სიახლეების კალენდარი

აპრილი 2019
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
opacity

facebook

 

Chenel
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

საქართველოს ჩემპიონატი
2018-19

shmog

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 BSB ბათუმი - იმედი სტუ #4
#2 პეგასი - ქუთაისი #3
23 მაისი. ფინალი
 საბოლოო
  გატ-გაშ  
  1  BSB ბათუმი 21   19 0 2 910-607 38  
  2  პეგასი
21   18 0 3 829-611 36  
  3  ქუთაისი 21   16 0 5 881-615 32  
  4  იმედი სტუ 21   13 0 8 727-623 26  
  5  გორი 21   8 0 13 744-920 16  
  6  სპორტუნი 21   5 1 15 698-894 11  
  7  წყალტუბო 21   2 1 18 526-794 5  
  8  სამტრედია 21   1 2 18 559-790 4  

22 მაისი. ნახევარფინალი
#1 ყვარელი - ფოთი #4
#2 ქარიშხალა - სამტრედია #3
23 მაისი. ფინალი
საბოლოო         გატ-გაშ  
ყვარელი 7     7   0   0 260-208 14  
ქარიშხალა 7     6   0   1 283-218 12  
სამტრედია ^ 7     4   0   3 177-161 8  
ფოთი 7     4   0   3 163-147 8  
აჭარა 7     3   0   4 170-177 6  
პეგასი 7     2   0   4 206-224 4  
მამული 7     1   0   6 198-254 2  
წყალტუბო 7     1   0   6 134-202 2  

გოგონები 2002-03
6 აპრილი. სენაკი
ფოთი 17-12 აჭარა
ბათუმი 12-14 წყალტუბო
აჭარა 19-20 სამტრედია
ბათუმი 9-23 ფოთი
წყალტუბო 12-13 სამტრედია
6 აპრ. გატ-გაშ
ფოთი 20 18 1 1 368-244 37
აჭარა 20 16 0 4 423-293 32
სამტრედია 20 12 2 6 346-300 26
ქარიშხალა 19 12 1 6 460-380 25
ყვარელი 19 10 2 7 359-315 22
პეგასი 19 8 2 9 344-329 18
ბათუმი 20 3 1 16 235-353 7
წყალტუბო 20 3 1 16 242-398 7
მამული 19 1 0 18 291-456 2
საერთო ტური. 4-8 მაისი. თბილისი

ჭაბუკები 2002-03 [სრულად]
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო
        გატ-გაშ    
აჭარა 12   9   2   1   357-284   20  
სამტრედია 12   9   1   2   345-234   19  
BSB ბათუმი 12   8   1   3   298-270   17  
ფოთი 12   6   1   5   262-238   13  
ქუთაისი 12   3   3   6   259-235   9  
ხელვაჩაური 12   2   2   8   268-317   6  
წყალტუბო 12   0   0   12   160-371   0  

ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
საბოლოო         გატ-გაშ    
პეგასი 14   14   0   0   332-112   28  
ყვარელი 14   12   0   2   294-166   24  
ქარიშხალა 14   9   0   5   284-253   18  
რუსთავი 14   8   0   6   322-310   16  
ქარელი 14   6   0   8   271-299   12  
გორი 14   4   0   10   164-244   8  
თელავი 14   2   0   12   201-342   4  
ლაგოდეხი 14   1   0   13   65-207   2  

გოგონები 2004-05
5 მარ.         გატ-გაშ  
ყვარელი 5   5   0   0   82-23 10  
სამტრედია 5   5   0   0   46-25 10  
მამული 6   5   0   1   78-39 10  
პეგასი 6   4   0   2   75-44 8  
ბათუმი 5   4   0   1   39-24 8  
ტყიბული 5   3   0   2   36-26 6  
ფოთი 5   2   0   3   30-27 4  
ქარიშხალა 5   2   0   3   46-55 4  
თელავი 6   2   0   4   38-78 4  
აჭარა 5   1   0   4   21-40 2  
წყალტუბო 5   0   0   5   0-30 0  
ახაშენი 3   0   0   3   5-42 0  
გორი 5   0   0   5   24-67 0  
საერთო ტური: 13-16 აპრილი. თბილისი

ჭაბუკები 2004-05
დ ა ს ა ვ ლ ე თ ი
16 დეკ. გატ-გაშ
აჭარა 7 7 0 0 140-47 14
ფოთი 7 6 0 1 78-55 12
ქუთაისი 7 5 0 2 77-55 10
ზუგდიდი 7 4 0 3 78-68 8
ბათუმი 7 2 1 4 60-86 5
სამტრედია 7 2 1 4 64-95 5
წყალტუბო 7 1 0 6 64-82 2
სენაკი 7 0 0 7 31-104 0
ა ღ მ ო ს ა ვ ლ ე თ ი
15 დეკ. გატ-გაშ
პეგასი 3 3 0 0 27-12 6
ქარიშხალა 3 2 0 1 32-32 4
რუსთავი 3 1 0 2 30-29 2
გორი 3 0 0 3 17-33 0
განახლდება 2019 წელს

საქართველო-აზერბაიჯანის ქალთა ჩემპიონატი
   24 თებ. გატ-გაშ
  აზერსუ 15 14 0 1 534-310 28
  აზერიოლი 15 13 0 2 497-316 26
  ყარაბაღი 12 7 0 5 376-292 14
  ოლიმპია თბ. 14 3 1 10 322-482 7
  იდმან აკადემ. 14 3 1 10 348-485 7
  განჯლარ ბირ. 12 0 0 12 269-461 0

ევრო 2022. მალტა. პირველი საკვალიფიკაციო რაუნდი
Maltas
11 იანვარი
კვიპროსი 25-17 აზერბაიჯანი
საქართველო 48-21 მალტა [ვიდეო]
12 იანვარი
აზერბაიჯანი 25-30 საქართველო [ვიდეო]
მალტა 20-38 კვიპროსი
13 იანვარი
კვიპროსი 25-24 საქართველო [ვიდეო]
აზერბაიჯანი 27-24 მალტა




ჩვენი პარტნიორები: