facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

საქართველოს ჩემპიონატი. ბიჭები 2000-01
აღმოსავლეთი. პეგასი 16 ქულა, გორი 12, რუსთავი 8 - ქარიშხალა 4, იმედი 0
პირველი წრე
 
გლდანი. 16 ნოემბერი
პეგასი 34-25 რუსთავი
ქარიშხალა 34-13 იმედი
გლდანი. 17 ნოემბერი
იმედი 10-43 პეგასი
რუსთავი 24-25 გორი
გლდანი. 18 ნოემბერი
გორი 31-22 ქარიშხალა
იმედი 12-29 რუსთავი
გლდანი. 19 ნოემბერი
გორი 20-10 იმედი
ქარიშხალა 15-36 პეგასი
გლდანი. 20 ნოემბერი
რუსთავი 26-22 ქარიშხალა
პეგასი 43-22 გორი
მეორე წრე
 
გლდანი. 24 თებერვალი
იმედი 10-25 ქარიშხალა
რუსთავი 17-34 პეგასი
პეგასი 32-8 იმედი
გორი 23-20 რუსთავი
გლდანი. 25 თებერვალი
რუსთავი 35-9 იმედი
ქარიშხალა 25-31 გორი
იმედი 9-21 გორი
პეგასი 32-15 ქარიშხალა
გლდანი. 26 თებერვალი
ქარიშხალა 25-35 რუსთავი
გორი 24-39 პეგასი



კახეთი. თელავი 12 ქულა, ახაშენი 6, ლაგოდეხი 4, ყვარელი 2
პირველი წრე
 
თელავი. 20 ნოემბერი
ახაშენი 28-19 ყვარელი
თელავი 37-22 ლაგოდეხი
თელავი. 21 ნოემბერი
თელავი 18-9 ახაშენი
ლაგოდეხი 22-10 ყვარელი
თელავი. 22 ნოემბერი
თელავი 18-9 ყვარელი
ლაგოდეხი 17-15 ახაშენი
მეორე წრე
 
თელავი. 27 თებერვალი
ახაშენი 23-13 ყვარელი
ლაგოდეხი 0-10 თელავი
თელავი 31-2 ახაშენი
თელავი. 28 თებერვალი
ყვარელი 10-0 ლაგოდეხი
ახაშენი 10-0 ლაგოდეხი
თელავი 30-18 ყვარელი



დასავლეთი. წყალტუბო 20 ქ, ფოთი 16, ბათუმი 12, სამტრედია 5 - ქუთაისი 5, აჭარა 2
პირველი წრე
 
სენაკი. 11 ნოემბერი
ბათუმი 24-18 აჭარა
წყალტუბო 40-35 სამტრედია
ფოთი 41-15 ქუთაისი
სენაკი. 12 ნოემბერი
აჭარა 15-30 წყალტუბო
ქუთაისი 21-39 ბათუმი
სამტრედია 28-50 ფოთი
სენაკი. 13 ნოემბერი
ფოთი 32-16 აჭარა
ბათუმი 13-15 წყალტუბო
ქუთაისი 22-33 სამტრედია
სენაკი. 14 ნოემბერი
წყალტუბო 40-38 ფოთი
ბათუმი 21-20 სამტრედია
აჭარა 25-31 ქუთაისი
სენაკი. 15 ნოემბერი
წყალტუბო 29-22 ქუთაისი
სამტრედია 18-34 აჭარა
ფოთი 33-26 ბათუმი
მეორე წრე
 
ზესტაფონი. 18 თებერვალი
წყალტუბო 40-22 აჭარა
ფოთი 32-23 ქუთაისი
ბათუმი 27-21 სამტრედია
აჭარა 22-32 ფოთი
სამტრედია 19-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 19 თებერვალი
ქუთაისი 23-26 ბათუმი
წყალტუბო 33-17 ქუთაისი
ფოთი 28-22 ბათუმი
აჭარა 23-25 სამტრედია
ბათუმი 15-30 წყალტუბო
ზესტაფონი. 20 თებერვალი
ფოთი 26-15 სამტრედია
აჭარა 24-29 ქუთაისი
სამტრედია 28-28 ქუთაისი
ბათუმი 32-20 აჭარა
წყალტუბო 39-36 ფოთი

 

ფინალი, თბილისი, არენა 2. ახალი სპორტის სასახლე 6-10 აპრილი
არენა 2. 6 აპრილი
A გორი 32-19 კახეთი
A წყალტუბო 29-21 სამტრედია
B პეგასი 37-17 ბათუმი
B ფოთი 37-36 რუსთავი
არენა 2. 7 აპრილი
A წყალტუბო 41-23 კახეთი
A გორი 23-13 სამტრედია
B ფოთი 30-18 ბათუმი
B პეგასი 42-28 რუსთავი
არენა 2. 8 აპრილი
A სამტრედია 31-22 კახეთი
A წყალტუბო 21-24 გორი
B რუსთავი 24-20 ბათუმი
B პეგასი 37-21 ფოთი
 აას. 9 აპრილი
ნახევარფინალი
გორი 25-21 ფოთი
პეგასი 38-27 წყალტუბო
აას. 10 აპრილი
ფინალები
1/2 პეგასი 35-17 გორი
3/4 ფოთი 26-25 წყალტუბო

 

საქართველოს ჩემპიონატი 2017-18
ჭაბუკები, 17წ (2002-03)
   დასავლეთი   გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი
6   5 1 0 138-75 11  
   სამტრედია 6   5 1 0 135-75 11  
   აჭარა 6   4 0 2 160-120 8  
   ფოთი   6   3 0 3 115-109 6  
   ქუთაისი
6   2 0 4 88-168 4  
   ხელვაჩაური
6   1 0 5 115-145 2  
   ზუგდიდი   
6   0 0 6 55-114 0  

    აღმოსავლეთი   გატ-გაშ  
  პეგასი 6   6 0 0 166-51 12  
  ყვარელი 6   5 0 1 114-99 10  
  ქარიშხალა 6   4 0 2 113-115 8  
  თელავი 6   3 0 3 109-111 6  
  გორი 6   2 0 4 88-106 4  
  რუსთავი
6   1 0 5 102-150 2  
  ქარელი    
6   0 0 6 101-159 0  

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
  WC2017L




ჩვენი პარტნიორები: