facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
 WC2017L
საქართველოს ჩემპიონატი 2016-2017
კაცები, უმაღლესი ლიგა
დასრულდა
1 იმედი თელავი
2 სტუ ქარიშხალა
3 BSB ბათუმი

თბილისი. არენა 2
19 მაისი
ნახევარფინალი
ბათუმი 21-23 იმედი თელავი
ქუთაისი 34-38 სტუ ქარიშხალა
20 მაისი
მესამე ადგილი
ბათუმი 40-31 ქუთაისი
ფინალი
სტუ ქარიშხალა 23-25 იმედი თელავი
    საბოლოო   გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი ^ 21   17 1 3 786-612 35  
   ქუთაისი
21   17 1 3 785-678 35  
   სტუ ქარიშხალა
21   16 1 4 743-597 33  
   იმედი თელავი ^
21   11 1 9 627-582 23  
   პეგასი
21   11 1 9 762-718 23  
   გორი
21   4 1 16 747-836 9  
   სამტრედია 21   4 0 17 695-795 8  
   წყალტუბო 21   1 0 20 613-940 2  
^ უკეთესი პირსპირ ბალანსით

ქალები, უმაღლესი ლიგა
     საბოლოო         გატ-გაშ  
   1  ყვარელი 10   10   0   0   235-157 20  
   2  მამული 10   7   0   3   243-193 14  
   3  პეგასი 10   6   0   4   200-175 12  
     ფოთი 10   5   0   5   174-146 10  
     წყალტუბო 10   1   0   9   135-198 2  
     აჭარა 10   1   0   9   96-214 2  

გოგონები, 2000-01
  საბოლოო გატ-გაშ  
 1 ფოთი 16 16 0 0 340-153 32  
 2 ქარიშხალა 16 12 1 3 267-158 25  
 3 მამული 16 12 0 4 314-177 24  
   აჭარა 16 11 1  4 212-168 23  
   სამტრედია 16 5 2 9 214-234 12  
   პეგასი 16 4 0 12 177-253 8  
   ყვარელი 16 3 1 11 127-228 8  
   წყალტუბო 16 4 0 12 146-209 8  
   გორი 16 2 0 14 93-310 4  

ჭაბუკები, 2000-01
მესამე ეტაპი, ფინალური ექვსეული
    საბოლოო         გატ-გაშ    
   1 პეგასი
  5   5   0   0 185-101   10  
   2 ფოთი   5   4   0   1 131-120   8  
   3 წყალტუბო
  5   3   0   2 130-112   6  
    სამტრედია
  5   2   0   3 136-147   4  
    რუსთავი   5   1   0   4 115-157   2  
    ქარიშხალა   5   0   0   5 113-173   0  





ჩვენი პარტნიორები: