთი (ზესტაფონი) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
BSB ბათუმი  
39-25   სამტრედია 14.02.2018   ვიდეო
ქუთაისი  
41-27   წყალტუბო
14.02.2018    
         
წყალტუბო  
24-39   BSB ბათუმი
15.02.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი   ვიდეო
სამტრედია  
29-39   ქუთაისი 15.02.2018    
         
სამტრედია  
29-31   წყალტუბო 16.02.2018    
BSB ბათუმი  
29-27   ქუთაისი 16.02.2018 ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
29-32   გორი 21.02.2018    
იმედი თელავი  
35-31   პეგასი 21.02.2018   ვიდეო
         
გორი  
28-41   იმედი თელავი
22.02.2018    
პეგასი  
38-36   სტუ ქარიშხალა 22.02.2018   ვიდეო
         
იმედი თელავი  
30-20   სტუ ქარიშხალა
23.02.2018    
პეგასი  
42-40   გორი 23.02.2018   ვიდეო
           
BSB ბათუმი   50-43   პეგასი 6.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი 40-21 სამტრედია 6.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 36-23 წყალტუბო 6.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 48-33 გორი 6.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
         
BSB ბათუმი  
29-27   სტუ ქარიშხალა 7.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სამტრედია  
23-42   გორი 7.03.2018  ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი  
36-32   ქუთაისი 7.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
პეგასი  
33-26   წყალტუბო 7.03.2018  
         
გორი  
27-49   BSB ბათუმი 8.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
წყალტუბო  
25-37   იმედი თელავი 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
31-35   ქუთაისი 8.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
სამტრედია  
30-40   სტუ ქარიშხალა 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
33-41   ქუთაისი 9.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
 42-31   სამტრედია 9.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-29   BSB ბათუმი 9.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ
ტაიმი 1 2
წყალტუბო  
37-40   გორი 9.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი
ვიდეო
მესამე წრე
XV-XVII ტური. დასავლეთი (ტყიბულის სპორტის სასახლე) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
სამტრედია  
24-36   BSB ბათუმი
21.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
23-40   ქუთაისი
21.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
       
BSB ბათუმი  
37-25   წყალტუბო
22.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
43-32   სამტრედია
22.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
წყალტუბო  
29-30   სამტრედია
23.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-25   BSB ბათუმი
23.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
         
პეგასი  
25-41   იმედი თელავი
27.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-30   სტუ ქარიშხალა
27.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
იმედი თელავი  
29-31   გორი
28.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
32-40   პეგასი 28.03.2018 კევლიშვილი, გველესიანი ვიდეო
         
გორი  
30-34   პეგასი
29.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 
33-45   იმედი თელავი
29.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
           
პეგასი   29-29   BSB ბათუმი 17.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
სამტრედია  
28-40   იმედი თელავი 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
35-38
  სტუ ქარიშხალა 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
გორი  
35-43   ქუთაისი 17.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
32-48   BSB ბათუმი 18.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
გორი  
42-38
  სამტრედია 18.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
36-23   იმედი თელავი
18.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
წყალტუბო   24-38   პეგასი
18.04.2018  ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
           
BSB ბათუმი   60-38   გორი
19.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
იმედი თელავი  
47-32   წყალტუბო
19.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი   45-44   პეგასი
19.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
 29-30   სამტრედია
19.04.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი
 ვიდეო
           
ქუთაისი  
 45-39   სტუ ქარიშხალა
20.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სამტრედია    16-35   პეგასი
20.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი   ვიდეო
BSB ბათუმი  
33-17
  იმედი თელავი
20.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
გორი  
40-36   წყალტუბო
20.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ   ვიდეო

 

ფინალური ოთხეული. 4-5 მაისი. სპორტის სასახლე. თბილისი
#1 BSB ბათუმი  
20-18
  პეგასი #4
4.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
#2 ქუთაისი   31-24   იმედი თელავი #3 4.05.2018 ტუროცი, ნად (უკრ)
ვიდეო
        კევლიშვილიკევლიშვილი
 
  III        
პეგასი  
24-25   იმედი თელავი
5.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ ვიდეო
           
  ფინალი        
BSB ბათუმი  
31-30
  ქუთაისი
5.05.2018 ტუროცი, ნად
ვიდეო

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 BSB ბათუმი - იმედი სტუ #4
#2 პეგასი - ქუთაისი #3
23 მაისი. ფინალი
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  BSB ბათუმი 21   19 0 2 910-607 38  
  2  პეგასი
21   18 0 3 829-611 36  
  3  ქუთაისი 21   16 0 5 881-615 32  
  4  იმედი სტუ 21   13 0 8 727-623 26  
  5  გორი 21   8 0 13 744-920 16  
  6  სპორტუნი 21   5 1 15 698-894 11  
  7  წყალტუბო 21   2 1 18 526-794 5  
  8  სამტრედია 21   1 2 18 559-790 4  

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 ყვარელი - ფოთი #4
#2 ქარიშხალა - სამტრედია #3
23 მაისი. ფინალი
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 7     7   0   0 260-208 14  
ქარიშხალა 7     6   0   1 283-218 12  
სამტრედია ^ 7     4   0   3 177-161 8  
ფოთი 7     4   0   3 163-147 8  
აჭარა 7     3   0   4 170-177 6  
პეგასი 7     2   0   4 206-224 4  
მამული 7     1   0   6 198-254 2  
წყალტუბო 7     1   0   6 134-202 2  

გოგონები 2002-03
6 აპრილი. სენაკი
ფოთი 17-12 აჭარა
ბათუმი 12-14 წყალტუბო
აჭარა 19-20 სამტრედია
ბათუმი 9-23 ფოთი
წყალტუბო 12-13 სამტრედია
6 აპრ. გატ-გაშ
ფოთი 20 18 1 1 368-244 37
აჭარა 20 16 0 4 423-293 32
სამტრედია 20 12 2 6 346-300 26
ქარიშხალა 19 12 1 6 460-380 25
ყვარელი 19 10 2 7 359-315 22
პეგასი 19 8 2 9 344-329 18
ბათუმი 20 3 1 16 235-353 7
წყალტუბო 20 3 1 16 242-398 7
მამული 19 1 0 18 291-456 2
საერთო ტური. 4-8 მაისი. თბილისი

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო
        გატ-გაშ    
აჭარა 12   9   2   1   357-284   20  
სამტრედია 12   9   1   2   345-234   19  
BSB ბათუმი 12   8   1   3   298-270   17  
ფოთი 12   6   1   5   262-238   13  
ქუთაისი 12   3   3   6   259-235   9  
ხელვაჩაური 12   2   2   8   268-317   6  
წყალტუბო 12   0   0   12   160-371   0  

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო         გატ-გაშ    
პეგასი 14   14   0   0   332-112   28  
ყვარელი 14   12   0   2   294-166   24  
ქარიშხალა 14   9   0   5   284-253   18  
რუსთავი 14   8   0   6   322-310   16  
ქარელი 14   6   0   8   271-299   12  
გორი 14   4   0   10   164-244   8  
თელავი 14   2   0   12   201-342   4  
ლაგოდეხი 14   1   0   13   65-207   2  

გოგონები 2004-05
5 მარ.         გატ-გაშ  
ყვარელი 5   5   0   0   82-23 10  
სამტრედია 5   5   0   0   46-25 10  
მამული 6   5   0   1   78-39 10  
პეგასი 6   4   0   2   75-44 8  
ბათუმი 5   4   0   1   39-24 8  
ტყიბული 5   3   0   2   36-26 6  
ფოთი 5   2   0   3   30-27 4  
ქარიშხალა 5   2   0   3   46-55 4  
თელავი 6   2   0   4   38-78 4  
აჭარა 5   1   0   4   21-40 2  
წყალტუბო 5   0   0   5   0-30 0  
ახაშენი 3   0   0   3   5-42 0  
გორი 5   0   0   5   24-67 0  
საერთო ტური: 13-16 აპრილი. თბილისი

ჭაბუკები 2004-05
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
16 დეკ. გატ-გაშ
აჭარა 7 7 0 0 140-47 14
ფოთი 7 6 0 1 78-55 12
ქუთაისი 7 5 0 2 77-55 10
ზუგდიდი 7 4 0 3 78-68 8
ბათუმი 7 2 1 4 60-86 5
სამტრედია 7 2 1 4 64-95 5
წყალტუბო 7 1 0 6 64-82 2
სენაკი 7 0 0 7 31-104 0
ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
15 დეკ. გატ-გაშ
პეგასი 3 3 0 0 27-12 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 32-32 4
რუსთავი 3 1 0 2 30-29 2
გორი 3 0 0 3 17-33 0
განახლდება 2019 წელს

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
   24 თებ. გატ-გაშ
  აზერსუ 15 14 0 1 534-310 28
  აზერიოლი 15 13 0 2 497-316 26
  ყარაბაღი 12 7 0 5 376-292 14
  ოლიმპია თბ. 14 3 1 10 322-482 7
  იდმან აკადემ. 14 3 1 10 348-485 7
  განჯლარ ბირ. 12 0 0 12 269-461 0

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




ჩვენი პარტნიორები: