სიახლეების კალენდარი

მაისი 2018
ორ სა ოთ ხუ პა შა კვ
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
opacity

facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

უმაღლესი ლიგა. კაცები. 2017-18
  20.04   გუნდი
  თ  
        მ  
        ფ  
        წ  
      გატ:გაშ
      სხვ
      ქულა  
  1   BSB ბათუმი  21       17       3       1       801-590       +211
      37  
  2   ქუთაისი 21       17       1       3       792-629       +163
      35  
  3   იმედი თელავი 21       16       1       4       713-603       +110       33  
  4   პეგასი
21       12       1       8       767-698       +69
      25  
  5   გორი 21       10       0       11       725-794       -69
      20  
  6   სტუ ქარიშხალა 21       5       0       16       660-717       -57       10  
  7   წყალტუბო 21       2       0       19       614-807       -193       4  
  8   სამტრედია 21       2       0       19       555-789       -234
      4  
პირველი წრე
მასპინძელი   სტუმარი თარიღი მსაჯები  
I-IV ტურები. არენა 2. თბილისი
BSB ბათუმი  
41-37   პეგასი 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
იმედი თელავი  
43-26   სამტრედია 27.11.2017 ჭკუასელი, არაბულ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
41-26   წყალტუბო 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
44-35   გორი 27.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
35-28   სტუ ქარიშხალა
28.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
სამტრედია  
22-33   გორი 28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
24-20   ქუთაისი 28.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
პეგასი  
42-27   წყალტუბო
28.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
25-38   ქუთაისი
29.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
პეგასი  
37-21   სამტრედია 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
იმედი თელავი  
14-28   BSB ბათუმი 29.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
წყალტუბო  
36-41   გორი 29.11.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
გორი  
29-45   BSB ბათუმი
30.11.2017 ბოც, ვიდემან ვიდეო
სამტრედია  
22-33   სტუ ქარიშხალა 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული
ვიდეო
წყალტუბო  
32-40   იმედი თელავი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
პეგასი  
35-44   ქუთაისი 30.11.2017 ჭკუასელი, არაბული ვიდეო
V-VII ტურები. აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი) & დასავლეთი (ქუთაისის სპორტის სასახლე)
იმედი თელავი  
34-32   პეგასი 12.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
27-31   გორი 12.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
გორი  
33-39   იმედი თელავი
13.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
37-30   სტუ ქარიშხალა 13.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
           
პეგასი  
42-31   გორი 14.12.2017 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-28   სტუ ქარიშხალა 14.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
           
BSB ბათუმი  
50-30   სამტრედია 20.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
42-28   წყალტუბო
20.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
წყალტუბო  
34-45   BSB ბათუმი
21.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
38-18   სამტრედია 21.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
           
სამტრედია  
31-34   წყალტუბო 22.12.2017 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
BSB ბათუმი  
25-25   ქუთაისი 22.12.2017 ადამ ბირო, ოლივერ კიში ვიდეო
მეორე წრე
VIII-X ტური. დასავლეთი (ზესტაფონი) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
BSB ბათუმი  
39-25   სამტრედია 14.02.2018   ვიდეო
ქუთაისი  
41-27   წყალტუბო
14.02.2018    
         
წყალტუბო  
24-39   BSB ბათუმი
15.02.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი   ვიდეო
სამტრედია  
29-39   ქუთაისი 15.02.2018    
         
სამტრედია  
29-31   წყალტუბო 16.02.2018    
BSB ბათუმი  
29-27   ქუთაისი 16.02.2018 ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
29-32   გორი 21.02.2018    
იმედი თელავი  
35-31   პეგასი 21.02.2018   ვიდეო
         
გორი  
28-41   იმედი თელავი
22.02.2018    
პეგასი  
38-36   სტუ ქარიშხალა 22.02.2018   ვიდეო
         
იმედი თელავი  
30-20   სტუ ქარიშხალა
23.02.2018    
პეგასი  
42-40   გორი 23.02.2018   ვიდეო
           
BSB ბათუმი   50-43   პეგასი 6.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი 40-21 სამტრედია 6.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 36-23 წყალტუბო 6.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი 48-33 გორი 6.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
         
BSB ბათუმი  
29-27   სტუ ქარიშხალა 7.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
სამტრედია  
23-42   გორი 7.03.2018  ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
იმედი თელავი  
36-32   ქუთაისი 7.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
პეგასი  
33-26   წყალტუბო 7.03.2018  
         
გორი  
27-49   BSB ბათუმი 8.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ ვიდეო
წყალტუბო  
25-37   იმედი თელავი 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
31-35   ქუთაისი 8.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი ვიდეო
სამტრედია  
30-40   სტუ ქარიშხალა 8.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
         
სტუ ქარიშხალა  
33-41   ქუთაისი 9.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
პეგასი  
 42-31   სამტრედია 9.03.2018 კევლიშვილი, ჭკუასელი ვიდეო
იმედი თელავი  
29-29   BSB ბათუმი 9.03.2018 ალტმარ, ჰორვატ
ტაიმი 1 2
წყალტუბო  
37-40   გორი 9.03.2018 ვოიდირ, კამროვსკი
ვიდეო
მესამე წრე
XV-XVII ტური. დასავლეთი (ტყიბულის სპორტის სასახლე) & აღმოსავლეთი (არენა 2. თბილისი)
სამტრედია  
24-36   BSB ბათუმი
21.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
23-40   ქუთაისი
21.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
       
BSB ბათუმი  
37-25   წყალტუბო
22.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
43-32   სამტრედია
22.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
წყალტუბო  
29-30   სამტრედია
23.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი  
26-25   BSB ბათუმი
23.03.2018 პერეპელიცა, როჟკოვ ვიდეო
         
პეგასი  
25-41   იმედი თელავი
27.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
გორი  
34-30   სტუ ქარიშხალა
27.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
         
იმედი თელავი  
29-31   გორი
28.03.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
32-40   პეგასი 28.03.2018 კევლიშვილი, გველესიანი ვიდეო
         
გორი  
30-34   პეგასი
29.03.2018 ჭკუასელი, გველესიანი ვიდეო
სტუ ქარიშხალა 
33-45   იმედი თელავი
29.03.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
           
პეგასი   29-29   BSB ბათუმი 17.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
სამტრედია  
28-40   იმედი თელავი 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
წყალტუბო  
35-38
  სტუ ქარიშხალა 17.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი
ვიდეო
გორი  
35-43   ქუთაისი 17.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
           
სტუ ქარიშხალა  
32-48   BSB ბათუმი 18.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
გორი  
42-38
  სამტრედია 18.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ ვიდეო
ქუთაისი  
36-23   იმედი თელავი
18.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
წყალტუბო   24-38   პეგასი
18.04.2018  ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
           
BSB ბათუმი   60-38   გორი
19.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ ვიდეო
იმედი თელავი  
47-32   წყალტუბო
19.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი ვიდეო
ქუთაისი   45-44   პეგასი
19.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ
ვიდეო
სტუ ქარიშხალა  
 29-30   სამტრედია
19.04.2018 კევლიშვილიკევლიშვილი
 ვიდეო
           
ქუთაისი  
 45-39   სტუ ქარიშხალა
20.04.2018 კევლიშვილი, კევლიშვილი ვიდეო
სამტრედია    16-35   პეგასი
20.04.2018 ჭკუასელი, კევლიშვილი   ვიდეო
BSB ბათუმი  
33-17
  იმედი თელავი
20.04.2018 კულიკ, ნაბოკაუ
ვიდეო
გორი  
40-36   წყალტუბო
20.04.2018 ნოვიკოვ, როჟკოვ   ვიდეო

 

ფინალური ოთხეული. 4-5 მაისი. სპორტის სასახლე. თბილისი
#1 BSB ბათუმი  
20-18
  პეგასი #4
4.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ (უკრ) ვიდეო
#2 ქუთაისი   31-24   იმედი თელავი #3 4.05.2018 ტუროცი, ნად (უკრ)
ვიდეო
        კევლიშვილიკევლიშვილი
 
  III        
პეგასი  
24-25   იმედი თელავი
5.05.2018 როჟკოვ, ნოვიკოვ ვიდეო
           
  ფინალი        
BSB ბათუმი  
31-30
  ქუთაისი
5.05.2018 ტუროცი, ნად
ვიდეო

 

 

საქართველოს ჩემპიონატი 2017-18
ჭაბუკები
ფინალი. 23-27 მაისი. არენა 2
23 მაისი
BSB ბათუმი 30-33 აჭარა
ფოთი 19-32 სამტრედია
თელავი 20-31 პეგასი
ყვარელი 21-21 ქარიშხალა
 
24 მაისი
სამტრედია 33-18 ქარიშხალა
BSB ბათუმი 38-25 თელავი
ყვარელი 27-33 ფოთი
პეგასი 30-34 აჭარა
 
25 მაისი
აჭარა 38-39 თელავი
ქარიშხალა 18-31 ფოთი
პეგასი 24-25 BSB ბათუმი
სამტრედია 24-15 ყვარელი
 
26 მაისი. ნახევარფინალი
12:00 ყვარელი - თელავი
13:20 პეგასი - ქარიშხალა
ნფ1 14:40 სამტრედია - BSB ბათუმი
ნფ2 16:00 აჭარა - ფოთი
 
27 მაისი. ფინალი
12:00 7-8 ადგილები
13:20 5-6 ადგილები
14:40 3-4 ადგილები
16:00 1-2 ადგილები
    ა ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    სამტრედია 3   3 0 0 89-52 6  
    ფოთი 3   2 0 1 83-77 4  
    ყვარელი 3   0 1 2 63-78 1  
    ქარიშხალა 3   0 1 2 57-85 1  
    ბ ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    აჭარა 3   2 0 1 105-99 4  
    BSB ბათუმი 3   2 0 1 93-82 4  
    პეგასი 3   1 0 2 85-79 2  
    თელავი 3   1 0 2 84-107 2  
უმაღლესი. კაცები [ სრულად ]
I
  BSB ბათუმი
II
  ქუთაისი
III
  იმედი თელავი
სპორტის სასახლე
ნახევარფინალი. 4 მაისი
#1 BSB ბათუმი 20-18 პეგასი #4
#2 ქუთაისი 31-24 იმედი თელავი #3
 
ფინალი. 5 მაისი
BSB ბათუმი 31-30 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი
პეგასი 24-25 იმედი თელავი
    საბოლოო
    გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი
  21   17 3 1 801-590 37  
   ქუთაისი
  21   17 1 3 792-629 35  
   იმედი თელავი   21   16 1 4 713-603 33  
   პეგასი   21   12 1 8 767-698 25  
   გორი
  21   10 0 11 725-794 20  
   სტუ ქარიშხალა   21   5 0 16 660-717 10  
   წყალტუბო
  21   2 0 19 614-807 4  
   სამტრედია   21   2 0 19 555-789 4  

უმაღლესი. ქალები
I
  ქარიშხალა
II
  მამული
III
  ფოთი
   საბოლოო
        გატ-გაშ  
 1  ქარიშხალა ^
14   12   1   1   313-233 25  
 2  მამული
14   12   1   1   330-201 25  
 3  ფოთი 14 8 2 4 220-202 18
   წყალტუბო
14   7   0   7   188-222 14  
   სამტრედია 14   4   5   5   209-221 13  
   აჭარა
14   3   3   8   187-224 9  
   ყვარელი ^
14   2   0   12   193-254 4  
   პეგასი 14   1   2   11   186-269 4  
^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით

გოგონები
I
  აჭარა
II
  ქარიშხალა
III
  ფოთი
    საბოლოო
  გატ-გაშ  
 1   აჭარა 12   12 0 0 160-99 24  
 2   ქარიშხალა
12   9 0 3 186-152 18  
 3   ფოთი 12   7 1 4 141-111 15  
    სამტრედია
12   5 0 7 124-162 10  
    ყვარელი 12   4 1 7 127-133 9  
    პეგასი
12   4 0 8 140-153 8  
    მამული
12   0 0 12 78-146 0  

საერთაშორისო ტურნირი
თბილისის სპორტის სასახლე
ge it fi
დავიკავეთ პირველი ადგილი!

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
  WC2017L




ჩვენი პარტნიორები: