facebook

 

Chenel


 
2016/17 Men's IHF Trophy
European Zone
2016Nov8 13 2
ქუთაისის სპორტის სასახლე
8-13 ნოემბერი

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U18 საფინალო ეტაპი

aa

პლაჟის ხელბურთი
ევროპის ჩემპიონატი U16
BEACH 1

2016 European Open
გოგონები U18
Getenburg

2016 ევროპის ჩემპიონატი
ვაჟები U20 კვალიფიკაცია

Me1liQ  u  a  l  i  f  i  c  a  t  i  o  n

2016 მსოფლიო თასი
გოგონები U19
Me4

 

Pegaso
 პეგასი
>>> განაცხადი

Pegas
tsints lapias badz
ზურაბ ცინცაძე
GK, 03.10.1996
გიორგი ლაპიაშვილი
P, 12.11.2000, 195
ვლადიმერ ბაძაღუა
LW, 30.12.1996, 183
koxr abj qatam
გიგა კოხრეიძე
P, 16.12.1996, 194
ამირან აბჟანდაძე
CB, 06.06.1996, 183
გიორგი ქათამაძე
LW, 27.08.2000, 184
cxov cxvara mama
გიორგი ცხოვრებაძე
RB, 19.02.2001, 188
ალექსანდრე ცხვარაშვილი
RB, 06.11.1996, 184
ლუკა მამაგეიშვილი
P, 11.08.1998, 190
zarnadze gogava kawkaw
გიგა ზარნაძე
CB, 05.08.1999, 190
ზურაბ გოგავა
LB, 14.09.1998, 196
გიორგი კაჭკაჭიშვილი
LB, 27.01.2000, 187

dixa

გიორგი დიხამინჯია
RW, 21.06.1997, 187
საქართველოს ჩემპიონატი 2017-18
უმაღლესი ლიგა. კაცები [ სრულად ]
I
  BSB ბათუმი
II
  ქუთაისი
III
  იმედი თელავი
სპორტის სასახლე
ნახევარფინალი. 4 მაისი
#1 BSB ბათუმი 20-18 პეგასი #4
#2 ქუთაისი 31-24 იმედი თელავი #3
 
ფინალი. 5 მაისი
BSB ბათუმი 31-30 ქუთაისი
 
მესამე ადგილი
პეგასი 24-25 იმედი თელავი
    საბოლოო
    გატ-გაშ  
   BSB ბათუმი
  21   17 3 1 801-590 37  
   ქუთაისი
  21   17 1 3 792-629 35  
   იმედი თელავი   21   16 1 4 713-603 33  
   პეგასი   21   12 1 8 767-698 25  
   გორი
  21   10 0 11 725-794 20  
   სტუ ქარიშხალა   21   5 0 16 660-717 10  
   წყალტუბო
  21   2 0 19 614-807 4  
   სამტრედია   21   2 0 19 555-789 4  

ქალები. უმაღლესი ლიგა
I
  ქარიშხალა
II
  მამული
III
  ფოთი
   საბოლოო
        გატ-გაშ  
 1  ქარიშხალა ^
14   12   1   1   313-233 25  
 2  მამული
14   12   1   1   330-201 25  
 3  ფოთი 14 8 2 4 220-202 18
   წყალტუბო
14   7   0   7   188-222 14  
   სამტრედია 14   4   5   5   209-221 13  
   აჭარა
14   3   3   8   187-224 9  
   ყვარელი ^
14   2   0   12   193-254 4  
   პეგასი 14   1   2   11   186-269 4  
^ უკეთესი პირისპირ ბალანსით

ჭაბუკები
ფინალი. 23-27 მაისი. არენა 2
23 მაისი
12:00 BSB ბათუმი - აჭარა
13:20 ფოთი - სამტრედია
14:40 თელავი - პეგასი
16:00 ყვარელი - ქარიშხალა
 
24 მაისი
12:00 სამტრედია - ქარიშხალა
13:20 BSB ბათუმი - თელავი
14:40 ყვარელი - ფოთი
16:00 პეგასი - აჭარა
 
25 მაისი
 12:00 აჭარა - თელავი
 13:20 ქარიშხალა - ფოთი
 14:40 პეგასი - BSB ბათუმი
 16:00 სამტრედია - ყვარელი
 
26 მაისი. ნახევარფინალი
12:00 A3 – B4
13:20 B3 – A4
14:40 A1 – B2
16:00 B1 – A2
 
27 მაისი. ფინალი
12:00 7-8 ადგილები
13:20 5-6 ადგილები
14:40 3-4 ადგილები
16:00 1-2 ადგილები
    ა ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    სამტრედია 0   0 0 0 0-0 0  
    ყვარელი 0   0 0 0 0-0 0  
    ქარიშხალა 0   0 0 0 0-0 0  
    ფოთი 0   0 0 0 0-0 0  
    ბ ჯგუფი
  გატ-გაშ  
    პეგასი 0   0 0 0 0-0 0  
    BSB ბათუმი 0   0 0 0 0-0 0  
    აჭარა 0   0 0 0 0-0 0  
    თელავი 0   0 0 0 0-0 0  
I ეტაპი. აღმოსავლეთი

I ეტაპი. დასავლეთი

გოგონები
I
  აჭარა
II
  ქარიშხალა
III
  ფოთი
    საბოლოო
  გატ-გაშ  
 1   აჭარა 12   12 0 0 160-99 24  
 2   ქარიშხალა
12   9 0 3 186-152 18  
 3   ფოთი 12   7 1 4 141-111 15  
    სამტრედია
12   5 0 7 124-162 10  
    ყვარელი 12   4 1 7 127-133 9  
    პეგასი
12   4 0 8 140-153 8  
    მამული
12   0 0 12 78-146 0  

საერთაშორისო ტურნირი
თბილისის სპორტის სასახლე
ge it fi
დავიკავეთ პირველი ადგილი!

2017 მსოფლიო ჩემპიონატი
კაცები U19
  WC2017L




ჩვენი პარტნიორები: