facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

საქართველოს ჩემპიონატი. ქალები, უმაღლესი ლიგა 2015-16

 

28/04   გუნდი
   თ  
   მ  
   ფ  
   წ  
გატ:გაშ
სხვ
ქულა
1   ყვარელი 15 14 0 1 300:140
+160
28
2   პეგასი 15 12 0 3 307:191
+116
24
3   მამული 15 9 0 6 313:271
+42
18
4   წყალტუბო 15 6 0 9 216:282
-66
12
5   აჭარა*
15 2 0 13 73:205
-132
4
6   ფოთი* 15 2 0 13 72:192
-120 4

 

პირველი წრე
 
გლდანი. 9 ნოემბერი
ყვარელი 26-9 ფოთი
პეგასი 31-22 წყალტუბო
გლდანი. 10 ნოემბერი
მამული 37-19 ფოთი
ყვარელი 31-13 წყალტუბო
გლდანი. 11 ნოემბერი
მამული 26-25 პეგასი
ფოთი 29-19 წყალტუბო
გლდანი. 12 ნოემბერი
მამული 33-20 წყალტუბო
პეგასი 19-22 ყვარელი
გლდანი. 13 ნოემბერი
პეგასი 20-15 ფოთი
ყვარელი 37-20 მამული
მეორე წრე
 
არენა 2. 1 აპრილი
ყვარელი 19-24 პეგასი
წყალტუბო 21-28 მამული
აჭარა 3-22 ყვარელი
არენა 1. 2 აპრილი
აჭარა 8-13 წყალტუბო
პეგასი 31-21 მამული
ყვარელი 30-17 წყალტუბო
აჭარა 10-20 მამული
არენა 1. 3 აპრილი
წყალტუბო 20-29 პეგასი
მამული 13-22 ყვარელი
პეგასი 22-7 აჭარა
მესამე წრე
 
არენა 2. 26 აპრილი
პეგასი 28-30 ყვარელი
მამული 30-31 წყალტუბო
ყვარელი 27-13 აჭარა
არენა 2. 27 აპრილი
წყალტუბო 15-10 აჭარა
მამული 23-33 პეგასი
წყალტუბო 15-28 ყვარელი
მამული 36-16 აჭარა
არენა 2. 28 აპრილი
პეგასი 25-10 წყალტუბო
ყვარელი 36-26 მამული
აჭარა 6-20 პეგასი

 

აჭარას პირველი წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
ფოთს მეორე და მესამე წრის ყველა თამაშში 0-10 წაგება ჩაეთვალა
2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
 WC2017L
საქართველოს ჩემპიონატი 2016-2017
კაცები, უმაღლესი ლიგა
დასრულდა
1 იმედი თელავი
2 სტუ ქარიშხალა
3 BSB ბათუმი

თბილისი. არენა 2
19 მაისი
ნახევარფინალი
ბათუმი 21-23 იმედი თელავი
ქუთაისი 34-38 სტუ ქარიშხალა
20 მაისი
მესამე ადგილი
ბათუმი 40-31 ქუთაისი
ფინალი
სტუ ქარიშხალა 23-25 იმედი თელავი
    საბოლოო   გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი ^ 21   17 1 3 786-612 35  
   ქუთაისი
21   17 1 3 785-678 35  
   სტუ ქარიშხალა
21   16 1 4 743-597 33  
   იმედი თელავი ^
21   11 1 9 627-582 23  
   პეგასი
21   11 1 9 762-718 23  
   გორი
21   4 1 16 747-836 9  
   სამტრედია 21   4 0 17 695-795 8  
   წყალტუბო 21   1 0 20 613-940 2  
^ უკეთესი პირსპირ ბალანსით

ქალები, უმაღლესი ლიგა
     საბოლოო         გატ-გაშ  
   1  ყვარელი 10   10   0   0   235-157 20  
   2  მამული 10   7   0   3   243-193 14  
   3  პეგასი 10   6   0   4   200-175 12  
     ფოთი 10   5   0   5   174-146 10  
     წყალტუბო 10   1   0   9   135-198 2  
     აჭარა 10   1   0   9   96-214 2  

გოგონები, 2000-01
  საბოლოო გატ-გაშ  
 1 ფოთი 16 16 0 0 340-153 32  
 2 ქარიშხალა 16 12 1 3 267-158 25  
 3 მამული 16 12 0 4 314-177 24  
   აჭარა 16 11 1  4 212-168 23  
   სამტრედია 16 5 2 9 214-234 12  
   პეგასი 16 4 0 12 177-253 8  
   ყვარელი 16 3 1 11 127-228 8  
   წყალტუბო 16 4 0 12 146-209 8  
   გორი 16 2 0 14 93-310 4  

ჭაბუკები, 2000-01
მესამე ეტაპი, ფინალური ექვსეული
    საბოლოო         გატ-გაშ    
   1 პეგასი
  5   5   0   0 185-101   10  
   2 ფოთი   5   4   0   1 131-120   8  
   3 წყალტუბო
  5   3   0   2 130-112   6  
    სამტრედია
  5   2   0   3 136-147   4  
    რუსთავი   5   1   0   4 115-157   2  
    ქარიშხალა   5   0   0   5 113-173   0  





ჩვენი პარტნიორები: