facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

საქართველოს ჩემპიონატი. კაცები, უმაღლესი ლიგა 2015-16
15/05   გუნდი
   თ  
   მ  
   ფ  
   წ  
გატ:გაშ
სხვ
ქულა
1   ბათუმი 14 12 0 2 491:366
+125
24
2   სტუ 14 11 0 3 471:429
+42
22
3   სამტრედია 14 9 0 5 530:468
+62
18
4   ქუთაისი 14 9 0 5 483:471
+2
18
5   პეგასი
14 8 0 6 464:464
0
16
6   ქარიშხალა 14 4 0 10 486:549
-63 8
7   იმედი თელავი 14 1 1 12 392:451 -59 3
8   ფოთი 14 1 1 12 462:581
-119 3
პირველი წრე
 
ქუთაისი. 21 დეკემბერი
ფოთი 30-49 სამტრედია
ბათუმი 32-26 ქუთაისი
ქუთაისი. 22 დეკემბერი
ბათუმი 44-29 ფოთი
სამტრედია 45-31 ქუთაისი
ქუთაისი. 23 დეკემბერი
სამტრედია 29-32 ბათუმი
ქუთაისი 44-38 ფოთი
არენა. 28 დეკემბერი
სტუ 36-29 ქარიშხალა
პეგასი 28-23 იმედითელავი
არენა. 29 დეკემბერი
იმედი თელავი 29-34 სტუ
ქარიშხალა 36-39 პეგასი
არენა. 30 დეკემბერი
 ქარიშხალა 38-34 იმედი თელავი
 სტუ 34-31 პეგასი
ქუთაისი. 2 თებერვალი
სამტრედია 44-28 პეგასი
 ქუთაისი 29-27 იმედი თელავი
ქუთაისი. 3 თებერვალი
 სამტრედია 30-28 იმედი თელავი
 ქუთაისი 35-38 პეგასი
არენა. 4 თებერვალი
 სტუ 31-30 ბათუმი
 ქარიშხალა 45-42 ფოთი
ახალი არენა. 5 თებერვალი
 ქარიშხალა 31-34 ბათუმი
 სტუ 51-37 ფოთი
ქუთაისი. 9 თებერვალი
 სამტრედია 31-34 სტუ
 ქუთაისი 40-35 ქარიშხალა
ქუთაისი. 10 თებერვალი
 სამტრედია 44-40 ქარიშხალა
 ქუთაისი 34-31 სტუ
არენა. 11 თებერვალი
 პეგასი 37-32 ფოთი
 იმედი თელავი 20-34 ბათუმი
არენა. 12 თებერვალი
 პეგასი 29-26 ბათუმი
 იმედი თელავი 26-26 ფოთი
მეორე წრე
 
ხელვაჩაური. 1 მარტი
ფოთი 32-37 პეგასი
ბათუმი 34-17 იმედი თელავი
ხელვაჩაური. 2 მარტი
ფოთი 29-45 იმედი თელავი
ბათუმი 24-14 პეგასი
არენა. 3 მარტი
სტუ 31-30 სამტრედია
ქარიშხალა 31-34 ქუთაისი
არენა. 4 მარტი
ქარიშხალა 33-44 სამტრედია
სტუ 32-30 ქუთაისი
ხელვაჩაური. 20 აპრილი
ფოთი 37-38 ქარიშხალა
ბათუმი 29-21 სტუ
ხელვაჩაური. 21 აპრილი
ფოთი 32-27 სტუ
ბათუმი 54-30 ქარიშხალა
თელავი. 22 აპრილი
პეგასი 38-42 სამტრედია
იმედი თელავი 28-30 ქუთაისი
თელავი. 23 აპრილი
პეგასი 38-39 ქუთაისი
იმედი თელავი 33-36 სამტრედია
არენა 2. 13 მაისი
ქარიშხალა 34-37 სტუ
იმედი თელავი 27-35 პეგასი
ხელვაჩაური. 13 მაისი
სამტრედია 45-31 ფოთი
ქუთაისი 26-31 ბათუმი
არენა 2. 14 მაისი
სტუ 33-21 იმედი თელავი
პეგასი 40-31 ქარიშხალა
ხელვაჩაური. 14 მაისი
ფოთი 35-47 ბათუმი
ქუთაისი 39-33 სამტრედია
არენა 2. 15 მაისი
იმედი თელ 34-35 ქარიშხალა
პეგასი 32-39 სტუ
ხელვაჩაური. 15 მაისი
ბათუმი 40-28 სამტრედია
ფოთი 32-46 ქუთაისი

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
 WC2017L
საქართველოს ჩემპიონატი 2016-2017
კაცები, უმაღლესი ლიგა
დასრულდა
1 იმედი თელავი
2 სტუ ქარიშხალა
3 BSB ბათუმი

თბილისი. არენა 2
19 მაისი
ნახევარფინალი
ბათუმი 21-23 იმედი თელავი
ქუთაისი 34-38 სტუ ქარიშხალა
20 მაისი
მესამე ადგილი
ბათუმი 40-31 ქუთაისი
ფინალი
სტუ ქარიშხალა 23-25 იმედი თელავი
    საბოლოო   გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი ^ 21   17 1 3 786-612 35  
   ქუთაისი
21   17 1 3 785-678 35  
   სტუ ქარიშხალა
21   16 1 4 743-597 33  
   იმედი თელავი ^
21   11 1 9 627-582 23  
   პეგასი
21   11 1 9 762-718 23  
   გორი
21   4 1 16 747-836 9  
   სამტრედია 21   4 0 17 695-795 8  
   წყალტუბო 21   1 0 20 613-940 2  
^ უკეთესი პირსპირ ბალანსით

ქალები, უმაღლესი ლიგა
     საბოლოო         გატ-გაშ  
   1  ყვარელი 10   10   0   0   235-157 20  
   2  მამული 10   7   0   3   243-193 14  
   3  პეგასი 10   6   0   4   200-175 12  
     ფოთი 10   5   0   5   174-146 10  
     წყალტუბო 10   1   0   9   135-198 2  
     აჭარა 10   1   0   9   96-214 2  

გოგონები, 2000-01
  საბოლოო გატ-გაშ  
 1 ფოთი 16 16 0 0 340-153 32  
 2 ქარიშხალა 16 12 1 3 267-158 25  
 3 მამული 16 12 0 4 314-177 24  
   აჭარა 16 11 1  4 212-168 23  
   სამტრედია 16 5 2 9 214-234 12  
   პეგასი 16 4 0 12 177-253 8  
   ყვარელი 16 3 1 11 127-228 8  
   წყალტუბო 16 4 0 12 146-209 8  
   გორი 16 2 0 14 93-310 4  

ჭაბუკები, 2000-01
მესამე ეტაპი, ფინალური ექვსეული
    საბოლოო         გატ-გაშ    
   1 პეგასი
  5   5   0   0 185-101   10  
   2 ფოთი   5   4   0   1 131-120   8  
   3 წყალტუბო
  5   3   0   2 130-112   6  
    სამტრედია
  5   2   0   3 136-147   4  
    რუსთავი   5   1   0   4 115-157   2  
    ქარიშხალა   5   0   0   5 113-173   0  





ჩვენი პარტნიორები: