facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

საქართველოს ჩემპიონატი. ქალები, უმაღლესი ლიგა 2015-16

 

28/04   გუნდი
   თ  
   მ  
   ფ  
   წ  
გატ:გაშ
სხვ
ქულა
1   ყვარელი 15 14 0 1 300:140
+160
28
2   პეგასი 15 12 0 3 307:191
+116
24
3   მამული 15 9 0 6 313:271
+42
18
4   წყალტუბო 15 6 0 9 216:282
-66
12
5   აჭარა*
15 2 0 13 73:205
-132
4
6   ფოთი* 15 2 0 13 72:192
-120 4

 

პირველი წრე
 
გლდანი. 9 ნოემბერი
ყვარელი 26-9 ფოთი
პეგასი 31-22 წყალტუბო
გლდანი. 10 ნოემბერი
მამული 37-19 ფოთი
ყვარელი 31-13 წყალტუბო
გლდანი. 11 ნოემბერი
მამული 26-25 პეგასი
ფოთი 29-19 წყალტუბო
გლდანი. 12 ნოემბერი
მამული 33-20 წყალტუბო
პეგასი 19-22 ყვარელი
გლდანი. 13 ნოემბერი
პეგასი 20-15 ფოთი
ყვარელი 37-20 მამული
მეორე წრე
 
არენა 2. 1 აპრილი
ყვარელი 19-24 პეგასი
წყალტუბო 21-28 მამული
აჭარა 3-22 ყვარელი
არენა 1. 2 აპრილი
აჭარა 8-13 წყალტუბო
პეგასი 31-21 მამული
ყვარელი 30-17 წყალტუბო
აჭარა 10-20 მამული
არენა 1. 3 აპრილი
წყალტუბო 20-29 პეგასი
მამული 13-22 ყვარელი
პეგასი 22-7 აჭარა
მესამე წრე
 
არენა 2. 26 აპრილი
პეგასი 28-30 ყვარელი
მამული 30-31 წყალტუბო
ყვარელი 27-13 აჭარა
არენა 2. 27 აპრილი
წყალტუბო 15-10 აჭარა
მამული 23-33 პეგასი
წყალტუბო 15-28 ყვარელი
მამული 36-16 აჭარა
არენა 2. 28 აპრილი
პეგასი 25-10 წყალტუბო
ყვარელი 36-26 მამული
აჭარა 6-20 პეგასი

 

აჭარას პირველი წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
ფოთს მეორე და მესამე წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
2018 ევროპის ჭაბუკთა
ჩემპიონატი 18წ
Logo2
საქართველოს ჩემპიონატი 2017-18
ჭაბუკები
I
  სამტრედია
II
  აჭარა
III
  ბათუმი
    ა ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    სამტრედია 3   3 0 0 89-52 6  
    ფოთი 3   2 0 1 83-77 4  
    ყვარელი 3   0 1 2 63-78 1  
    ქარიშხალა 3   0 1 2 57-85 1  
    ბ ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    აჭარა 3   2 0 1 105-99 4  
    BSB ბათუმი 3   2 0 1 93-82 4  
    პეგასი 3   1 0 2 85-79 2  
    თელავი 3   1 0 2 84-107 2  

უმაღლესი. კაცები [ სრულად ]
I
  BSB ბათუმი
II
  ქუთაისი
III
  იმედი თელავი
სპორტის სასახლე
ნახევარფინალი. 4 მაისი
#1 BSB ბათუმი 20-18 პეგასი #4
#2 ქუთაისი 31-24 იმედი თელავი #3
 
ფინალი. 5 მაისი
BSB ბათუმი 31-30 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი
პეგასი 24-25 იმედი თელავი
    საბოლოო
    გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი
  21   17 3 1 801-590 37  
   ქუთაისი
  21   17 1 3 792-629 35  
   იმედი თელავი   21   16 1 4 713-603 33  
   პეგასი   21   12 1 8 767-698 25  
   გორი
  21   10 0 11 725-794 20  
   სტუ ქარიშხალა   21   5 0 16 660-717 10  
   წყალტუბო
  21   2 0 19 614-807 4  
   სამტრედია   21   2 0 19 555-789 4  

უმაღლესი. ქალები
I
  ქარიშხალა
II
  მამული
III
  ფოთი
   საბოლოო
        გატ-გაშ  
 1  ქარიშხალა ^
14   12   1   1   313-233 25  
 2  მამული
14   12   1   1   330-201 25  
 3  ფოთი 14 8 2 4 220-202 18
   წყალტუბო
14   7   0   7   188-222 14  
   სამტრედია 14   4   5   5   209-221 13  
   აჭარა
14   3   3   8   187-224 9  
   ყვარელი ^
14   2   0   12   193-254 4  
   პეგასი 14   1   2   11   186-269 4  
^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით

გოგონები
I
  აჭარა
II
  ქარიშხალა
III
  ფოთი
    საბოლოო
  გატ-გაშ  
 1   აჭარა 12   12 0 0 160-99 24  
 2   ქარიშხალა
12   9 0 3 186-152 18  
 3   ფოთი 12   7 1 4 141-111 15  
    სამტრედია
12   5 0 7 124-162 10  
    ყვარელი 12   4 1 7 127-133 9  
    პეგასი
12   4 0 8 140-153 8  
    მამული
12   0 0 12 78-146 0  

საერთაშორისო ტურნირი
თბილისის სპორტის სასახლე
ge it fi
დავიკავეთ პირველი ადგილი!

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
  WC2017L




ჩვენი პარტნიორები: